Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Конструктори для хлопчиків

18-09-2015, 21:13
2647
0
Конструктори для хлопчиків
Всі хлопчаки обожнюють конструювати, створювати щось своїми руками, будувати, адже всі вони – майбутні творці. В даний час у юних умільців є все, що потрібно для такого заняття, і люблячі батьки піклуються про те, щоб їх сини могли займатися улюбленою справою.
Звичайні ігрові набори
У будь-якому дитячому магазині можна придбати найрізноманітніші звичні конструктори для хлопчиків, і навіть якщо ваша мета - знайти незвичайні варіанти, то і їх можна купити без будь-яких труднощів.
Залізні конструктори для хлопчиків. Набори із залізних деталей популярні у дітей та їх батьків вже багато десятиліть. Вони відрізняються тим, що практично не ламаються, допускають багаторазове використання, а виходять з іграшками можна грати не тільки вдома, але і на прогулянці.
Конструктори для хлопчиків

Конструктори з інструментами для хлопчиків завжди припадають до душі самим маленьким. Вони повністю складаються з великих деталей, для скріплення яких пропонуються відповідні інструменти.
Конструктори для хлопчиків

Лего традиційно викликають самі захоплені погляди хлопчиків, так як вони в максимальному ступені з розвивають фантазію.
Конструктори для хлопчиків

Електронні конструктори для хлопчиків


Самим захопленим діткам обов'язково сподобаються електромеханічні конструктори для хлопчиків, які відрізняються тим, що після складання по типу Лего вони можуть пересуватися за рахунок підключення батарей. У відповідних наборах, як правило, додано велику кількість схем складання, що дозволить іграшці «рости» разом з вашою дитиною, так як всі схеми різняться за рівнем складності. Крім того, якщо купувати кілька наборів однієї марки, то можна запозичати деталі, так як вони підходять один одному.
Конструктори для хлопчиків

Електричний конструктор для хлопчиків старше можна придбати вже не з упором на гру, а з натяком на вивчення фізики. Є велика кількість наборів для складання різних систем, радіоприймачів, залізниць, освітлювачів, сигналізації і т. п. Хлопчакам обов'язково сподобається те, що в таких системах використовується тільки їх уміння з'єднувати різні деталі, без необхідності паяти їх. Крім того, в них застосовуються різні види управління – від ручного, магнітного і електричного до водяного, звукового і сенсорного. Зробити свої перші кроки в електроніці з такою іграшкою легко і цікаво.
Конструктори для хлопчиків

Конструктори-роботи для хлопчиків - улюблені іграшки, замінюють іноді навіть домашніх тварин. Особливо їм подобаються механічні роботи, здатні пересуватися, видавати звуки. Якщо ж він, до того ж, збирається з окремих деталей, дозволяючи хлопчикові застосовувати всі свої знання і вміння, то така іграшка напевно стане найулюбленішою. Наприклад, можна купити робота, що нагадує собаку, птицю, кота, павука або динозавра. Всі вони займуть важливе місце в нескінченному різноманітті наявних у вашої дитини іграшок, а не просто припадати пилом на полиці, як більшість з того, що ми зазвичай купуємо, щоб доставити радість синові.
Конструктори для хлопчиків

Конструктори для хлопчиків

Конструктори для хлопчиків

Радіо-конструктори для хлопчиків


Радіопристрої, які стягуються як звичайні збірні моделі, оснащені спеціальними пристроями для дистанційного керування, - це мрія будь-якого хлопчиська 6-8 років і старше. Зараз на ринку є величезна безліч таких пристроїв, але практично всі вони – машинки, трактори та інші транспортні засоби. Але якщо добре пошукати, то можна знайти радіокерованих роботів, наприклад.
Конструктори для хлопчиків

Пам'ятайте, однак, що мінусами будь-якого набору для конструювання є те, що в них дуже багато дрібних деталей, що робить такі ігри потенційно небезпечними для малюків. Батьки повинні враховувати це і грати тільки разом з дітьми, або не купувати такі набори, поки дитині не виповниться 4-5 років. Особливо небезпечними можуть бути ті набори, в яких присутні магнітні деталі – їх потрібно виключити до шкільного віку.
Читайте також
Дитячі наручні годиники для хлопчиків
Дитячі наручні годиники для хлопчиків
Модні і стильні, справжні копії дорослих годин, майже як у тата, не залишать байдужим жодну дитину. Скориставшись цим, батьки зможуть легко навчити
Металевий конструктор для дітей
Металевий конструктор для дітей
Металевий конструктор всім хороший - він практичний і довговічний, що важливо для сімейного бюджету батьків; чудово тренує і розвиває в дітях логіку
Машинки - конструктор
Машинки - конструктор
Конструктори сьогодні на піку популярності. Батьки раді, що дитина грає з користю для його розвитку, а діти обожнюють іграшки, з якими можна не
Магнітні конструктори для дітей
Магнітні конструктори для дітей
Дітей приваблюють іграшки з цікавими, невідомими їм властивостями, з якими можна творити маленькі "чудеса". Однією з таких іграшок можна сміливо
Електричний конструктор для хлопчиків
Електричний конструктор для хлопчиків
Різноманітність видів конструкторів для дітей, представлених на полицях дитячих супермаркетів вражає уяву. Великою популярністю у підлітків
Розвиваючі конструктори
Розвиваючі конструктори
Сучасні діти ростуть в атмосфері динамічного розвитку з раннього віку. Батьки намагаються вибирати для своєї дитини тільки "правильні іграшки". До