Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Режим дитини в 1 місяць

30-01-2016, 14:36
2025
0
Режим дитини в 1 місяць
Правильний режим дня дуже важливий як для новонародженого малюка з перших днів його життя, так і для його молодих батьків. Коли дитина тільки пристосовується до нових умов поза маминого животика, йому необхідно створити максимально сприятливі для життя умови, які неможливі без чітко організованого щоденного розпорядку.
Грудничок, який з самого народження звикає до певного режиму, повноцінно і всебічно розвивається і, крім того, росте спокійним і врівноваженим. Надалі така дитина стає впевненим у собі, зібраним і дисциплінованим, завдяки чому вона досягає поставлених цілей набагато краще і швидше своїх однолітків.
У даній статті ми розповімо вам, як правильно організувати режим дня дитини у віці 1 місяця і наведемо його приблизний варіант.

Режим сну дитини в 1 місяць


Головні завдання місячного малюка – це спати і їсти. Крім того, в цьому віці дитина вже повинен почати встановлювати зоровий і слуховий контакт з батьками.
Щоб малюк міг повноцінно розвиватися, він повинен досить спати. Тільки з'явившись на світ, хлопчики і дівчатка сплять практично весь час і прокидаються тільки для того, щоб поїсти. Тривалість нічного сну місячних малюків становить близько 8-9 годин, а денний – близько 7 годин, однак, він може бути розділений на 3-4 періоду.
Час неспання малюка в цьому віці не повинно тривати більше години, тому, якщо ви помітили, що малюк не спить вже досить давно, його краще укласти щоб уникнути перевтоми.

Режим годування дитини в 1 місяць


Питання, чи варто годувати новонародженого дитини по годинах – надзвичайно складний. Звичайно, кожна мама має на цей рахунок свою власну думку, яке досить часто не збігається з позицією спостерігає малюка лікаря-педіатра. Все ж, більшість сучасних лікарів і молодих матусь сьогодні вибирають спосіб годування «на вимогу».
Так чи інакше, але малюк повинен обов'язково отримувати від 6 до 8 годувань на добу. Годувати дитину в цьому віці можна виключно грудним молоком або молочною сумішшю. Кількість рідкої їжі, яку ваше чадо має отримувати за один раз, варіюється від 50 до 90 мл і залежить від індивідуальних особливостей дитини.
Багато мам дуже сильно переживають, що їх малюк не наївся. Насправді, для маленьких дітей набагато небезпечніше переїдання. Обов'язково враховуйте вищевказані рекомендації і намагайтеся не перегодовувати своє чадо.
Нарешті, не варто забувати про такі важливі процедури, як купання, прогулянки на свіжому повітрі. Купати місячної дитини слід безпосередньо перед останнім годуванням і відходом до нічного сну в маленькій ванні з додаванням відварів лікарських рослин. Гуляти з малюком треба обов'язково, причому в гарну погоду краще всього зробити так, щоб малюк спав на вулиці.
При відсутності протипоказань також рекомендується робити дитині щоденний «мамин» масаж і легкі гімнастичні вправи. Це дозволить йому набагато краще розвиватися надалі.
Організувати свій власний режим дня для місячного дитини вам допоможуть зразкові варіанти, запропоновані у наступній таблиці:
Режим дитини в 1 місяць
Читайте також
Режим дня місячної дитини
Режим дня місячної дитини
Вже починаючи з дитинства, дитині просто необхідно організувати день, встановивши для нього певний режим, адже дітки дуже люблять стабільність, а не
Режим дитини 7 місяців
Режим дитини 7 місяців
Кожна дитина живе за своїм певного режиму, який планомірно змінюється з дорослішанням малюка, підлаштовуючись під нові потреби. Завдання батьків -
Скільки спить дитина в 3 місяці?
Скільки спить дитина в 3 місяці?
Малюки перших місяців життя стрімко ростуть, змінюються і їх потреби, в тому числі і у сні. Якщо новонароджені дитини постійно сплять, то режим
Режим дитини 8 місяців
Режим дитини 8 місяців
Дитина, привчена до режиму з дитинства, надалі стане більш організованим, пунктуальним, і врівноваженим, що, безсумнівно, так потрібно у дорослому
Перший місяць життя новонародженого
Перший місяць життя новонародженого
Сталося диво - на світ з'явився ваш довгоочікуваний малюк. Він ще зовсім дитина, але вже багато чого вміє. Перший місяць життя новонародженого - це
Скільки повинна спати новонароджена дитина?
Скільки повинна спати новонароджена дитина?
Практично всіх молодих батьків хвилює питання, скільки повинна спати новонароджена дитина. Адже одним здається, що їх малюк спить ...