Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Ігри для підлітків у приміщенні

Ігри для підлітків у приміщенні

18-09-2015, 21:07
5601
0
Ігри для підлітків у приміщенні
Діти різних вікових груп у гарну літню погоду здатні цілими днями гуляти на вулиці. Однак нерідко на вулиці йде дощ, або просто холодно, і хлопці змушені перебувати в задушливому приміщенні.
У даній статті ми розповімо вам, як можна надовго захопити групу підлітків, якщо немає можливості вийти з дому, і запропонуємо для них кілька цікавих ігор.

Настільні ігри для підлітків


У всі часи, одним з найпопулярніших розваг для компанії друзів, що зібралася у когось в гостях, були настільні ігри. Сьогодні в магазинах можна зустріти величезну кількість різних ігор, орієнтованих як на дорослих, так і на самих маленьких дітей. Для підлітків найбільш цікавими будуть наступні настільні ігри:

 • Ерудит. У даній грі необхідно збирати слова з наявного набору букв і викладати їх на поле. Ерудит підійде для невеликої компанії, від 2 до 4 осіб. Гра дуже цікава і, крім того, розвиває мислення, логіку, уважність і збагачує словниковий запас хлопчиків і дівчаток.

 • Також серед підлітків популярні економічні стратегії, такі, як «Менеджер» і «Монополія» . Ці ігри дають дітям уявлення про основи економічної теорії, а також розвивають математичні здібності.


 • Крім того, за столом можна пограти в такі ігри для підлітків, як Крокодил, Морський бій, Балда та інші.
  Інші ігри
  Для групи підлітків, які зібралися в тісному приміщенні, також можна запропонувати інші ігри, наприклад:

 • Твістер. Всім відома американська гра, що розвиває спритність, кмітливість, і під час якої іноді трапляються травми кінцівок. Тим не менш, цей варіант залишається надзвичайно популярним у дітей різних віків і активних дорослих протягом довгого часу. Нещодавно з'явилася ще одна різновид цієї гри – Містер-Твістер, в якій використовуються тільки пальці обох рук.

 • Мафія. Напевно, одна з найпопулярніших розваг для великої компанії підлітків. Для цієї гри вам знадобиться спеціальна колода карт, хоча можна обійтися і звичайною.
  Ігри для підлітків у приміщенні
  Ті, хто часто грає, купують також інші атрибути – маски, іграшкові пістолети і багато іншого.

 • Уно. Популярна карткова гра прийшла до нас з Італії. Сьогодні чи не в кожного підлітка є спеціальна колода карт, з якої розгортаються цілі змагання. Гра розвиває кмітливість, а також швидкість реакції.

 • Крім того, сьогодні існує безліч ігор з питаннями і відповідями на різні теми, наприклад, «Чи знаєш ти?» . Це не тільки веселе розвага, але і відмінна зарядка для розуму.
 • Читайте також
  Розвиваючі ігри для дітей 7 років
  Розвиваючі ігри для дітей 7 років
  В 7 років у дітей зберігається велика потреба в грі, адже вони все ще маленькі діти. І хоча шкільна парта тепер забирає багато сил, в інший час
  Ігри для дітей 7 років
  Ігри для дітей 7 років
  Сьогодні у дітей є безліч розваг, крім планшетів і комп'ютерних ігор. На полицях супермаркетів дитячих товарів представлено безліч цікавих настільних
  Ігри для дітей 12 років
  Ігри для дітей 12 років
  У 12 років у більшості дітей починається перехідний вік, а значить їх бажання, потреби, поведінка - все змінюється. Змінюються і гри. Їм вже нецікаві
  Ігри для дітей 10 років
  Ігри для дітей 10 років
  У 10 років дитини вже не так-то просто здивувати і захопити яким-небудь заняттям. У цьому віці дітям необхідні як рухомі, так і інтелектуальні ігри.
  Ігри для дівчаток-підлітків
  Ігри для дівчаток-підлітків
  З маленькими дітьми все просто. Зрозуміло, багато що з ними грати і чим їх зайняти. А ось чим захопити підлітка? В які ігри вони грають і що їм
  Ігри для дівчаток 14 років
  Ігри для дівчаток 14 років
  Сьогодні гри змінюються. Вони стають більш сучасними, серйозними. Які цікаві ігри для дівчаток-підлітків 14 років? У що сьогодні грає молодь? Це