Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Що має знати дитина в 2 роки?

18-09-2015, 21:20
2530
0
Що має знати дитина в 2 роки?
У 2 роки дитина постійно освоює нові навички та вміння. Активний мовленнєвий запас малюка безупинно зростає, і він починає висловлювати всі свої бажання не тільки жестами, а й словами. У даній статті ми розповімо вам, що повинна знати дитина в 2 роки, якщо він повноцінно і всебічно розвивається у відповідності зі своїм віком.

Що має знати дитина 2-3 років?


Більшість малюків у віці 2-3 років можуть з легкістю розсортувати предмети за різними ознаками. Малюк дуже добре знає кольори, прості геометричні фігури, і не плутає їх. Розуміє поняття «великий» і «маленький», а також «один» і «багато». Починає співвідносити плоскі та об'ємні предмети, тобто відчуває різницю між кругом і кулею, квадратом і кубом.
Дитина в 2 роки легко знаходить будь-який предмет з тих, що добре знає. Серед великої кількості різноманітних картинок дитина може показати кілька фруктів, овочів або тварин, і назвати їх. Також ваш син або донька практично безпомилково знаходить пару до запропонованого зображення і здатний визначити предмет за його схематично намальованому образу. Більшість діток без особливої праці може скласти невеликий пазл з 4-9 деталей, і з задоволенням займається різними іграми-вкладишами.
Активний словниковий запас дитини досягає 130-200 слів. Його мовленнєвий розвиток постійно вдосконалюється, і ваше чадо кожен день говорить все нові фрази. Дитина починає освоювати найпростіші граматичні прийоми, вчиться вимовляти все більше звуків, намагається виражати свої думки у вигляді слів і коротких речень з 2-3 слів. Деякі дітки вставляють знайомі фрази в казки і потішки, які їм розповідає мама, і навіть самостійно намагаються розповідати самі прості віршики.
Дворічний малюк вже чудово розуміє, коли він хоче в туалет, і показує це батькам будь-яким доступним для нього способом. Деякі діти вже ходять на горщик самостійно, без допомоги мами чи тата. Крім того, більшість малюків їдять самі, досить впевнено тримаючи в руці ложку або вилку. Також малюки із задоволенням п'ють улюблені напої з кухля і смокчуть їх через трубочку.
Безумовно, знання дитини в 2 роки безпосередньо залежать від того, яким чином з ним займаються батьки.
Що має знати дитина в 2 роки?
Оскільки дитина, як губка, вбирає будь-яку інформацію, він вже може знати деякі літери або цифри, хоча це йому ще не потрібно.
Крім того, більшість дівчаток і деякі хлопчики починають цікавитися різними сюжетно-рольовими іграми. Дволітки з задоволенням наслідують всіляких дій дорослих, грають з ляльками, зображають, що укладають їх спати, годують, садять на горщик і так далі.
Нарешті, дитина в 2 роки дуже активно рухається, ходить, бігає, залазить на всілякі перешкоди, піднімається і спускається по сходах, самостійно сина або дочки, приділіть їм особливу увагу, і зовсім скоро малюк наздожене інших дітей.
Читайте також
Що повинна уміти дитина в 9 місяців?
Що повинна уміти дитина в 9 місяців?
Малюк росте буквально по годинах! На першому році життя це найбільш помітно, адже дитина змінюється на очах, кожен день він розвивається і вчитися
Що має знати дитина в 3 роки?
Що має знати дитина в 3 роки?
Вже такий великий, майже зовсім дорослий ваше маля, з кожним днем стає все розумнішим: розширюється словниковий запас, він все більше розуміє і
Що має знати дитина в 4 роки?
Що має знати дитина в 4 роки?
Кожна дитина унікальна, і розвивається по своєму, особливому сценарієм. Проте існує певний набір навичок і умінь, які дитина має знати і вміти робити
Що повинен уміти дитина в 2 роки?
Що повинен уміти дитина в 2 роки?
Вік 2 роки - час активного розвитку і пізнання світу дитиною. Він уже опанував багатьма навичками,уміннями і знаннями, радує батьків своїми
Розвиток дітей 2-3 років
Розвиток дітей 2-3 років
Дитина найбільш активно росте і розвивається в перші 3 роки життя. Що повинен уміти дитина в 2-3 роки, який рівень фізичного і психічного розвитку в
Розвиток дитини - 4 роки
Розвиток дитини - 4 роки
Дитина в 4 роки - вже цілком самостійний чоловічок зі своїм сформованим думкою на багато речей і усвідомленням того, що він робить і навіщо.