Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Металевий конструктор для дітей

18-09-2015, 21:13
2523
0
Металевий конструктор для дітей
Всім відомо, що гра для дитини має приносити не тільки радість, але і користь. Тому дитячі конструктори залишаються прекрасною іграшкою, яка не втрачає своєї популярності і сприяє всебічному розвитку дитини.
Дитячий металевий конструктор – прекрасна можливість для отримання першого досвіду самостійного конструювання і збирання моделей. Конструктор хороший ще й тим, що однаково підходить як хлопчикам, так і дівчаткам. Розрахований він на широку вікову аудиторію від шести років і може бути використаний навіть для уроків праці в школі.

У чому полягає користь?
Дитячі металеві конструктори допомагають дитині набути безліч корисних навичок. Насамперед вони розвивають дрібну моторику, логіку та системне мислення. У процесі роботи дитина набуває навичок технічного мислення, самостійності та зосередженості. Також поліпшується координація рухів.
Дуже важливо, що дитина може без сторонньої допомоги зібрати задану модель. Вміння ставити і досягати поставлену мету допомагає розвинути цілеспрямованість і позитивно позначається на формуванні правильної самооцінки.
Сучасні конструктори представлені безліччю різних моделей. На відміну від радянського металевого конструктора, сьогодні можна зібрати не тільки прості машинки, паровозики або крани, а самі різні і дивні моделі. Дитина зможе сконструювати вантажівка, вертоліт, літак і навіть Ейфелеву вежу. При бажанні можна знайти моделі з елементами електроніки.
Дитячий металевий конструктор може бути, як великий, так і малий. В залежності від кількості та асортименту деталей можна зібрати від однієї до декількох моделей.

Як правильно вибрати металевий конструктор для дітей?


Варто уважно поставитися до купівлі, щоб замість очікуваної користі не нашкодити ребtнку.
Почати варто з перевірки якості виробу. Конструктор повинен мати сертифікат. Краще, якщо ви зупините вибір на відомих або перевірених брендів.
Деталі конструктора повинні бути гладкими, без гострих кутів і нерівностей. Такі з'єднувальні елементи, як гайки і гвинти повинні мати хорошу різьблення і вільно угвинчуватися.
Зверніть увагу для якого віку розрахована іграшка. Чим молодша дитина, тим більше, надійніше і простіше повинні бути елементи конструктора. Не ігноруйте переваги самої дитини, адже саме йому призначається іграшка.
Сам процес складання тієї або іншої моделі принесе чимало радості дитині, а вироби з металевого конструктора стануть справжньою гордістю юного інженера.
Металевий конструктор для дітей

Металевий конструктор для дітей

Металевий конструктор для дітей

Металевий конструктор для дітей

Металевий конструктор для дітей

Металевий конструктор для дітей
Читайте також
Конструктор з цеглинок
Конструктор з цеглинок
Сьогодні під категорією "конструктори" можна знайти величезне різноманіття моделей, починаючи з звичайних блочних, і закінчуючи 4D-пазлами і
3D-конструктор
3D-конструктор
Відносно нові і надзвичайно захоплюючі іграшки - 3D-конструктори, вже встигли завоювати любов багатьох батьків та їх дітей. До того ж, можна легко
Машинки - конструктор
Машинки - конструктор
Конструктори сьогодні на піку популярності. Батьки раді, що дитина грає з користю для його розвитку, а діти обожнюють іграшки, з якими можна не
Що можна зробити з конструктора?
Що можна зробити з конструктора?
Сьогодні різноманітність конструкторів вражає уяву - пластикові, магнітні, залізні, електричні та ін. І коли закінчується фантазія, думаєш, що б ще
Металевий конструктор для уроків праці
Металевий конструктор для уроків праці
Всі ми пам'ятаємо чудовий радянський залізний конструктор. Популярний він і сьогодні - адже це просто чудова гра, яка розвиває мислення, уяву,
Електричний конструктор для хлопчиків
Електричний конструктор для хлопчиків
Різноманітність видів конструкторів для дітей, представлених на полицях дитячих супермаркетів вражає уяву. Великою популярністю у підлітків