Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Подарунки вихователям на випускний в дитячому саду

14-09-2015, 19:59
2314
0
Подарунки вихователям на випускний в дитячому саду
Вихователька, як друга мама: радіє перемогам і першим досягненням дитини, допомагає у важку хвилину, доглядає за ним. Розуміючи, який це нелегка праця батьки намагаються подякувати першу наставницю свого малюка і презентувати вихователю на випускний який-небудь оригінальний подарунок. Зазвичай з цього приводу проводиться батьківські збори, і всім дружним колективом матусі «ламають голову», чим же порадувати педагога в цей знаменний день.

Які подарунки дарують вихователям на випускний?


Мабуть, у кожного вихователя з багаторічним стажем роботи вдома зібралася ціла колекція різних вазочок, кухонних наборів, пледів, рушників та інших традиційних і абсолютно непотрібних подарунків. Тому черговий презент подібного плану – це скоріше варіант для «галочки», але ніяк не для душі.
Щоб дійсно порадувати вихователя краще вибрати більш оригінальний подарунок на випускний, наприклад, що-небудь пам'ятне, або потрібне, а краще і те, і інше. Давайте розглянемо кілька нетривіальних ідей подарунків вихователю на випускний, які стануть приємною несподіванкою і пам'яттю на довгі роки:

 • Останнім часом існує практика, відверто питати у педагогів , що б їм хотілося отримати в подарунок. Можливо воспитальница колекціонує кімнатні квіти і для повного щастя їй не вистачає рідкісного екземпляра, або банально, фінансові можливості не дозволяють придбати який-небудь побутовий прилад, новий телефон або планшет. Тоді питається, навіщо купувати черговий постільний набір, якщо можна поцікавитися, що людині дійсно потрібно.

 • Можна піти іншим шляхом і презентувати подарунковий сертифікат на певну суму. Як правило, таку послугу надають практично всі магазини, що спеціалізуються на продажу ювелірних виробів, парфумерії і косметики, побутової техніки і навіть одягу. Не знаючи смаки й уподобання людини важко зробити правильний вибір, і щоб не потрапити в халепу, - куди краще просто подарувати подібний сертифікат.

 • Деякі батьки вирішуються на ризикову справу – дарують виховательці подорож. Безумовно, чудовий подарунок (звичайно якщо вона одна на групу), але сюрприз з нього теж не вийде.
  Подарунки вихователям на випускний в дитячому саду
  По-перше, для оформлення знадобляться документи, по-друге, потрібно разом погоджувати дату вильоту, тривалість та інші нюанси.

 • В ідеалі цінні матеріальні подарунки вихователям на випускний в дитячому саду потрібно доповнювати пам'ятними дрібницями і сувенирчиками. Адже за проведений разом час малюки їм стали як рідні. Тому колаж з фотографій або чашка з загальним фото її вихованців – це, як кажуть, подарунок для душі.

 • Квіти. Без красивого букета не обходиться жодне свято і, погодьтеся, отримати в подарунок шикарні троянди або улюблені орхідеї, завжди приємно кожній жінці.
 • Читайте також
  Подарунки на випускний в дитячому саду
  Подарунки на випускний в дитячому саду
  З наближенням кінця весни у батьків майбутніх першокласників з'являється маса приємних, але і витратних клопоту, адже попереду випускний в дитячому
  Номінації на випускний в дитячому саду
  Номінації на випускний в дитячому саду
  Щоб випускний бал пройшов найкращим чином, батькам та педагогічному складу необхідно ретельно спланувати свято, продумавши все до дрібниць. Так,
  Медалі для випускного в дитячому саду
  Медалі для випускного в дитячому саду
  За час, проведений у дитячому садку, вихователі та інші педагоги стали майже рідними, і дітки разом з батьками виносять їм свою подяку. Однак і
  Подарунки дітям на випускний в дитячому саду
  Подарунки дітям на випускний в дитячому саду
  Наближається час випускних в дитячих садах і батьки всерйоз стурбовані питанням, що приготувати діткам в подарунок до такої знаменної події в їхньому
  Подарунок випускнику дитячого садка
  Подарунок випускнику дитячого садка
  Випускний в дитячому саду - справжнє свято для дітей та їх батьків. І, як і на будь-який інший пам'ятний день, на випускний малюкам прийнято дарувати
  Що подарувати вихователям на випускний?
  Що подарувати вихователям на випускний?
  Випускний в дитячому садку - важливий і урочистий захід. І, звичайно, багато мам хочуть віддячити вихователів, які кілька років дбали про дітей,