Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як привчити дитину до горщика в 1 рік?

18-09-2015, 21:21
711
0
Як привчити дитину до горщика в 1 рік?
Проблема привчання дітей до самостійного ходіння на горщик дуже актуальна для більшості молодих батьків. Адже чим раніше дитина навчиться робити свої справи в належному місці, тим менше у мами буде клопоту з пранням і прибиранням.
Не всі розуміють, коли потрібно привчати дитину до горщика, і думки на цей рахунок можуть бути абсолютно різні. У цій статті розглянемо ситуацію з однорічними дітьми, а також підкажемо хитрощі навчання дітей цього віку горшковій науці.
Більшість медиків і досвідчених батьків знає, що найкраще дочекатися, коли дитині виповниться півтора року, після чого вже можна планомірно починати навчання. Ні, це не означає, що до цього часу в будинку не повинно бути горщика, просто дитина до 15-2 років дозріває для свідомого користування горщиком і психологічно і фізіологічно. Але бувають випадки, коли особливо старанної матусі вдається добитися стійкого результату вже з однорічним малюком.

Як правильно привчити дитину до горщика?


Мамі необхідно усвідомлювати, що насильно малюка не змусиш робити те, чого він не хоче - у цій справі допоможе тільки ласка і терпіння. Тому якщо дитина чинить опір нововведенням, варто відкласти цю затію на пару тижнів, а потім можна спробувати знову. Використання іграшок, перегляду мультиків та інших розваг на горщику небажано, адже вони відволікають увагу дитини від основної справи.
Дуже важлива і попередня підготовка дитини. Це означає, що ще у віці до року бажано відмовитися від памперсів у денний час, щоб малюк бачив причину і наслідок.
Який вибрати горщик?
Краще всього для маленьких діток підійде яскравий цікавий горщик-стільчик, який буде стійкий при будь-якому положенні дитини і не перевернеться. Таких моделей, які використовуються в дитячому садку, слід уникати, адже однорічна дитина ще не дуже добре вміє керувати своїм тілом, і можливі падіння.
Також небажано для привчання використовувати музичні горщики, які лякають або відволікають дитину від справи або моделі у вигляді тварин з ручкою попереду. Адже мамі доведеться нескінченно повністю знімати і знову одягати штанці, щоб посадити малюка на такий горщик.
Послідовність дій
Якщо ви вже взялися вчити малюка ходити на горщик, то робити це потрібно регулярно і планомірно. Це означає, що дитина завжди має бути в полі зору, щоб при найменших ознаках занепокоєння (а вони є, такі як кректання, почервоніння носика, тремтіння) швидко посадити дитину на горщик.
Для тих, хто не знає, як привчити дитини в 1 рік до горщика, існує рекомендація висаджувати його систематично. Так роблять у дитячих садках, причому з великим успіхом. Тобто після кожного сну і перед ним, а також до і після закінчення будь-якого прийому їжі малюка слід на 5 хвилин посадити на горщик. У цьому випадку спрацьовує рефлекс, і дитина незабаром зрозуміє, для чого батьки це роблять, особливо, якщо його хвалити за позитивний результат.
Тепер, коли ви дізналися, як привчити однорічної дитини до горщика, просто дотримуйтеся такого нехитрого розпорядку, і у малюка міцно закріпитись у свідомості,
Як привчити дитину до горщика в 1 рік?
що він не повинен писати в штанці.
Але якщо дитина категорично відмовляється ходити на горщик, і один його вигляд наводить на малюка жах, то з привчанням краще почекати, коли він сам дозріє для цього.

Як привчити дитину вставати вночі на горщик?


В основному В нічний час малюк залишається сухим дещо пізніше, адже в цьому випадку стримування сечовипускання залежить лише від фізіологічної зрілості організму. Дуже рідко дітки однорічного віку не мочать вночі штанці або просяться на горщик. Висаджування у напівсні теж малорезультативно, адже дитина мочиться тоді несвідомо.
Читайте також
Як навчити дитину ходити на горщик?
Як навчити дитину ходити на горщик?
Багатьох батьків лякає тема привчання до горщика, а все тому, що просто більшість батьків неправильно підходять до цього питання, починаючи
Як навчити дитину проситися на горщик?
Як навчити дитину проситися на горщик?
Тема горщика є болючою для багатьох матусь на протязі довгого часу. Якщо ви почали цей процес занадто рано, то досягти видимих результатів не так-то
Горщики для дітей
Горщики для дітей
Різноманіття дитячих товарів деколи приводить в ступор батьків. Стосується це і горшков: яких тільки форм, кольорів і варіантів дизайну ви не
Музичний горщик
Музичний горщик
На ринку товарів для дітей можна зустріти часом досить несподівані предмети, наприклад, музичний горщик, грає веселу мелодію після того, як дитина
Привчання дитини до горщика
Привчання дитини до горщика
Привчання дитини до горщика - справа клопітна, але необхідне. І тут теж є свої нюанси, які необхідно врахувати молодим батькам: вік малюка, його
Коли привчати дитину до горщика?
Коли привчати дитину до горщика?
Привчання дитини до горщика - питання, що викликає чимало суперечок, і один з них стосується термінів цього самого привчання. Одні мами висаджують на