Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Режим дитини в 2 місяці

30-01-2016, 14:30
1204
0
Режим дитини в 2 місяці
Для того, щоб розвиток дитини відповідало нормам, з самого раннього віку вже 2 місяці слід встановити чіткий режим дня дитини. До цього часу батьки і малюк, як правило, знайомляться, звикають один до одного, але вже до двомісячного віку слід чітко дотримуватися певного графіка для блага самої дитини і всієї сім'ї.

Для чого дитині в 2 місяці режим дня?


Якщо з самого раннього віку маляті дати зрозуміти, що певний час відводиться на сон і неспання, які гармонійно чергуються між собою, то нервова система такої дитини не буде схильна до перевантажень. Малюк стане більш спокійним, а мама зможе без поспіху виконувати всі заплановані справи.
Все в житті маленького чоловічка взаємопов'язано, і якщо він переплутав день з ніччю, постійно біля маминих грудей і мало спить, то рано чи пізно це позначиться на загальному стані, а також на нервовій системі.

Примірний режим дня дитини в 2 місяці


У кожної дитини в 2 місяці повинен бути свій режим неспання, сну і харчування. Його коригує уважна мама, яка краще за всіх вивчила характер і звички дитини.
Ще недавно карапуз тільки й робив, що спав і їв, але час летить дуже швидко, і він все частіше залишається в безсонному стані і в цей час отримує багато нової інформації про навколишній світ.
Режим дитини в 2 місяці


Будь-графік – це не обов'язковий, а лише приблизний режим годування і неспання дитини в 2 місяці. Адже кожен малюк, так і кожна сім'я живе за своїм, встановленим і зручному їм графіком. У теплу пору року прогулянок може бути більше і по часу вони довші, а взимку в сильні морози достатньо буде короткочасного перебування на вулиці.
Наприклад, деякі діти відмінно купаються ввечері, перед тим, як лягти відпочивати. Але інші від такого проведення часу стають дуже активними або дратівливими і потім ніяк не хочуть засипати. В цьому випадку не буде нічого страшного, якщо водні процедури перенести на більш вдалий час.
Крім того, режим малюка може значно змінюватися в залежності від часу року, адже взимку прогулянки будуть короткими, а влітку потрібно, щоб дитина якомога довше перебував на свіжому повітрі.
Якщо мама не знає, як встановити та налагодити режим дня дитини в 2 місяці, то слід просто щодня суворо дотримуватися встановленого графіка. По годинах годувати чадо, гуляти з ним, і укладати спати. І тоді, дитина і сам перебудуватися під той режим, який пропонує йому мама.
Читайте також
Скільки повинна з'їдати дитина в 2 місяці?
Скільки повинна з'їдати дитина в 2 місяці?
В будь-якому віці у крихт є певні норми харчування, яких повинні дотримуватися матусі. Але все це лише усереднені цифри, і бути може вашій дитині
Скільки спить дитина в 3 місяці?
Скільки спить дитина в 3 місяці?
Малюки перших місяців життя стрімко ростуть, змінюються і їх потреби, в тому числі і у сні. Якщо новонароджені дитини постійно сплять, то режим
Режим дня дитини в 3 місяці
Режим дня дитини в 3 місяці
Режим дня по годинах тримісячного малюка навряд чи вдасться встановити, та й це поки ні до чого, адже малюк живе за своїм внутрішнім біоритмам. Однак
Режим дитини 8 місяців
Режим дитини 8 місяців
Дитина, привчена до режиму з дитинства, надалі стане більш організованим, пунктуальним, і врівноваженим, що, безсумнівно, так потрібно у дорослому
Режим дитини в 4 місяці
Режим дитини в 4 місяці
Дитина в 4 місяці вже не просто лежить в ліжечку грудочку, він активно знайомиться зі світом і вчитися налагоджувати з ним зв'язок. Поступово
Режим годування новонародженого
Режим годування новонародженого
Вибір правильного режиму годування немовляти: на вимогу або по годинах - першочергове завдання мами новонародженого. При цьому важливо не тільки