Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Свято весни в дитячому саду

14-09-2015, 21:11
4326
0
Свято весни в дитячому саду
Після закінчення новорічних ранків у дитячому садку відразу починається підготовка до свята весни. Найчастіше приурочений він до жіночого дня 8 Березня і проводиться напередодні. У деяких дошкільних закладах він носить назву «Свято мам», але, як би там не було, ця подія свідчить про зміну сезону і початку теплих днів.

Сценарій свята весни для дітей


Так як дитяче свято весни найчастіше поєднується з привітанням мам і бабусь, то основна його ідея – жіноча тематика. Проводяться конкурси за участю мам і діток, на саму вмілу господиню (чистити на швидкість картоплю або різати капусту), діти співають тематичні пісні та розповідають вірші.
Часто в сценарії є роль, як для позитивних, так і негативних героїв – останніми часто виступають Шапокляк, зла чаклунка і Баба-Яга, які вкрали Весну і не хочуть, щоб йшла зима. У підсумку за допомогою дітей, вдається покарати зло, і добро торжествує перемогу.

Прикраси до весняного свята в дитячому саду


Зал оформляється в весняної тематики. Малюки із задоволенням допомагають робити гілочки з бруньками, що розпускаються з гофрованого кольорового паперу. На стінах наклеюють зображення талого снігу, біжать струмків і перших весняних квітів – пролісків.
Костюми до свята весни
Звичайно ж, святковий наряд багато в чому залежить від обраного сценарію свята. Іноді вихователі просять ошатно одягнути дітей, особливо це стосується ясельної і молодшої групи. Тоді дівчата вбираються у яскраві святкові сукні, а юні джентльмени надягають сорочку з краваткою, в поєднанні з брюками або шортиками.
Тематичні вбрання можуть бути найрізноманітнішими. Дітки поменше бувають в ролі курчат або в національних костюмах, а якщо ранок ґрунтується на сюжеті про пробудження природи, то актуальними стануть вбрання лісових мешканців – звірів і птахів.
Свято весни в дитячому саду
Свято весни в дитячому саду – це завжди гарний настрій у дітей і у дорослих. Всі чекають цього дня з нетерпінням. Відродження природи після зимового сну, перші теплі сонячні дні, всесвітній жіночий день, - все це дає новий стимул для гарного настрою і побудови подальших планів.
Як правило, діти разом з вихователем готують своїми руками невеличкі подарунки-сюрпризи для своїх мам і бабусь і в кінці свята підносять їх. Не забудьте після ранку подякувати вихователів і музичного керівника за те, що подарували вам шматочок гарного настрою – адже вони працювали над цим і заслужили похвалу.
Читайте також
Новорічний ранок у дитячому садку старша група
Новорічний ранок у дитячому садку старша група
Малеча обожнює всілякі новорічні дійства і шалено рада приймати участь у ранках, адже це довгоочікуване свято з ялинкою та подарунками , всілякими
Свята в дитячому саду
Свята в дитячому саду
Свята в дитячому саду - це завжди привід для дитини показати себе, свої вміння і таланти. Тому особливо важливо для батьків приділити увагу
Осінні свята в дитячому саду
Осінні свята в дитячому саду
Настала золота осінь В дитячих садах повним-повно варіантів розваги малечі в осінню пору І особливе місце відводиться проведення тематичних ранків.
Свято квітів у дитячому садку
Свято квітів у дитячому садку
У дитячому садку проводиться величезна кількість тематичних ранків, але свято квітів займає особливе місце серед них. Адже він вчить маленьких
Новий рік у дитячому садку
Новий рік у дитячому садку
Новий рік - особливе свято, та ранок у дитячому садку проходить особливо весело і святково. Готуватися до нього починають ще з осені, адже
Спортивне свято у дитячому садку
Спортивне свято у дитячому садку
Свято для дітей - це завжди щастя, радість і веселощі! Особливо, якщо свято спортивний - тут точно є куди виплеснути свою невичерпну енергію! Читайте