Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як лікувати попрілості в паху у дитини?

30-01-2016, 14:38
2091
0
Як лікувати попрілості в паху у дитини?
Пелюшковий дерматит, попрілості, це неприємне явище, яке може з'явитися у дітей різного віку, які одягнені в підгузки або справляющие потребу в пелюшку. Зараз існує багато мазей, кремів і гелів, які дозволяють швидко лікувати попрілості в паху у дитини новонародженого, так і однорічного. Найпоширенішими препаратами є ті, які зроблені на основі оксиду цинку, адже саме він з давніх часів вважається найефективнішим засобом для лікування цього захворювання.
Як боротися з опрелостями в паху?
Фармацевтичні компанії, які вивчають питання про те, чим лікувати попрілість в паху у немовлят і у дітей старшого віку, пропонують для застосування наступні мазі:

 • Бепантен. Діюча речовина дексантенол (провитаним В5). Його можна використовувати з самого народження, як для лікування попрілостей, так і для запобігання їх появи. Мазь наноситься тонким шаром на попередньо очищений і сухий уражену ділянку шкіри при кожній зміні підгузника.

 • Деситин. Діюча речовина оксид цинку. Рекомендується для дітей від народження і старше. Наноситься за тим же принципом, що і Бепантен і успішно бореться не тільки з опрелостями, але і з опіками і подряпинами.

 • Цинкова мазь. Цей препарат почали використовувати більше 20 років тому для лікування попрілості, в т. ч. в паху у дитини, і він добре відомий людям старшого віку. В минулому його призначали з самого народження, але тепер виробники рекомендують використовувати засіб після консультації з лікарем. До складу мазі входить тільки оксид цинку і парафін, і наноситься вона 3 рази на добу на чисту уражену поверхню. Крім цього, мазь коштує значно дешевше її сучасних аналогів.


 • Якщо ви - не прихильник лікарських форм лікування, то можна приготувати настій з кори дуба і влаштовувати малюкові ванночки по 10 хвилин 3 рази в день. Це дозволить підсушити шкіру малюка і зняти подразнення. Після цього на шкіру наноситься присипка, і малюк одягається в чистий, сухий підгузник або пелюшку.
  Чим помастити попрілість в паху у дитини, питання не складний. В аптеці, крім описаних препаратів, знайдеться ще близько 10 різних варіантів. Але варто пам'ятати, що якщо протягом 72 годин після застосування ліків, у дитини не настане поліпшення, то вам необхідно здатися педіатра.
  Читайте також
  Попрілості у новонароджених в паху
  Попрілості у новонароджених в паху
  Іноді, навіть використання найдорожчих підгузників не захищає шкіру дитини від проблем, зокрема, появи попрілостей у паху. Залишати без уваги це
  Цинкова мазь для дітей
  Цинкова мазь для дітей
  Настільки проста за своїм складом цинкова мазь, що володіє масою дивовижних лікувальних властивостей. До того ж вона безпечна, що робить можливим її
  Пелюшковий дерматит (попрілість)
  Пелюшковий дерматит (попрілість)
  Це висипання на шкірі в місці її контакту з мокрою білизною, що зустрічаються у немовлят. На жаль, часто навіть при гарному догляді ніжна шкіра
  Подразнення на попі у дитини
  Подразнення на попі у дитини
  Подразнення на попі у дитини може з'явитися з різних причин. Тому визначити, чому воно виникло, часом буває дуже складно. Найпоширенішою ...
  Попрілості у новонароджених: чим лікувати?
  Попрілості у новонароджених: чим лікувати?
  Багато молоді батьки стикаються з такою проблемою, як попрілості у новонароджених. Чи варто з цим боротися або ці неприємності пройдуть самі по собі?
  Бепантен для новонароджених
  Бепантен для новонароджених
  Дуже часто в списку речей, які потрібно взяти з собою в пологовий будинок, можна зустріти мазь Бепантен. Навіщо вона потрібна? Адже ...