Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Чим зайняти дитину на літніх канікулах?

18-09-2015, 21:00
1566
0
Чим зайняти дитину на літніх канікулах?
Коли навчальний рік у школі закінчується, і наступають літні канікули, батьки сучасних школярів не знають, що в цей час зайняти дитину. Звичайно, сьогодні більшість сімей на деякий час їдуть відпочивати разом з дітьми. Деяких школярів відправляють в табір чи санаторій. Нарешті, багато хлопці проводять літо на дачі з бабусею.
Тим не менш, літні канікули досить довгі, і у кожного школяра залишається маса вільного часу, коли він не знає, чим йому зайнятися. Ніхто з батьків не хоче, щоб їх діти безцільно стирчали на вулиці, тому і намагаються придумати цікаві варіанти. У даній статті ми розповімо вам, чим можна зайняти дитину на літніх канікулах, щоб цей час не пропадало дарма.

Чим зайняти дитину влітку в місті?


На жаль, дача є далеко не у всіх. До того ж, батьки практично весь час працюють і в більшості випадків не мають можливості надовго виїхати разом з дитиною за місто. Якщо ви і ваше чадо змушені на все літо залишитися в місті, скористайтесь цією ситуацією, щоб побувати в багатьох цікавих місцях.
Сьогодні у багатьох містах відкриті всілякі парки атракціонів, в яких можна з величезним задоволенням провести хоч цілий день. Обов'язково відведіть дитину в зоопарк, влітку це зробити простіше всього. У ботанічному саду вашого міста в цей час року неймовірно красиво, адже там розпускаються практично всі квіти.
Крім того, в літні місяці можна відвідати аквапарк набагато дешевше. Позитивних емоцій у вашого малюка буде предостатньо, а ви зможете трохи заощадити. Також в гарну теплу погоду у багатьох містах відкриваються різні вуличні сцени, на яких дають яскраві вистави театральні і циркові артисти.
Нарешті, велику кількість вільного часу можна використовувати для відвідування музеїв, різних пам'яток і картинних галерей.

Чим зайняти дітей на канікулах вдома?


На жаль, літо не завжди радує нас гарною погодою. Дуже часто в такій ситуації діти шкільного і дошкільного віку цілими днями просиджують вдома перед телевізором або комп'ютером. Тим не менше, і в погану погоду можна придумати масу цікавих і пізнавальних розваг.
Наприклад, якщо ви не знаєте, чим зайняти на канікулах дитини 10 років, спробуйте запропонувати йому пограти в настільну гру. Хлопці в цьому віці з задоволенням грають разом з батьками, намагаючись якоюсь мірою довести свою перевагу. Відмінним вибором в такій ситуації стане всесвітньо відома настільна гра «Каркассон», яка підходить для дітей старше 7-8 років і дорослих.
У цій грі кожен учасник може вибрати найцікавішу для себе роль – розбійника, лицаря, селянина або монаха. Хлопці шкільного віку годинами просиджують перед ігровим полем, розміщуючи на ньому своїх підданих і відвойовуючи території у своїх суперників.
Також в залежності від уподобань вашого сина або дочки ви можете зіграти в Монополію або Менеджер, Ерудит або Скреббл і безліч інших настільних ігор.
Крім того, не варто забувати і про такому чудовому розвагою для всієї родини, як пазли. Якщо ваша дитина досить посидющий, купіть йому великий пазл і іноді допомагайте його збирати. Нарешті, ви можете придумати разом з дитиною якесь хобі. Наприклад, дівчинку можна навчити в'язати, а хлопчика – випалювати по дереву.

Чим зайняти дітей молодшого шкільного віку влітку на вулиці і вдома?


Влітку на вулиці можна придумати неймовірно кількість розваг. Частіше виїжджайте на природу, готуйте шашлик і грайте в рухливі ігри – хованки, догонялки, бадмінтон, теніс. Крім того, можна навчити дитини плавати, кататися на роликах або велосипеді, якщо він цього поки не вміє.
Чим зайняти дитину на літніх канікулах?
Більшість хлопчиків, а іноді й дівчатка в цьому віці можуть з великим задоволенням відправитися з татом на рибалку або в похід.
В якості цікавого проведення часу для молодших школярів у погану погоду відмінно підійде малювання, створення аплікацій, ліплення з пластиліну. Запропонуйте дитині своїми руками зробити подарунки дяді і тьоті, бабусі і дідуся.
Обов'язково читайте своїй дитині книжки. Діти в цьому віці все ще люблять, коли батьки читають їм перед сном. Проводьте якомога більше часу з дитиною, адже зовсім скоро він остаточно віддалиться від вас.
Читайте також
Ігри для підлітків у приміщенні
Ігри для підлітків у приміщенні
На вулиці діти, як правило, люблять проводити більше часу, ніж удома, і це добре. Однак трапляються моменти, що доводиться залишитися вдома, і тоді
Консультація для батьків: чим зайняти дітей влітку?
Консультація для батьків: чим зайняти дітей влітку?
Залишаючись влітку в місті, або вибравшись на дачу, можна чудово провести час зі своїми дітьми - є безліч ідей на цю тему. Головне завдання - якомога
Чим зайняти дитину 7 років вдома?
Чим зайняти дитину 7 років вдома?
Життя семирічного малюка наповнена шкільними турботами і навчанням, однак дитина - все ще дитина, і вільний час йому зараз потрібно, як ніколи. У
Чим зайнятися підлітку влітку?
Чим зайнятися підлітку влітку?
Літо - довгоочікувана пора для всіх школярів - підлітків, коли, нарешті, закінчується школа і з'являється маса вільного часу. Але відразу ж виникає
Куди відправити дитину влітку?
Куди відправити дитину влітку?
У період літніх канікул у всіх батьків постає питання, як організувати відпочинок дитини і куди його відправити. Звичайно, важливу роль у виборі
Чим зайнятися дитині на канікулах?
Чим зайнятися дитині на канікулах?
Канікули - довгоочікувана пора для дітей. Але, якщо друзі на літо роз'їжджаються, а батьки зайняті на роботі, виникає питання, чим зайняти дитину?