Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Гірка для дітей своїми руками

14-09-2015, 20:50
3362
0
Гірка для дітей своїми руками
На дачній ділянці або просто у дворі свого будинку при наявності мінімального простору можна встановити для дитини саморобну гірку. Її виготовлення не займе багато часу і матеріальні затрати будуть невеликі, порівняно з покупними пластиковими виробами.
Можна зробити різні дерев'яні гірки для дітей своїми руками, використовуючи схеми, які покроково допоможуть у виконанні цього завдання. Але для цього непогано було б розбиратися в кресленнях і дружити з математикою.
Спробуємо побудувати найпростішу гірку для дітей своїми руками з підручних матеріалів, не використовуючи креслення. Можна зробити тільки ту частину, на якій безпосередньо буде скочуватися малюк, а встановити її можна на будь-яку основу.

Як зробити гірку для дітей своїми руками – майстер-клас • Ось таку диво-гірку зробити зовсім нескладно, потрібно звичайний столярний і слюсарний інструмент – пила, шліфмашинка, молоток і цвяхи.
  Гірка для дітей своїми руками

  З матеріалів потрібно заготовити п'ять дощок шириною 150 мм і товщиною не менше 20 мм, Довжину можна брати довільну, але враховуючи при цьому, що чим довше гірка, тим вона більш полога. Три дошки підуть на саму ковзну частину, а дві послужать поручнями.
  Ще буде потрібно два види бруса – один довжиною 450 мм для додання міцності конструкції у кількості 5 штук, і два для кріплення гірки в землю довжиною близько 700 мм.

 • На 5 коротких брусків набиваємо гладко обстругані фуганком дошки, а для більшої надійності можна пройтися шкіркою або шліфувальною машинкою. Дошка не повинна прогинатися, інакше гірка буде небезпечною для дитини.
 • Гірка для дітей своїми руками

 • Коли основа готова, можна приступати до боковушкам. Тут важливо обчислити кут спуску гірки. В даному випадку він дорівнює 55 градусів. Всі кути слід закруглювати і затерти наждачним, адже дитина буде триматися за них, з'їжджаючи на швидкості.
 • Гірка для дітей своїми руками

 • Тепер за допомогою саморізів по дереву прикріплюємо бічні частини до основи – вони повинні кріпитися і підтримують балки, і в торець самого узвозу.
 • Гірка для дітей своїми руками

 • Коли гірка практично готова її слід розкрити корабельним лаком або будь просоченням для зовнішніх робіт по дереву. Щоб гірка добре ковзала, її фарбують в 2-3 шару фарбою і дають добре просохнути.
 • Гірка для дітей своїми руками

 • Тепер можна встановлювати гірку на будь постамент і закріплювати все тими ж саморізами. Внизу біля основи вкопуються бруси на глибину близько півметра і бетонуються для фортеці. Після цього низ гірки може бути прикріплений до них. При будівництві дитячих дерев'яних гірок своїми руками небажано використовувати цвяхи, адже від руху вони вилазять назовні і можуть стати причиною травми.
 • Гірка для дітей своїми руками

 • При бажанні гірку можна обладнати різними сходами з поручнями і зробити більш компактною.
 • Гірка для дітей своїми руками
  Читайте також
  Гірки для дітей
  Гірки для дітей
  Гірки - одне з улюблених розваг дітвори на дитячому майданчику. Як у 2 роки, так і в 10 вони не втрачає своєї актуальності. Сьогодні можна придбати
  Пеленальний столик своїми руками
  Пеленальний столик своїми руками
  Малюкові в перший рік життя необхідна маса речей для догляду, і однією з них є пеленальний столик, який суттєво полегшує процес перепеленания і
  Дитячі гірки для дачі
  Дитячі гірки для дачі
  Якщо вам доведеться провести якийсь час з дитиною на дачі, мимоволі виникає питання, чим можна його зайняти? Хорошим варіантом стане облаштування
  Як зробити кубик із сірників?
  Як зробити кубик із сірників?
  Кубик із сірників - не просто самостійна виріб, вона може стати одним з елементом майбутнього сірникової споруди, наприклад, будинки, замки чи
  Дитячий майданчик своїми руками
  Дитячий майданчик своїми руками
  Як же приємно дитині гуляти на вулиці цілий день! Особливо, коли місце для ігор створено руками улюбленого тата. Поки на вулиці теплі деньки, ще не