Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Зимові казки для дітей

14-09-2015, 21:13
6070
0
Зимові казки для дітей
Зима – саме дивне і чарівне час року, почасти тому, що саме в цей сезон ми святкуємо найчарівніше свято – Новий рік . Зими присвячують вірші, фільми і казки, пісні. Кожна друга казка, так чи інакше, зачіпає цей час року.
Люблячі мами з задоволенням розповідають або читають своїм дітям казкові історії, і правильно, так як це дозволяє розвивати фантазію дітей, вчить їх добра, чесності, взаємодопомоги. Нижче ми наводимо список оповідань, які не можна залишити без уваги.

Список кращих зимових казок для дітей • «Снігуронька» (фольклор). Це історія про дівчинку з льоду і снігу, яка чарівним чином з'явилася у бездітних старого і старої і танула від тепла або весняного сонця.

 • «Морозко» (російський фольклор). Це оповідання чудово вчить дітей правильному поводженню і доброті; воно може мати безліч різних варіантів, але у всіх обов'язково є зла мачуха, її рідна дочка і падчерка.

 • «Снігова королева» (Р. Х. Андерсен). Це складна авторська історія, зміст якої досить складно пояснити маленькій дитині, адже навіть Кая не можна назвати однозначно позитивним героєм.

 • «Дванадцять місяців» (словацька фольклор у переказі С. Я. Маршака) – добра казка про допомогу ближньому, дружбу і доброті.

 • «Зима в Простоквашино» (Е. Успенський) – відома і улюблена усіма екранізована історія.

 • «Чарівна зима» (Т. Вагнер) – історія з Мумі-трол, один з яких не спав узимку, як це належить, але зате пережив масу пригод, дивовижних зустрічей і навіть веселий свято.

 • «Планета новорічних ялинок» (Дж. Родарі) – казкове оповідання про планету, де рік триває всього 6 місяців, причому в кожному з них не більше 15 днів, і кожен день – новорічний.

 • «Чук і Гек» (А. П. Гайдар) - дія розгортається взимку. Ця розповідь багато хто вважає одним з найсвітліших і домашніх.

 • «Чарівні фарби» (Е. Пермяк).

 • «Ялинка» (В. Р. Сутеев) - за мотивами цієї історії був створений повчальний мультиплікаційний фільм «Сніговик-поштовик».

 • «Як я зустрічав Новий рік» (Ст. Голявкин).

 • «Бенгальські вогні» (Н. Носов).

 • «Як їжачок, ведмедик і ослик зустрічали Новий рік» (С. Козлов)

 • «Новорічна історія» (Н. Лосєва)

 • «Новий рік» (Н.П. Вагнер)

 • «Чому сніг білий» (А. Лук'янова)


 • Казка про зиму для дітей власного виробництва


  Якщо ви хочете зайняти дитину чимось корисним і цікавим в один з холодних вечорів, то можете придумати казку про зиму разом з сином або дочкою. Це напевно буде незабутнім і плідним заняттям, адже дітки дуже люблять фантазувати, і тим більше їм подобається робити це разом з батьками.
  Скласти казку про зиму зовсім нескладно. Головне – дати волю уяві. Не варто поправляти дитину, якщо він у своєму письменництві піде трохи невірним шляхом. Нехай відчує себе справжнім казкарем. Не забудьте відобразити проблему або сенс вашої небилиці,
  Зимові казки для дітей
  показати боротьбу добра і зла, підкресліть необхідність вибору правильного шляху. Не варто включати в неї страхітливих або дуже негативних героїв – хай все буде максимально світлим і добрим, щоб після вам і вашому малюкові хотілося переказувати ваш твір багато разів всім, хто небайдужий до вашого сумісної творчості.
  Якщо у вас вже готова спільно створена зимова казка, малюнки дітей допоможуть висловити її, запам'ятати, доповнити. Попросіть дитину намалювати, як він собі уявляє те, що ви тільки що створили. Ви можете допомогти йому в цьому, підказати чи нагадати деякі важливі моменти сюжету. Напевно, у вас вийде чудова презентація вашого шедевра.
  Читайте також
  Новорічні казки для дітей
  Новорічні казки для дітей
  Казки на Новий рік завжди наповнені добром, чарівними перевтіленнями і чудесами. До того ж, звичайно вони мають повчальний характер, тому ніяк не
  Дитячі різдвяні фільми
  Дитячі різдвяні фільми
  Що може бути краще, ніж зимовим різдвяним вечором, коли за вікном мороз і сніг, зібратися всією родиною за спільним переглядом фільмів! А що
  Радянські мультики про Новий Рік
  Радянські мультики про Новий Рік
  Новий Рік, мабуть, найулюбленіше свято дітей і дорослих. І щоб дитині було цікаво готуватися до його зустрічі і він перейнявся атмосферою наближення
  Казкотерапія для дошкільнят
  Казкотерапія для дошкільнят
  Відносно новий напрям в психології - казкотерапія, набирає все більшу популярність, частково за рахунок того, що її нерідко застосовують навіть
  Мультики про Новий рік
  Мультики про Новий рік
  Наближається Новий рік. І дорослі, і діти з нетерпінням чекають цього свята. А атмосфера навколо потихеньку наповнюється запахом цукерок, мандарин і
  Різдвяні казки для дітей
  Різдвяні казки для дітей
  Що може бути краще перед сном для дитини, чим зручніше розташуватися з мамою або татом в затишній ліжечку і з захватом слухати казки, які їм читають