Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як розважити дітей на дні народження вдома?

11-09-2015, 10:23
2296
0
Як розважити дітей на дні народження вдома?
Скоро у вашого малюка день народження. Ви і ваші близькі готуються до нього: купують подарунки, може, готують якийсь сюрприз у вигляді клоунів або шоу мильних бульбашок. Проте, буває так, що свято ви будете відзначати вдома і як розважити дітей на дні народження, щоб їм не було нудно, питання серйозне і вимагає підготовки.
Спробуємо розібратися разом. Отже, залежно від віку, пропонуємо деякі варіанти дозвілля.
Малюки
Вашому сину чи доньці виповнюється всього 3 рочки і скоро ваш будинок або квартира заповниться такими ж милими і допитливими карапузами?
Домашній ляльковий театр.
У магазинах продаються вже готові ширма і реквізити для постановки вистави, а якщо немає можливості купити, то ширму можна змайструвати самим. Пальчикових ляльок можна зробити самостійно, а можна взяти іграшки, які у вас є, і спробувати попрацювати з ними. Вибирайте їх невеликого розміру, щоб було зручно тримати в руці. Сюжет казки може бути абсолютно різноманітним.
Конкурс малюнків.
Ще один спосіб, чим розважати дітей на дні народження - це пальчикові фарби. Вони легко наносяться на папір за допомогою рук, а пальчики потім легко відмиються. Влаштуйте конкурси, наприклад, у кого найбільші долоньки або навпаки найменші. Запропонуйте дітям намалювати домашнього вихованця і т. п. Буде дуже весело, а переможець отримає приз.
Діти від 6 років
Рольова казка.
Даний вид розваги дуже популярний. Це ще один з варіантів, як розважити дітей на день народження без особливих витрат. Реквізит до нього, щоб позначити героїв, робиться просто. Як правило, вистачає якоїсь дрібниці: корони на голові, чи меча в руці. Все залежить від того, кого будуть зображати діти. Сюжет вистави вибирається простий, але зі смішними і простими фразами. Всі знають казку «Ріпка». Придумайте фразу для ріпки, коли її будуть «тягнути», наприклад: «Ой-ой-ой». І одночасно з цим, діти присідають, надувають щічки і розводять руки в сторони. Море позитиву вам гарантовано.
Малюємо водою.
Даний вид дозвілля відомий вже як мінімум років 30 але свою популярність так і не втратив. Для цього вам буде потрібно дати діткам надруковане зображення з вкрапленнями фарби, пензлик і склянку води.
Як розважити дітей на дні народження вдома?
А потім можна влаштувати конкурс на самий акуратний малюнок.
Розважити дітей на день народження можна, як малюнками водою, фарбами, так і малюнками піском, якщо такий реквізит у вас є.
Підлітки
Для цих дітей підходять більш дорослі розваги. Це може бути дискотека, вікторина з призами або гра «Твістер», «УНО», «Мафія» .
Як можна розважити дітей на день народження, щоб їм було цікаво і не нудно, ми розібралися. Фантазія тут необмежена. Готуйте свято від душі, і діти запам'ятають його надовго.
Читайте також
Оформлення випускного в дитячому саду
Оформлення випускного в дитячому саду
Прощання з дитячим садком завжди проходить з розмахом, адже цей день повинен запам'ятатися лише приємними хвилинами для дітей, батьків та
Цікаві конкурси для підлітків
Цікаві конкурси для підлітків
Компанія дітей-підлітків, що зібралася на день народження або просто прийшла в гості, звичайно ж, хоче повеселитися і провести час цікаво. Щоб це
Конкурси для дітей 7-ми років
Конкурси для дітей 7-ми років
Яке свято для дітей 7-ми років обходиться без веселих та цікавих конкурсів! Змагаючись і граючи, діти чудово проводять час разом. У нашій статті ми
Дитячий день народження вдома
Дитячий день народження вдома
Всі батьки мріють про те, щоб їхнє чадо було щасливим, веселим і задоволеним, а особливо цього хочеться в таке свято, як день народження малюка. У
День народження - хлопчика 2 рочки
День народження - хлопчика 2 рочки
Вашій дитині скоро 2 роки і впору задуматися про те, як краще провести день народження сина. У дитини в цьому віці вже є свої переваги, тому в
Дитина в лікарні: як її підготувати і чим розважати в лікарні?
Дитина в лікарні: як її підготувати і чим розважати в лікарні?
У житті трапляється всяке, і ось одного разу лікар запропонував покласти малюка в лікарню. Знайдіть можливість підготувати його до перебування у