Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ігри для дітей 12 років

18-09-2015, 21:07
7322
0
Ігри для дітей 12 років
Зазвичай підлітки у віці 12 років цілком здатні зайняти себе самі. Тим не менш, в ситуації, коли збирається велика компанія друзів, необхідний грамотний організатор, який буде уважно стежити за подіями і запропонує хлопцям відповідні для їх віку ігри та конкурси.
У даній статті ми розповімо вам, які ігри добре підійдуть для 12-річних дітей, а також які з них краще вибирати для великої компанії.

Рухливі ігри для дітей 12 років


У віці близько 12 років підлітки, а особливо хлопці, дуже люблять грати в футбол, волейбол, баскетбол та інші командні ігри. Також не менш популярними залишаються всім відомі хованки і догонялки. Крім того, як одному підлітку, так і компанії хлопців можна запропонувати цікаву гру:
«Встигни підібрати». Гравець бере в руки великий м'яч, а за його спиною розкладають 8-10 тенісних м'ячів. Дитина повинен підкинути великий м'яч в повітря і, за той час, поки він не приземлився, зібрати якомога більше маленьких кульок. Потім йому потрібно зловити і великий м'яч. Така гра дуже добре розвиває спритність, координацію і увагу.

Спокійні ігри для підлітків 12 років


Сьогодні у продажу можна зустріти величезну кількість цікавих настільних ігор для дітей у віці близько 12 років. Хлопці із задоволенням грають з компанією друзів або зі своєю сім'єю, особливо в погану погоду.
Найпопулярнішими серед настільних ігор для цього віку у всі часи залишаються
Ігри для дітей 12 років
«Монополія» і «Менеджер» , в яких діти можуть познайомитися з основами економіки. Не менш цікаві для підлітків у віці 12 років і словесні дитячі ігри, такі, як «Ерудит» і «Скраббл» , розширюють словниковий запас. Останні, однак, не підходить для дуже великої компанії – у них краще грати в тісному сімейному колі від 2 до 4 осіб.
Якщо ж вам необхідно розважити велику компанію 12-річних підлітків, запропонуйте їм зіграти в «Мафію» . У цій грі, навпаки, чим більше народу, тим краще. Дітям дуже подобається прикидатися мирними, виправдовуватися і звинувачувати інших, і, крім того, все це розвиває комунікативні навички.
Читайте також
Розвиваючі ігри для дітей 7 років
Розвиваючі ігри для дітей 7 років
В 7 років у дітей зберігається велика потреба в грі, адже вони все ще маленькі діти. І хоча шкільна парта тепер забирає багато сил, в інший час
Ігри для дітей 7 років
Ігри для дітей 7 років
Сьогодні у дітей є безліч розваг, крім планшетів і комп'ютерних ігор. На полицях супермаркетів дитячих товарів представлено безліч цікавих настільних
Ігри для підлітків у приміщенні
Ігри для підлітків у приміщенні
На вулиці діти, як правило, люблять проводити більше часу, ніж удома, і це добре. Однак трапляються моменти, що доводиться залишитися вдома, і тоді
Настільні ігри для дітей
Настільні ігри для дітей
Багато батьків незаслужено забувають про прекрасному вигляді дозвілля для дітей і навіть дорослих різного віку - настільні ігри. Сьогодні ринок
Ігри для дітей 10 років
Ігри для дітей 10 років
У 10 років дитини вже не так-то просто здивувати і захопити яким-небудь заняттям. У цьому віці дітям необхідні як рухомі, так і інтелектуальні ігри.
Ігри для дівчаток-підлітків
Ігри для дівчаток-підлітків
З маленькими дітьми все просто. Зрозуміло, багато що з ними грати і чим їх зайняти. А ось чим захопити підлітка? В які ігри вони грають і що їм