Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Конструктор з цеглинок

18-09-2015, 21:13
1616
0
Конструктор з цеглинок
Користь конструкторів для дитячого розвитку незаперечна. Все більшу популярність на нашому ринку набуває керамічний конструктор з цеглинок. Він швидко завойовує симпатії дітей та їх батьків завдяки тому, що робить можливим моделювання найрізноманітніших казкових будівель з цих мініатюрних цеглинок.
Ваша дитина з легкістю зможе побудувати будиночок, міст, маяк або казковий середньовічний замок. Будівельний конструктор з цеглинок також допоможе дитині розвинути технічне мислення і найпростіші інженерні навички.

Що являє собою конструктор з глиняних цеглинок?


Набір включає все необхідне для першої будівлі. У коробці ви знайдете цеглу різної форми, а також різні деталі для оформлення екстер'єру. Це можуть бути пластикові рами, двері, ворота – все залежить від обраної вами моделі.
Також конструктор містить спеціальний, адаптований для ігрових завдань, будівельний розчин на основі річкового піску і крохмалю.
Юний будівельник екіпірований маленькою кельмою, мискою для розведення розчину, ганчірочкою, підставкою для будови та детальною інструкцією.
Великим плюсом конструктора з цих цеглинок є можливість його перебудови. Для цього вам достатньо на кілька годин занурити будівництво у воду. Потім ретельно протерти і просушити цеглинки.
При купівлі конструктора краще починати з простих моделей. Чим більше і більше деталі – тим буде простіше з ними впоратися починаючому будівельникові. Приступати до будівництва можна вже з 4-5 років.
Дитячий конструктор з цеглинок – це не тільки приємна забава для дитини, але і корисне проведення часу. Адже в процесі роботи дитина розвиває дрібну моторику, логіку, посидючість і самостійність, вчиться досягати поставлених цілей. І що важливо – сприяє розвитку фантазії і креативності.
Також, не менш цікавими для дітей будуть електричні і 3D-конструктори.
Конструктор з цеглинок

Конструктор з цеглинок

Конструктор з цеглинок

Конструктор з цеглинок

Конструктор з цеглинок

Конструктор з цеглинок
Читайте також
Металевий конструктор для дітей
Металевий конструктор для дітей
Металевий конструктор всім хороший - він практичний і довговічний, що важливо для сімейного бюджету батьків; чудово тренує і розвиває в дітях логіку
3D-конструктор
3D-конструктор
Відносно нові і надзвичайно захоплюючі іграшки - 3D-конструктори, вже встигли завоювати любов багатьох батьків та їх дітей. До того ж, можна легко
Металевий конструктор для уроків праці
Металевий конструктор для уроків праці
Всі ми пам'ятаємо чудовий радянський залізний конструктор. Популярний він і сьогодні - адже це просто чудова гра, яка розвиває мислення, уяву,
М'який конструктор
М'який конструктор
М'який конструктор для дітей - це відносно новий продукт який, однак, набирає швидкі темпи розвитку і користується популярністю серед батьків.
Електричний конструктор для хлопчиків
Електричний конструктор для хлопчиків
Різноманітність видів конструкторів для дітей, представлених на полицях дитячих супермаркетів вражає уяву. Великою популярністю у підлітків
Конструктор
Конструктор "Залізниця"
Залізниця завжди була і залишається найулюбленішою грою і малюків, і діток постарше. З різною кількістю деталей у наборі, вони бувають настільки