Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Скільки спить дитина в 1 місяць?

30-01-2016, 14:32
1586
0
Скільки спить дитина в 1 місяць?
Дуже часто у молодих мам створюється враження, що їх новонароджена дитина цілими днями спить. Нерідко такий стан речей викликає у батьків сильне занепокоєння і змушує їх задуматися, чи все в порядку зі здоров'ям дитини.
Як правило, приблизно через місяць ситуація нормалізується, і карапуз вже починає вступати в емоційний контакт з мамою і може не спати досить довго. Тим не менш, так відбувається далеко не завжди. Щоб не турбуватися по дурницях, необхідно знати, скільки повинен спати новонароджена дитина в 1 місяць, і чи варто звертатися до лікаря, якщо загальна тривалість сну відрізняється від нормальних значень.

Режим сну дитини в 1 місяць


Організм кожного новонародженого немовляти, як і будь-якого дорослого людини, індивідуальний. Незважаючи на те, що завдання всіх немовлят – це спати і їсти, потреби у них різні, тому і тривалість сну, необхідного для нормального здоров'я і повноцінного розвитку, може відрізнятися.
Чітко відповісти на питання, скільки годин спить новонароджена дитина в 1 місяць, не представляється можливим. Існують середньостатистичні дані, які прийняті за нормальні показники. Як правило, місячні карапузи сплять близько 18 годин на добу, проте, ця величина може відрізнятися приблизно на 2 години, як в сторону збільшення, так і убік зменшення.
Тривалість нічного сну малюка залежить від того, де саме спить малюк і на якому типі харчування він знаходиться. У більшості випадків матусі, які годують своїх немовлят груддю, сплять з ними спільно. У такій ситуації дитина зазвичай спить вночі від 8 до 9 годин, але при цьому він може прокидатися до 8 разів за ніч, щоб поїсти. Деякі молоді мами відзначають, що їх син або донька вночі прикладається до грудей постійно, і саме тому не відмовляються від спільного сну.
Якщо ж дитина перебуває на штучному вигодовуванні, тривалість нічного сну, як правило, не перевищує 6-7 годин. За цей час вам, швидше за все, доведеться встати 2 або 3 рази, щоб приготувати дитині пляшечку з сумішшю.
Денний сон місячного малюка зазвичай складається з 4-5 періодів, загальна тривалість яких може змінюватись в межах від 7 до 10 годин. При цьому режим дня у таких крихт вибудовується по-різному. Одні малюки самостійно засипають кожен день приблизно в один і той же час і прокидаються приблизно через рівні проміжки, інші ж виявляються абсолютно непередбачувані.
На даному етапі вам слід звертати увагу не на тривалість кожного періоду сну, а, навпаки, на те, скільки часу дитина в 1 місяць не спить. Не дозволяйте своїй дитині спати більше години, тому що це ще занадто важко для такої крихітки. Якщо ви помітили, що ваш малюк не спить вже досить довго, постарайтеся укласти його спати якомога швидше, адже якщо він переутомится, зробити це буде вкрай важко.
Не варто думати, що поведінка і характер вашої дитини повинні обов'язково відповідати якимось нормам і правилам.
Скільки спить дитина в 1 місяць?
Потреби кожного малюка індивідуальні, тому конкретно вашому чаду може знадобитися більше або, навпаки, менше сну і відпочинку, ніж іншим дітям.
Якщо місячна дитина не подає жодних ознак занепокоєння, добре їсть, має допустиму температуру тіла і регулярний стілець, а також починає потихеньку проявляти інтерес до оточуючим його дорослим і предметів, турбуватися нема про що. Якщо ж дитина постійно скрикує уві сні і, в цілому, змушує турбуватися про стан свого здоров'я, негайно зверніться до лікаря.
Читайте також
Скільки спить дитина в 3 місяці?
Скільки спить дитина в 3 місяці?
Малюки перших місяців життя стрімко ростуть, змінюються і їх потреби, в тому числі і у сні. Якщо новонароджені дитини постійно сплять, то режим
Скільки повинна спати дитина в 7 місяців?
Скільки повинна спати дитина в 7 місяців?
З дорослішанням малюка, періоди неспання і активних ігор розширюються, а час сну скорочується. Скільки спить семимісячний малюк вдень, а скільки
Скільки повинна спати дитина в 9 місяців?
Скільки повинна спати дитина в 9 місяців?
Особливо важливий сон для крихт. Тому кожного турботливого батька хвилює питання тривалості сну дитини, адже існують певні вікові норми. Сьогодні
Скільки повинна спати дитина?
Скільки повинна спати дитина?
Чи є норми, скільки годин у день повинен спати новонароджена дитина? Звичайно, вони існують, однак варто враховувати індивідуальні особливості дитини
Дитина погано спить вночі, з чим це пов'язано?
Дитина погано спить вночі, з чим це пов'язано?
Чому дитина погано спить вночі? Практично кожен другий батько стикається з проблемою поганого сну у дитини. Однак, на думку медиків, така ситуація
Скільки повинна спати новонароджена дитина?
Скільки повинна спати новонароджена дитина?
Практично всіх молодих батьків хвилює питання, скільки повинна спати новонароджена дитина. Адже одним здається, що їх малюк спить ...