Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ігри на випускний в дитячому саду

18-09-2015, 21:06
7508
0
Ігри на випускний в дитячому саду
Випускний в садку – величезний свято всієї родини майбутнього першокласника. Зазвичай мами і малюки приходять на це торжество ошатними. Вихователі готують святковий сценарій. Ігри на випускному в дитячому саду становлять важливу частину заходу. Вони дають можливість веселитися дітям і їх батькам.

Цікаві ігри на випускний в дитячому саду


Від сценарію заходу багато в чому залежить те, які враження залишить про себе свято у малюків. Необхідно задіяти не тільки хлопців, але і родичів, які є гостями на святі.
Прощання з дитячим садком – це важливий рубіж в житті дитини. Попереду дітей чекає школа. Деякі конкурси можуть порушити дану тематику, адже вона цікава майбутнім першокласникам.
Наприклад, можна запропонувати гру «Збери портфель». Також потрібно підготувати необхідні атрибути для кожної команди. Їх може бути 2 або більше. Підготувати можна наступні предмети:

 • портфелі;

 • зошити;

 • авторучки, олівці, лінійки, гумки та інші канцтовари;

 • ляльки, машинки.


 • Перед кожною командою потрібно викласти портфель, зошити, різні канцтовари, іграшки. Хлопці повинні вибрати саме ті предмети, які потрібні першокласнику в школі. Переможцями будуть ті учасники, які раніше інших правильно зберуть портфель.
  Також цікаво задіяти батьків у веселих іграх на випускному в дитячому саду. Якщо конкурс сподобався, то можна продовжити тему про збір у школу. Так, можна запропонувати конкурс «Проспали». Участь беруть 2 мами чи тата. Перед кожним з них викладають набір з попереднього конкурсу. Батькам зав'язують очі і вони повинні за короткий час зібрати портфель. Хто встиг першим, той і став переможцем. Бажано обмежити час 1-2 хвилинами.
  Також можна запропонувати хлопцям гру «Вгадай маму». Спочатку кожна мама пише на 4-5 листочках кілька фактів свого малюка і його життя, наприклад:

 • братика звуть Максим;

 • бабусю звуть Людмила;

 • ходить на гурток малювання;

 • живе на 8 поверсі.


 • Далі ведучий збирає всі листочки у мішечок. Діти в цей час шикуються в шеренгу. Ведучий по черзі виймає записки і зачитує їх. Кожен з малюків намагається вгадати, чия мама це писала. Той, хто виявився правий, робить крок вперед. Дитина, який помилився, відходить назад. Перемагає той, хто зміг зробити найбільше кроків вперед.

  Рухливі ігри на випускний в дитячому саду


  На випускному в дитячому саду повинні бути присутніми рухливі ігри. Малюкам сподобається конкурс «Полювання на іграшки». Спочатку потрібно розділити хлопців на кілька команд. Кожній з них видати сачок. Також потрібно побудувати кожну групу малюків у колону. Перед командами висипаються різні іграшки. Представники кожної з команд по черзі намагаються зловити іграшку за допомогою сачка. Після того як дитині вдалося це зробити, він забирає улов в свою сторону і передає сачок наступного в черзі. Перемагають ті, хто зможе зловити більше іграшок.
  Щоб хлопці могли посуватися й розім'ятися, їм можна запропонувати гру «Звірина школа». Один з малюків загадує тварина і показує, які б рух воно могло робити на заняттях фізкультурою в школі. Інші хлопці намагаються вгадати звіра. А також намагаються повторити руху.
  Ігри на випускний в дитячому саду
  Музичні ігри на випускному в дитячому саду - невід'ємна частина сценарію. Одним з варіантів може бути конкурс «Займи місце». Це рухлива гра, яка здійснюється під музику. У ній приймає участь непарна кількість дітей. Поки звучить якась пісня, хлопці повинні бігати і танцювати. Як тільки музика затихає, дітям необхідно вишикуватися в колону по 4 людини. Хто не встиг зайняти місце в колоні, повинен вибути з конкурсу.
  Ігри для випускного ранку в дитячому саду повинні бути різної спрямованості, так як від одноманітної діяльності малюки втомляться. Те, наскільки буде продуманий сценарій і конкурси, залежить настрій маленьких винуватців торжества.
  Читайте також
  Зачіски дітям на випускний в дитячому саду
  Зачіски дітям на випускний в дитячому саду
  Щоб завершити образ юної принцеси або принца на випускному балу в дитячому саду, необхідним елементом вигляду є створення красивої зачіски. Можна
  Медалі для випускного в дитячому саду
  Медалі для випускного в дитячому саду
  За час, проведений у дитячому садку, вихователі та інші педагоги стали майже рідними, і дітки разом з батьками виносять їм свою подяку. Однак і
  Конкурси на випускний в дитячому саду
  Конкурси на випускний в дитячому саду
  Щоб випускний видався веселим і цікавим, потрібно заздалегідь підготувати розважальну програму, в яку неодмінно увійдуть ігри та конкурси. Не знаєте,
  Випускний бал у дитячому садку
  Випускний бал у дитячому садку
  Випускний ранок в дитячому саду неодмінно асоціюється з веселощами - іграми, конкурсами, та, звичайно ж, танцями. Як провести цей день, щоб нікому не
  Оформлення випускного в дитячому саду
  Оформлення випускного в дитячому саду
  Прощання з дитячим садком завжди проходить з розмахом, адже цей день повинен запам'ятатися лише приємними хвилинами для дітей, батьків та
  Випускний ранок в дитячому саду
  Випускний ранок в дитячому саду
  Випускний ранок в дитячому саду - велике свято, до якого готуються і діти, і їх батьки. Як провести випускний і як підготувати до нього дитини?