Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Чим зайняти дітей у таборі денного перебування?

18-09-2015, 20:59
2092
0
Чим зайняти дітей у таборі денного перебування?
Дуже часто на час літніх канікул школярі залишаються без нагляду. Коли бабусі і дідусі живуть в іншому місті, а батьки змушені цілий день проводити на роботі, єдиною альтернативою залишається табір денного перебування при школі чи іншому навчальному закладі.
Звичайно, перспектива провести літо в таборі радує не всіх малюків, тому завдання педагогів організувати дозвілля своїх вихованців таким чином, щоб вранці на заняття діти йшли із задоволенням і ентузіазмом.

Чим розважити дітей у таборі денного перебування?


В основному вожатими в дитячих таборах стають студенти педагогічних вузів. Безумовно, не маючи достатньо досвіду, юним викладачам доводиться ламати голову«, чим зайняти дітей у дитячому таборі. Адже після виконання спільної програми у малюків залишається ще маса часу і енергії, яку необхідно направити в правильне русло.
Отже, розваги та корисні заняття для дітей у таборі денного перебування, - давайте допоможемо майбутнім педагогам з організацією корисного і цікавого дозвілля.

 • Роздумуючи на тему, чим зайняти дітей у таборі денного перебування в перший день, потрібно виділити час на знайомство хлопців один з одним. Нехай кожна дитина розповість коротко про себе та свої захоплення. Історії хлопців допоможуть викладачам знайти підхід до кожного вихованця.

 • Неоціненну користь для дитячого здоров'я та загального розвитку принесуть спортивні ігри та змагання. Волейбол, бадмінтон, футбол – малюки будуть тільки раді провести час на спортивному майданчику, зміцнити командний дух і почуття товариства.

 • Тренування навичок виживання і знайомство з дикою природою. Що може бути цікавіше для школяра, ніж заміська поїздка разом з однолітками. На природі можна не просто познайомити хлопців з рідкісними екземплярами рослин і тварин, але і організувати різні курси з виживання в надзвичайних ситуаціях.

 • В негоду можна зайнятися творчістю. Учні молодших класів з величезним задоволенням займуться ліпленням, малюванням і виробами. Наприклад, можна змайструвати іграшки з підручних засобів. Підійдуть для цих цілей шишки, жолуді, горіхи, сірники, пластилін, папір. Чим розважити дітей у таборі денного перебування, - питання, яке потребує фантазії та кмітливості. Як варіант, можна запропонувати хлопцям зробити стінгазету, прикрасити клас різноманітними плакатами або змонтувати відеоролик про табір і його вихованців.

 • Заняття з дітьми в таборі денного перебування можуть мати не тільки розважальний характер, але і пізнавальний. Наприклад, можна виділити годину на читання позакласної літератури, адже напевно список такої хлопці отримали перед виходом на канікули.

 • Цікаво і з користю можна провести час за іграми в лото, доміно, шахи та шашки.

 • Розвинути комунікативні навички та творчі здібності допоможуть публічні виступи. Приміром, учасники табору можуть виступити на сцені перед батьками з танцями, піснями та веселими сценками. Подібні заходи дуже корисні для замкнутих та нетовариських діток. Крім того, вони допомагають школярам розкрити творчий потенціал, а також зрозуміти, як важливі планування, практика і репетиції.

 • Чим зайняти дітей у таборі денного перебування?
  Поки хлопці будуть грати у футбол, дівчаткам можна знайти заняття до душі, і влаштувати показ мод. Школяркам старше будуть цікаві і корисні уроки макіяжу, дизайну або шиття.

 • Літній погожий день - відмінний привід відправитися на пікнік в найближчий парк. Однак варто подбати про те, щоб діти взяли з собою достатню кількість води і не швидкопсувні продукти.

 • Також захоплюючим заняттям для школярів стануть різні рухливі ігри, спортивні конкурси та естафети на шкільному стадіоні.
 • Читайте також
  Консультація для батьків: чим зайняти дітей влітку?
  Консультація для батьків: чим зайняти дітей влітку?
  Залишаючись влітку в місті, або вибравшись на дачу, можна чудово провести час зі своїми дітьми - є безліч ідей на цю тему. Головне завдання - якомога
  Чим зайняти дітей вдома?
  Чим зайняти дітей вдома?
  Залишаючись вдома з дитиною, не хочеться витрачати час даремно, а використовувати його з максимальною користю і так, щоб дітлахам було весело. Наша
  Чим зайняти дитину 5 років будинку?
  Чим зайняти дитину 5 років будинку?
  Залишаючись з дитиною вдома у непогожий день, потрібно продумати, чим зайняти непосиду, адже хочеться провести час з користю для розвитку дитини, і в
  Чим зайняти дітей влітку у дитячому садку?
  Чим зайняти дітей влітку у дитячому садку?
  У літній період у дітей з'являється маса доступних їм розваг, в тому числі і в дитячому садку. Адже на вулиці чудова погода, і можна знайти масу
  Чим зайняти дітей у таборі?
  Чим зайняти дітей у таборі?
  Вирішуючи питання літнього дозвілля для дітей, батьки часто роблять вибір на користь табору. Головне завдання вожатих - весело і з користю провести
  Чим зайняти 8-річної дитини?
  Чим зайняти 8-річної дитини?
  У батьків дітей молодшого шкільного віку нерідко виникає проблема, чим зайняти дитину. Здається, що малюк малюк вже цілком доріс до віку, коли може