Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Осінній ярмарок в дитячому саду - що приготувати?

2-11-2015, 17:55
5192
0
Осінній ярмарок в дитячому саду - що приготувати?
Ранок на осінню тематику, солодощі та вироби – це все невід'ємні частини одного великого свята «Осінній ярмарок». Крім невеликих куплетів для концерту, які потрібно вивчити, малюкам необхідно зробити вироби, а мамам спекти щось солодке і смачне. Що приготувати на осінню ярмарок в дитячому саду, питання на який немає єдиної відповіді. Фантазія тут безмежна, але все ж, педагоги рекомендують дотримуватися тематики осені.
Солодощі на ярмарок
Одним з головних інгредієнтів осінніх страв завжди вважалося яблуко. Цей фрукт не тільки смачний, але і дуже корисний, містить багато клітковини і вітамінів. Просто так, звичайно, яблука навряд чи зацікавлять малюків і їх батьків, а от приготовлені з них страви можуть порадувати багатьох. Ось найвідоміші з них:

 • оладки на кефірі з яблуками;

 • шарлотка;

 • запечені яблука з горіхами, родзинками і цукром;

 • яблука на шпажках в цукровій глазурі або шоколаді і т. д.


 • Якщо ви не фанат цих фруктів, то на осінню ярмарок в дитячому саду можна принести те, що діти завжди їдять з великим задоволенням – домашнє печиво. Тісто для частування може бути будь-яким, а от зовнішній вигляд краще зробити у вигляді листочків або овочів. Крім цього, великою популярністю користуються домашні пряники, які зовні нагадують кленові листки. А щоб ласощі набуло більш правдоподібний вигляд, покрити їх потрібно різнобарвною глазур'ю: жовтої, червоної і зеленої.
  Ще одна цікава ідея того, що можна приготувати на осінню ярмарок, – це тістечка «Картопля» . З допомогою різнокольорового крему оформити їх можна по-різному, зліпивши з тіста, наприклад, їжачків і намалювавши у них на колючках осінній листочок.
  Отже, шукаючи відповідь на запитання, що можна приготувати на осінню ярмарок в садку, задумайтеся над тим, що у малюків викличе велику радість і захват. Можливо ви зупинитеся на перевіреному рецепт печива, оформивши його по-особливому.
  Читайте також
  Прикраса групи в дитячому саду до осені
  Прикраса групи в дитячому саду до осені
  Прекрасна пора - осінній час року. І нехай все частіше спускається з неба дощик, підняти собі і діткам настрій можна, влаштувавши справжню золоту
  Осіннє оформлення роздягальні в дитячому саду
  Осіннє оформлення роздягальні в дитячому саду
  Готуючись до свята осені в дитячому садку, хлопці, безсумнівно, будуть ради, якщо відчуття свята буде витати в повітрі в кожному куточку приміщення.
  Пісні на 1 вересня
  Пісні на 1 вересня
  Свято першого дзвоника, День знань, свято першокласника - це все 1 вересня! І вже ось-ось перший дзвоник задзвенить, і дітвора весело защебечет в
  Шкільний ярмарок
  Шкільний ярмарок
  Шкільний ярмарок - це завжди свято для дітвори! Адже, у них є можливість показати свої вміння і таланти! Як допомогти дитині з приготуваннями до
  Осінні свята в дитячому саду
  Осінні свята в дитячому саду
  Настала золота осінь В дитячих садах повним-повно варіантів розваги малечі в осінню пору І особливе місце відводиться проведення тематичних ранків.