Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Скоринка на голові у дитини 3 місяці

30-01-2016, 14:31
864
0
Скоринка на голові у дитини 3 місяці
Майже кожна мама рано чи пізно стикається з проблемою появи скоринки на голові у дитини, і найчастіше це відбувається на 2-3 місяці життя малюка. Хоча цей стан не є якоюсь патологією, боротися з нею необхідно, адже крім неестетичного вигляду молочні скоринки викликають роздратування шкіри.

Чому у дитини скоринки на голові?


Поява себореї або гнейсу (палітурок) залежить від погано скоординованої роботи сальних і потових залоз. Природного жирового мастила у малюка в 2-3 місяці виділяється з надлишком і скоринки на голові – наочне тому доказ.
До того ж недосконала терморегуляція вносить свої корективи – малюк часто потіє, а мама, боїться переохолодження ще більше кутає її, посилюючи проблему. Якщо не лікувати ці скоринки, то вони можуть переходити з волосистої частини голови на бровах і навіть на область біля вух.

Як прибрати скоринки на голові у дитини?


Для боротьби з дитячою себореєю агресивні методи не підходять, так як шкіра малюків дуже ніжна, її легко поранити. Тому всілякі гребінці можна застосовувати дуже обережно і лише на попередньо розм'якшеною шкірі.
Перед купанням, за 30 хвилин до нього дитині потрібно рясно змастити головку спеціальним дитячим маслом, а ще краще спеціальним засобом від кірочок. Коли вони вже добре розм'якшаться можна приступати до водних процедур.
Після того як купання завершено, вичесати корочку на голові у дитини не складе праці. Але якщо деякі ділянки погано піддаються обробці, залиште їх до наступного разу.
Як мінімізувати неприємності?
Перше, що повинна запам'ятати кожна матуся – найкращий засіб для боротьби з молочними корочками – це профілактика їх появи. Для цього дитину ні в якому разі не можна перегрівати – це шкідливо для загального стану організму. У приміщенні малюкові не потрібні чепчики, хіба що після купання і якщо в кімнаті справді холодно (нижче 19°С).
Скоринка на голові у дитини 3 місяці

Регулярне купання з миттям голови не повинно бути фанатичним, тобто використовувати навіть дитячий шампунь потрібно не частіше 1 рази в тиждень. Також слід стежити за реакцією дитини на мийний засіб – якщо скоринки посилилися, то воно для нього не підходить, а алергічна реакція викликає збільшення кількості кірочок.
Не забувайте про регулярне розчісування волосиків щіткою з натуральною щетиною. І навіть якщо причісувати ще нічого, ця процедура добре стимулює волосяні цибулини і масажує шкіру, прискорюючи її регенерацію.
Читайте також
Себорейний дерматит у немовлят
Себорейний дерматит у немовлят
Батьки завжди з трепетом ставляться до здоров'я дитини, особливо в перший рік життя. і іноді вони можуть помітити на голові немовляти скоринки -
Себорея у дітей
Себорея у дітей
Себорея у дітей - шкірне захворювання у вигляді утворення жовтуватих кірочок. локалізуються частіше на волосистої частини голови, рідше на шкірних
Скоринка на голові у немовляти
Скоринка на голові у немовляти
З проблемою себорейний кірочок на голові у малюків стикається кожна молода матуся. Це - не захворювання, однак догляд за шкірою голови маляти вимагає
Скоринки на голові у дитини
Скоринки на голові у дитини
Привід для маминого розлади: з'явилися скоринки на голові у дитини. Що робити? По-перше, не панікувати. І по-друге - знову ж таки не панікувати.
Скоринка на голові у дитини: як лікувати?
Скоринка на голові у дитини: як лікувати?
Одна з найчастіших проблем, з якою стикаються молоді батьки - скоринка на голові у дитини. Це явище цілком природне. Однак дитині воно приносить
Мокне пупок у новонародженого
Мокне пупок у новонародженого
Ще в пологовому будинку молода мама дізнається про те, як правильно обробляти пупок малюка. Адже після видалення пуповини, яка відбувається під час