Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Танці в дитячому саду

14-09-2015, 20:35
3981
0
Танці в дитячому саду
Одним з важливих елементів різнобічного розвитку дошкільника є танці в дитячому саду. Дітям дуже по душі цей вид діяльності. Адже вони великі непосиди, які дуже люблять музику.
Цей вид діяльності дозволяє проявити свою активність і виразити себе через рухи під музику.

Танцювальний гурток у дитячому садку


Це чудовий дозвілля для дитини, який принесе чимало користі. Перш за все, заняття танцями сприяють розвитку гнучкості, пластики і формують гарну поставу. Також дитина вчиться почуття ритму і засвоює основні музичні поняття.
При цьому, програма хореографії розрізняється залежно від віку малюків та їхніх можливостей.
Найпростішим є танець для молодшої групи дитячого саду. Він вчить дітей рухатися під музику і ритмічним рухам в залежності від сили звучання та темпу того чи іншого музичного твору.
Танці для дітей середньої групи дитячого садка містить різноманітні елементи і рухи. Діти можуть змінювати свої рухи під більш складний малюнок музики і певні фрази.
Танець для старшої групи дитячого садка досить динамічний і не простий. Малюки рухаються відповідно певної музичної задумом. Поступово їх самостійність зростає, і вони вже навчаються імпровізувати.
Методика танцювальної розминки в дитячому саду навчає дітей слухати музику і рухатися під її темп і силу. Адже завдання вихователя – навчити дітей пам'ятати послідовність дій та їх відповідність музиці. Вихователь показує, як слід рухатися і по ходу заняття коригує руху малюків. Дуже важливо хвалити й оцінювати досягнення дітей. Важливо, щоб їм подобалося танцювати.
Танцювальне творчість в дитячому саду
Танцювальні номери на ранках у дитячому садку дають можливість побачити досягнення малюків. Номери можуть включати в себе елементи музичної гри, хороводу і танців з сюжетом з улюблених казок і популярними персонажами.
Танці в дитячому саду

Також малюки обожнюють яскраві і незвичайні костюми різних казкових героїв. В процесі виступу перед публікою вони будуть вчитись переборювати свою боязкість і збентеження. Це буде хорошим досвідом для майбутнього шкільного життя.
Танцювальне творчість в дитячому саду допоможе розвинути такі здібності вашого малюка, а також свободу рухів, відчуття простору і вміння працювати в колективі. Трохи практики і терпіння – і у вашій родині з'явитися маленька зірочка, яка вміє чарівно рухатися під красиву музику.
Читайте також
Новорічні танці в дитячому саду
Новорічні танці в дитячому саду
У дитячому саду діти тільки вчаться танцювати, роблять свої перші невпевнені кроки в мистецтві хореографії. Тому музичному керівнику варто уважно
Танцювальні конкурси для дітей
Танцювальні конкурси для дітей
Чим ще можна урізноманітнити свята для дітей? Звичайно конкурсами! А як зробити так, щоб було весело абсолютно всім? Танцювальні конкурси
Музичні ігри у дитячому садку
Музичні ігри у дитячому садку
Музичне виховання дітей корисно для розвитку почуття ритму, такту, музичного слуху і розуміння прекрасного, так і просто музичні заняття піднімають
Осінні свята в дитячому саду
Осінні свята в дитячому саду
Настала золота осінь В дитячих садах повним-повно варіантів розваги малечі в осінню пору І особливе місце відводиться проведення тематичних ранків.
Оформлення групи в дитячому садку
Оформлення групи в дитячому садку
Створення теплої атмосфери затишку в дитячому саду - ось головне завдання спільної творчої праці вихователів і батьків. Останнім часом, батьки часто
Оформлення меню у дитячому садку
Оформлення меню у дитячому садку
Коли починаєш прикрашати групу дитячого саду, то зупинитися неможливо Так захоплюючий процес створення казки для своєї дитини. І все до останнього