Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ігри для дітей у приміщенні

18-09-2015, 21:10
31493
0
Ігри для дітей у приміщенні
Найчастіше ігри для дітей проходять в приміщенні. Адже, навіть за сприятливої погоди не завжди вдається займатися ними на вулиці. Особливо проблематично в міжсезоння, коли йдуть дощі, і всі розваги переносяться під дах.
Для того, щоб зайняти дітей у такі періоди, існують найрізноманітніші ігри – командні, рухливі , настільні, сюжетно-рольові.

Командні ігри в приміщенні


«Сороканіжки»
Чим більше дітей, тим краще. Ця гра чудово підійде для будь-якого віку, і навіть дорослі можуть прийняти в ній участь. Під енергійну музику, сороконіжка складається, тримають один одного за талію дітей, повинна долати різні перешкоди, бігти, йти присівши навпочіпки по команді ведучого.
«Переполох в курнику»
Хлопчик буде півником, а дівчатка – курочками. З однією з них він домовляється про певному звуці, який вона буде видавати – «ко-ко-ко», «куд-куди» і т. д. Потім під веселу музику півнику зав'язують очі і він повинен знайти свою курочку по умовному звуку, тоді як інші будуть кудкудакати інакше, по-своєму. Такі дитячі рухливі ігри в приміщенні гарні для дитячих свят, забав в саду і навіть п'ятихвилинок відпочинку на шкільних перервах.
«Знайди мамонтенка»
Іграшку слоненяти або мамонтенка ховають в приміщенні всі діти під музику з мультфільму «Мама для мамонтенка» його шукають. Ну і, природно, виграє той, хто виявить іграшку.

Ігри для школярів у приміщенні


Старшим діткам корисні для розвитку логіки різноманітні настільні і командні ігри. Чим старше діти, тим складніше повинні бути умови гри. Вони одночасно є розвиваючими та навчальними, ну і, звичайно ж, розважають. Це відомі всім хрестики-нулики, шашки, шахи, морський бій, зіпсований телефон, ігри в асоціації.
«Гра на увагу»
Ведучий розставляє на столі велика кількість самих різних предметів і дає учасникам гри час, щоб запам'ятати їх, після чого прибирає і просити гравців відновити те, що було перед ними вголос. Інший варіант гри – ховається один з предметів, і виграє той, хто перший відгадав відсутній.

Ігри для дошкільників в приміщенні


Ігри для дітей у приміщенні
Малюків зайняти кілька простіше, ніж старших діток, розпещених комп'ютерними іграми.
«Гра в сніжки»
Незалежно від сезону, малюки можуть покидати сніжки, але не один в іншого, а в корзину. Це чудова вправа на влучність і на відміну від м'ячиків, навколишня обстановка не постраждає, адже сніжки виконані з зім'ятою папери, закріпленої скотчем.
«Ланцюжок»
Діти стають один за одним і по черзі, починаючи з самого першого, повинні придумати слово на літеру, запропоновану ведучим.
Читайте також
Ігри для дітей 12 років
Ігри для дітей 12 років
У 12 років у більшості дітей починається перехідний вік, а значить їх бажання, потреби, поведінка - все змінюється. Змінюються і гри. Їм вже нецікаві
Ігри для підлітків у приміщенні
Ігри для підлітків у приміщенні
На вулиці діти, як правило, люблять проводити більше часу, ніж удома, і це добре. Однак трапляються моменти, що доводиться залишитися вдома, і тоді
Ігри на увагу для дошкільнят
Ігри на увагу для дошкільнят
Розвиток уваги у дитини - дуже важлива частина виховання. Це якість безсумнівно стане в нагоді йому в навчанні, але не менш важливо воно і в житті.
Дитячі рухливі ігри в приміщенні
Дитячі рухливі ігри в приміщенні
Гра - основний вид діяльності дошкільнят і тому є хорошим способом підтримувати фізичну активність дитини. Адже всім малюкам подобаються рухливі
Рухливі ігри з м'ячем
Рухливі ігри з м'ячем
Рухливі ігри - гарний і корисний спосіб провести час на вулиці. А, якщо у вас є м'яч, то ігри стають набагато різноманітніше і цікавіше. Наведемо
Зимові ігри для дітей
Зимові ігри для дітей
За вікном зима, але це не привід сумувати вдома, а навпаки, - настала пора веселих зимових розваг! Крім традиційних ігор на вулиці, про яких знає