Чи можна включати кондиціонер при грудній дитині?

Чи можна включати кондиціонер при грудній дитині?
Часто в літній період і діти, і дорослі знемагають від спеки. Немовлята довго не можуть заснути, потіють, покриваються неприємної висипом і вередують. При цьому вся сім'я не може спокійно відпочити ні вдень, ні вночі.
Турботливі батьки в такій ситуації набувають дорогі кондиціонери і розміщують їх в дитячій кімнаті, а після нетривалого використання цього пристосування з подивом виявляють у малюка перші ознаки застуди. У разі захворювання дитини мами і тата найчастіше перестають включати систему кондиціонування повітря і намагаються впоратися з виснажливою спекою самостійно.
Тим не менш, включати кондиціонер в кімнаті, де спить новонароджений малюк, можна і потрібно, необхідно лише дотримуватися кількох простих правил. Далі ми розповімо вам, як правильно використовувати кондиціонер при грудному дитині, щоб не нашкодити йому.

Як використовувати кондиціонер в кімнаті немовляти?


Для того щоб дитині було комфортно спати в своєму ліжечку в період спекотної літньої спеки, необхідно дотримувати наступні правила:

 • потік холодного повітря від кондиціонера повинен бути спрямований у бік від дитини;

 • дитяче ліжечко повинна розташовуватися на відстані не менше двох метрів від кондиціонера;

 • нарешті, найголовніше – це різниця температур між вулицею і приміщенням, в якому перебуває дитина. Незважаючи на те, що оптимальна температура для малюка складає близько 18-20 градусів, не можна допускати, щоб ця величина відрізнялася від вуличного показника більш ніж на 5-7 градусів.


 • Чи можна включати кондиціонер в машині при грудному дитині?


  Під час нетривалої поїздки на автомобілі з немовлям кондиціонер та інші пристосування для зміни температурного режиму краще не включати. Набагато безпечніше буде відкрити
  Чи можна включати кондиціонер при грудній дитині?
  віконце водія.
  Тим не менше, якщо вам чекає довгий переїзд в машині з немовлям, ви можете використовувати кондиціонер, дотримуючись наступні заходи:

 • малюка необхідно як можна частіше поїти звичайною водою;

 • кожні 30-40 хвилин носову порожнину дитини треба зволожувати сольовим розчином;

 • регулярно влаштовувати нетривалі зупинки, під час яких необхідно відкривати двері салону, тим самим забезпечуючи повітрообмін.