Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Скільки спить дитина в 3 місяці?

30-01-2016, 14:34
1531
0
Скільки спить дитина в 3 місяці?
Основні завдання новонародженого малюка – це добре їсти і спати. Відразу ж після повернення молодої мами зі своєю дитиною з пологового будинку практично так і відбувається – немовля спить цілодобово і кілька разів прокидається, щоб поїсти.
Тримісячний карапуз, на відміну від новонародженого, вже веде себе зовсім по-іншому. У нього виникає потреба у спілкуванні з мамою, він починає вступати з нею у фізичний і емоційний контакт. Крім того, дитина стає дуже допитливим і починає цікавитися усіма оточуючими його предметами.
Періоди неспання до цього віку можуть тривати досить тривалий час, однак дитина все ще не усвідомлює, коли він хоче спати, і тому далеко не завжди може самостійно заснути. Щоб розуміти, коли малюк втомився і його необхідно укласти, мама і тато повинні знати, скільки годин спить дитина в 3 місяці вночі і вдень.

Режим сну дитини в 3 місяці


В середньому загальна тривалість сну малюка в 3 місяці становить 15 годин. Природно, ця цифра може відрізнятися в залежності від індивідуальних потреб дитини.
Нічний сон дитини в 3 місяці звичайно складає приблизно 10 годин. Всі діти без винятку в цьому віці кілька разів прокидаються, щоб поїсти, причому як ті, що знаходяться на грудному вигодовуванні, так і ті, які харчуються адаптованою молочною сумішшю. Як правило, протягом ночі мама змушена годувати свого синочка або донечку кожні 3 години, але і це, здебільшого, залежить від індивідуальних особливостей дитини.
Загальна тривалість денного сну дитини в 3 місяці варіюється від 45 до 55 годин. Більшість тримісячних малюків відпочивають вранці, вдень і ввечері по 15 години, проте, зустрічаються і ті, яким необхідний чотириразовий денний сон.
Звичайно, змусити малюка в цьому віці дотримуватися певний строгий режим неможливо, але ви повинні по можливості намагатися укладати його спати приблизно в один і той же час.
Скільки спить дитина в 3 місяці?
Обов'язково враховуйте, що тримісячний карапуз не може активно спати більше 2 годин. Навіть якщо вам здається, що малюк ще не втомився, хоча і не спить вже досить довго, це помилка. Як можна швидше укладіть малюка спати будь-яким можливим способом, інакше пізніше зробити це буде значно складніше.
Крім того, такі щоденні дії, як купання, прогулянки, також рекомендується виконувати приблизно в одні і ті ж години. Завжди намагайтеся, щоб хоча б 2 денних сну вашого чада проходили на вулиці. У гарну погоду дитина може відпочивати на свіжому повітрі все необхідне йому час.
Читайте також
Сон дитини в 3 місяці
Сон дитини в 3 місяці
Здоровий сон дитини - не тільки запорука гарного самопочуття і настрою, але і здоров'я немовляти. Коли і скільки повинен спати тримісячний малюк, -
Скільки повинна спати дитина в 7 місяців?
Скільки повинна спати дитина в 7 місяців?
З дорослішанням малюка, періоди неспання і активних ігор розширюються, а час сну скорочується. Скільки спить семимісячний малюк вдень, а скільки
Скільки спить дитина в 1 місяць?
Скільки спить дитина в 1 місяць?
В перші місяці життя малюка адаптуються до нового середовища, до нових умов життя. Для них вкрай важливо відчувати постійну присутність матусі, і
Скільки повинна спати дитина в 9 місяців?
Скільки повинна спати дитина в 9 місяців?
Особливо важливий сон для крихт. Тому кожного турботливого батька хвилює питання тривалості сну дитини, адже існують певні вікові норми. Сьогодні
Скільки повинна спати новонароджена дитина?
Скільки повинна спати новонароджена дитина?
Практично всіх молодих батьків хвилює питання, скільки повинна спати новонароджена дитина. Адже одним здається, що їх малюк спить ...
Основні правила успішного сну малюка
Основні правила успішного сну малюка
В житті малюка сон є найважливішою частиною. Адже уві сні малюк росте і відпочиває, готуючись до пізнання навколишнього світу. Так як же зробити сон