Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Випускний бал у дитячому садку

11-09-2015, 10:23
2886
0
Випускний бал у дитячому садку
Випускний бал у дитячому садку – одне з найперших свят, що знаменують перехід наших дітей на новий щабель життя. Ось і пролетіло так швидко і практично непомітно безтурботне дитячої час, і прийшла пора готуватися до довгого і дуже цікавого періоду навчання в школі.
Перш, ніж дитина вступить в нове життя, йому доведеться попрощатися з дитячим садом. Малюки в цьому віці вже всі прекрасно розуміють, і їм буває досить важко розлучатися з тим місцем, до якого вони так звикли, з коханою вихователькою і хлопцями. Тим не менш, в силах батьків зробити так, щоб ранок випускного балу в дитячому саду був хвилюючим, але в той же час, приємним святом.
У даній статті ми підкажемо вам, як можна організувати веселий і цікавий випускний для дошкільнят, щоб у них залишилися тільки приємні спогади про своєму садку.

Ігри та конкурси на випускний бал у дитячому садку


Щоб наші дітки не занудьгували на своєму святі, їх необхідно постійно розважати. Найкраще для цього підійдуть веселі ігри і конкурси, адже діти-дошкільнята більше всього на світі люблять змагатися і перемагати.
Наприклад, для проведення свята можна використовувати наступні конкурси і гри:

 • «Хто буде краще вчитися?» В якості реквізиту вам знадобляться досить великі цифри від 1 до 5 вирізані з товстого кольорового картону. По команді ведучого дітям необхідно зібрати найкращі позначки з великої кількості, заздалегідь розкидану на підлозі.

 • «Встигни зайняти свій стілець». Ця гра в усі часи користується успіхом серед груп хлопців дошкільного та молодшого шкільного віку. Посеред залу виставляються в ряд стільці. Їх кількість повинна бути на один менше, ніж число гравців. По команді ведучого кожен дитина повинна сісти на стілець. Той, хто залишився стояти, - вибуває.

 • «Виклади п'ятірку». Кожному учаснику видається атласна стрічка довжиною близько метра. За завданням ведучого діти повинні викласти з неї «п'ятірку».


 • Привітання на випускний бал у дитячому садку


  На випускному балу дитячого саду обов'язково звучать різноманітні побажання і привітання. Схвильовані матусі й татусі поспішають обдарувати теплими словами завідувача і вихователів, які вклали стільки праці в їх чудових дітей. Крім того, привітати обов'язково потрібно і самих випускників і, звичайно, їх батьків.
  Наведемо приклади побажань для ранку:
  Вихователям:
  Вихователі рідні,
  Наші матусі другі,
  Ваші птенчики зараз
  Переходять в перший клас.
  Ми вітаємо вас з цим,
  Дуже цінуємо, поважаємо.
  Нехай ваші вихованці
  Зможуть наш світ зробити кращим.
  Спасибі Вам за роботу,
  За добро, тепло, турботу
  Від душі хочемо сказати,
  Щастя в житті побажати!
  Батькам:
  Батьки, сьогодні важливий день для вас,
  Адже ваші діти стали трохи старші.
  Їх скоро очікує перший клас,
  Прийміть же ви пожеланья наші.
  Нехай кожен день приносять діти радість,
  Нехай в душі завжди цвіте весна,
  Нехай у вас буде не життя, а солодкість,
  Нехай Удача завжди буде вірна.
  Дітям:
  Дорогі діточки!
  Сумний мить настає:
  Чекають вас парти і книжки,
  В бій вас школа кличе
  Вітаємо вас, діти,
  Наші випускники!
  Ви запам'ятайте ці
  Золоті деньки –
  Далеко ще осінь,
  Але, прощаючись зараз,
  Випускний бал у дитячому садку
  Про одне ми вас просимо:
  У школі пам'ятати про нас!
  Нарешті, кульмінаційною частиною на випускному балу у дитячому садку обов'язково повинні бути танці. Адже не просто ж так наше свято називається саме балом? Танці в даному випадку можуть бути найрізноманітнішими, щось малюки можуть виконувати самостійно, щось- з допомогою батьків. Часто на подібних святах хлопці виконують танець зі стрічками, кульками, ляльками та іншими атрибутом. Природно, всі танці потрібно заздалегідь добре відрепетирувати, адже молоді артисти ще не дуже досвідчені, і можуть з легкістю переплутати всі рухи.
  Читайте також
  Зачіски дітям на випускний в дитячому саду
  Зачіски дітям на випускний в дитячому саду
  Щоб завершити образ юної принцеси або принца на випускному балу в дитячому саду, необхідним елементом вигляду є створення красивої зачіски. Можна
  Ігри на випускний в дитячому саду
  Ігри на випускний в дитячому саду
  На випускному в дитячому садку обов'язково повинні бути присутніми різноманітні цікаві та веселі ігри і конкурси, адже це дитяче свято, і в іншому
  Медалі для випускного в дитячому саду
  Медалі для випускного в дитячому саду
  За час, проведений у дитячому садку, вихователі та інші педагоги стали майже рідними, і дітки разом з батьками виносять їм свою подяку. Однак і
  Конкурси на випускний в дитячому саду
  Конкурси на випускний в дитячому саду
  Щоб випускний видався веселим і цікавим, потрібно заздалегідь підготувати розважальну програму, в яку неодмінно увійдуть ігри та конкурси. Не знаєте,
  Оформлення випускного в дитячому саду
  Оформлення випускного в дитячому саду
  Прощання з дитячим садком завжди проходить з розмахом, адже цей день повинен запам'ятатися лише приємними хвилинами для дітей, батьків та
  Випускний ранок в дитячому саду
  Випускний ранок в дитячому саду
  Випускний ранок в дитячому саду - велике свято, до якого готуються і діти, і їх батьки. Як провести випускний і як підготувати до нього дитини?