Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Конкурси для дітей 12 років

18-09-2015, 21:07
8262
0
Конкурси для дітей 12 років
Якщо в найближчому майбутньому на вас чекає день народження своєї дитини, ви неодмінно задумаєтеся про те, як його провести, щоб усім дітям було цікаво і весело. Для того щоб розважити групу дітей у віці 12 років, краще використовувати різні конкурси, в яких присутня змагальний мотив. Хлопці вступають у перехідний вік, і для них дуже важливо відчувати свою перевагу над однолітками. Тим не менш, намагайтеся організовувати ігри так, щоб ніхто не відчував себе відстаючим, і обов'язково підготуйте заохочувальні призи для переможених.
У нашій статті ми пропонуємо вам різні конкурси, які можна організувати на день народження дитини у віці 12 років.

Конкурси для дівчаток 12 років • «Модниця». За певний час необхідно прикрасити себе для участі в конкурсі краси. Можна використовувати будь-які предмети одягу, стрічки, шпильки, хустки та багато іншого. У підсумку журі має визначити найвеселішу переможницю.

 • «Принцеса-несміяна». Іменинниця сідає на стілець посеред кімнати і намагається не посміхатися. Завдання гостей, які прийшли на день народження, розсмішити принцесу, не торкаючись до неї.

 • «Стилісти». Всі дівчата розбиваються на пари – художник і модель. За встановлений час необхідно намалювати на обличчі моделі забавну пику або зображення наперед загаданого тварини.


 • Дитячі конкурси для хлопчиків 12 років • «Підбери ключ». Для цього конкурсу в розпорядженні ведучого має бути кілька різних замків і ключів. Завдання гравців – максимально швидко підібрати ключі до замків і відкрити їх.

 • «Черепашки-ніндзя». Тут всі хлопці діляться на пари, учасники кожної з яких стають спиною один до одного і тримаються ліктями. Завдання кожної пари – якомога швидше добігти до певного об'єкта в протилежному кутку кімнати, не разомкнув руки.

 • «Рибалка». Гравцям видаються довгі палиці з волосінню, на яку прикріплено магніт. Перед ними розкладають іграшки з магнітами. Щоб перемогти у конкурсі, необхідно «виловити» якомога більше іграшок з зав'язаними очима.


 • Активні конкурси для групи підлітків 12 років • Конкурси для дітей 12 років
  «Лопни кулька». Всі гравці діляться на 2 команди, наприклад, хлопчики проти дівчаток. Кожному видається кульку певного кольору. По команді потрібно як можна швидше лопнути руками кулька команди супротивників.

 • «Тікають стільці». В ряд виставляються стільці у кількості на один менше, ніж гравців. Ведучий включає музику, і всі починають танцювати навколо стільців. Коли музика закінчується, кожен намагається зайняти місце в ряду. Той, кому не дістався стілець, вибуває.

 • «Попади в ціль». Для цього конкурсу потрібно мішень і м'ячики з липучками. За кожне попадання учасник отримує одне очко. Перемагає, який набрав максимальну кількість очок, гравець.
 • Читайте також
  Новорічні конкурси для дітей і дорослих
  Новорічні конкурси для дітей і дорослих
  Щоб не нудьгувати, і тим більше не заснути в новорічну ніч, варто ґрунтовно підійти до побудови плану розважальних заходів для дітей та дорослих.
  Новорічні конкурси для дітей 7-8 років
  Новорічні конкурси для дітей 7-8 років
  Гарний настрій заряджає, а підняти його під новий рік зовсім нескладно, адже існує безліч різних веселих і смішних, безглуздих і дивовижних
  Конкурси для дітей 10-ти років
  Конкурси для дітей 10-ти років
  Компанія 10-річних дітей - сповнена енергії і запалу. Якщо дітлахи зібралися всі на свято, скажімо, день народження, неодмінно потрібно придумати для
  Конкурси для дітей 7-ми років
  Конкурси для дітей 7-ми років
  Яке свято для дітей 7-ми років обходиться без веселих та цікавих конкурсів! Змагаючись і граючи, діти чудово проводять час разом. У нашій статті ми
  Танцювальні конкурси для дітей
  Танцювальні конкурси для дітей
  Чим ще можна урізноманітнити свята для дітей? Звичайно конкурсами! А як зробити так, щоб було весело абсолютно всім? Танцювальні конкурси
  Конкурси для дошкільнят
  Конкурси для дошкільнят
  Яке ж свято без розваг! А які запропонувати розваги малюкам, щоб і вони не занудьгували? Деякі ідеї веселих конкурсів для дошкільнят ви знайдете в