Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Конкурси на випускний в дитячому саду

13-09-2015, 16:09
6526
0
Конкурси на випускний в дитячому саду
Випускний в садку є величезним святом для малюків. До цієї події готуються і діти, і дорослі. Зазвичай це свято проводиться за особливим сценарієм, для майбутніх першокласників готують сюрпризи та подарунки, прикрашають зал. Ігри та конкурси на випускному в дитячому садку мають неабияке значення. Вони дозволяють зробити свято веселим, а також дають можливість дітям проявити себе. Щоб свято запам'яталось надовго, потрібно приділити достатньо уваги цій частині програми.

Конкурси на випускний вечір у дитячому садку


Розваги повинні бути різноманітними, щоб вони не набридали непосидам. Можна запропонувати кілька варіантів на шкільну тему, яка не байдужа майбутнім першокласникам.

 • «Вгадай предмет» . Ведучий бере мішок , в який заздалегідь складені предмети, які знадобляться кожному учневі. Це може бути лінійка, ручка, зошит, підручник. Діти по черзі опускають руку в мішок, беруть предмет, і на дотик вгадують його назва. Хто зробить це безпомилково, той і стане переможцем. Брати участь може кілька малюків.

 • «Розклади правильно» . У цьому конкурсі участь беруть 2 малюка. Перед кожним з них викладають необхідні в школі предмети. Ведучий вказує покроково, як розкладати їх. Наприклад, він може сказати, щоб учасники поклали лінійку праворуч від підручника, а зошит зліва і т. д. Хлопці повинні розкласти предмети, керуючись цими підказками. Той, хто впорається із завданням, отримує звання переможця.

 • «Що я знаю?» Інтелектуальні конкурси на випускний в дитячому саду є своєрідною перевіркою того багажу знань, з якими малюк вирушає у перший клас. Гру можна провести у вигляді вікторини. Ведучий буде ставити дітям запитання, а вони повинні намагатися відповісти вірно. Хто дасть більше правильних відповідей, той і переміг. Питання можуть бути пов'язані зі школою.

 • Цікаві конкурси на випускному в дитячому садку можуть проводитися вже на етапі застілля. Для участі в «Ласуни» можна задіяти необмежену кількість малюків. Перед кожним з них ставлять порцію желе або торта і видають зубочистки. Хлопці повинні якомога швидше з'їсти ласощі з її допомогою.

 • Обов'язково повинні бути рухливі веселі конкурси на випускному в дитячому саду. Наприклад, можна провести конкурс «Збери команду» . У ньому беруть участь 3 дитини. Перед кожним із них кладуть по обруча і зав'язують очі. Інші діти стають навколо. Учасники повинні з закритими очима знаходити хлопців і приводити в обруч. Кращим виявиться той, хто зміг привести найбільшу кількість дітей.

 • На випускному в дитячому саду можна використовувати конкурси - естафети.
 • «Богатирі» . Кожній команді видають по конячці (дерев'яна паличка з кінською головою). Перші учасники скачуть до фінішу та повертаються назад до команди, де підсаджується ще один малюк. Тепер вони рухаються до фінішу удвох. Перший залишається на фініші, а другий скаче назад за наступним дитиною.

 • «Ріпка» . Перший учасник біжить до фінішу і повертається за наступним, який чіпляється до нього за талію. Далі по черзі приєднуються всі члени команди.

 • «Ядро» . Кожна команда отримує по м'ячу.
  Конкурси на випускний в дитячому саду
  Завдання дітей по черзі затиснути снаряд між ногами. Таким чином потрібно пропрыгать до фінішу і повернутися назад. Далі м'яч передається наступному малюкові.

 • «Мурашник» . Діти діляться на команди і кожному учасникові вручається гімнастична палиця. За сигналом ведучого малюки по черзі починають бігти вперед. Вони повинна скласти палиці так, щоб було схоже на мурашник.


 • Необхідно продумати музичне супровід для конкурсів. Це зробить свято більш веселим і цікавим.
  Читайте також
  Ігри на випускний в дитячому саду
  Ігри на випускний в дитячому саду
  На випускному в дитячому садку обов'язково повинні бути присутніми різноманітні цікаві та веселі ігри і конкурси, адже це дитяче свято, і в іншому
  Випускний бал у дитячому садку
  Випускний бал у дитячому садку
  Випускний ранок в дитячому саду неодмінно асоціюється з веселощами - іграми, конкурсами, та, звичайно ж, танцями. Як провести цей день, щоб нікому не
  Танцювальні конкурси для дітей
  Танцювальні конкурси для дітей
  Чим ще можна урізноманітнити свята для дітей? Звичайно конкурсами! А як зробити так, щоб було весело абсолютно всім? Танцювальні конкурси
  Свято квітів у дитячому садку
  Свято квітів у дитячому садку
  У дитячому садку проводиться величезна кількість тематичних ранків, але свято квітів займає особливе місце серед них. Адже він вчить маленьких
  Конкурси для дошкільнят
  Конкурси для дошкільнят
  Яке ж свято без розваг! А які запропонувати розваги малюкам, щоб і вони не занудьгували? Деякі ідеї веселих конкурсів для дошкільнят ви знайдете в
  Конкурси на дитячий день народження
  Конкурси на дитячий день народження
  Так чудово запросити жваву, веселу компанію друзів на день народження! Організовуючи дитяче свято вдома, варто завчасно подбати про розважальній