Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Краплі в ніс для новонародженого

Краплі в ніс для новонародженого

30-01-2016, 14:37
1598
0
Краплі в ніс для новонародженого
Проблеми з носиком у немовлят можуть виникнути з багатьох причин. Відразу після народження малюки страждають від фізіологічної закладеності, яка через деякий час проходить і не потребує спеціального лікування, а тільки проведення гігієнічних процедур. Якщо цей період ваш малюк уже «переступив», то найбільш поширеними захворюваннями, які позначаються на носику, є ГРВІ, застуда і алергія . Краплі в ніс для новонародженого – це саме та лікарська форма, яка рекомендується для лікування нежиті з самого народження.
Чим можна лікувати дитину?
Якщо говорити про алергічної реакції з закладеністю носа , то окремо медикаментозних крапель в ніс для новонароджених при такому нежиті, які б усували це явище, не існує. Є ряд оральних препаратів, наприклад, Фенистил, які успішно борються з загальними проявами алергії.
Інша справа, якщо закладеність носа без соплів у дитини викликана переохолодженням. Тоді на питання, які краплі в ніс можна новонародженим, педіатри відповідають: ті, які містять соляний розчин. Це одні з найбільш безпечних препаратів в аптеках представлений їх широкий асортимент. Вони не тільки прибирають закладеність носа і дезінфікують слизову, але і служать прекрасним засобом для промивання носових пазух і усунення засохлих скоринок.

Краплі від закладеності носа для новонароджених • Аквамаріс.

 • Основними компонентами цього засобу є йод, сіль, морська і стерильна вода. Краплі аква маріс можна використовувати для промивання носа, як немовляті, так і дитині старшого віку.
 • Аквалор бебі.

 • Цей препарат випускається у вигляді крапель і спрею, причому, як вказує виробник, всі форми можна використовувати з народження. Краплі дбайливо очищають порожнину носа і можуть бути рекомендовані при закладеності і як дезінфікуючий засіб. Спрей активно використовується для процедури промивання носа і видалення засохлих скоринок.

  Судинозвужувальні краплі в ніс для новонароджених


  Виділення слизу з носика або соплі – це те, що дуже часто супроводжує дитину при ГРВІ чи застуді. Розглянемо, які судинозвужувальні краплі можна капати в ніс новонародженого при такому симптомі.

 • Адріанол.
 • Краплі в ніс для новонародженого

  Він прекрасно бореться з нежиттю, допомагаючи дитині вільно дихати, а також надає антибактеріальну та противірусну дію.
 • Називін.

 • Ці краплі чудово борються з інфекційно-запальними процесами в носику у крихти. Знімають набряк слизової, що вже через 15 хвилин після закапування призводить до зменшення появи соплів.

  Отже, на питання, які краплі в ніс можна закапати новонародженим дітям, відповідь буде одна: які можна застосовувати в дитячому віці відповідно правильно поставленому діагнозу. Тому якщо ви не впевнені в етіології появи нежиті, то краще зверніться за консультацією до фахівця, щоб виключити появу ускладнень.
  Читайте також
  Марімер для новонароджених
  Марімер для новонароджених
  Прочищення носика новонародженого - важлива частина догляду за ним, так як дитина ще не в змозі сам висякати накопичений слиз. Для цієї мети
  Фізрозчин для новонароджених
  Фізрозчин для новонароджених
  Догляд за носиком новонародженого - майже ювелірна робота. Як же звільнити проходи від скопилася слизу або засохлих скоринок? Допоможе фізрозчин, про
  Аква Маріс для новонароджених
  Аква Маріс для новонароджених
  Як відомо, ліки для новонароджених потрібно підбирати дуже обережно, віддаючи перевагу натуральним препаратам, що володіють м'якою дією...
  Як лікувати нежить у немовляти?
  Як лікувати нежить у немовляти?
  Нежить - одне з найпоширеніших захворювань, їм страждають як дорослі, так і малеча. Як лікувати нежить у немовляти? І чи можна використовувати ліки?
  Краплі в ніс для новонароджених
  Краплі в ніс для новонароджених
  Для дорослої людини нежить - всього лише легке незручність. Але малюкам він завдає значно більше неприємностей, адже вони ще не вміють ...
  Краплі в ніс для новонароджених: види, склад, властивості і безпека
  Краплі в ніс для новонароджених: види, склад, властивості і безпека
  Для дорослої людини нежить - всього лише легке незручність. Але малюкам він завдає значно більше неприємностей, адже вони ще не вміють ...