Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Чому дитину не можна показувати в дзеркало?

30-01-2016, 14:41
1290
0
Чому дитину не можна показувати в дзеркало?
Саме з дзеркалом пов'язано безліч забобонів і легенд, часто описують потойбічний світ і загадкові містичні явища. Давайте спробуємо розібратися, чому дитину не можна показувати в дзеркало і потягне це за собою неприємні наслідки.
До чого може призвести захоплене розглядання малюком себе в дзеркалі?
Нерідко люди, схильні до віри в таємниче, дають такі відповіді на запитання, чому маленьких дітей не можна показувати в дзеркало:

 • Оскільки цей предмет здавна вважався незмінним атрибутом магічних обрядів чаклунів і відьом і навіть порталом в інший вимір, дзеркало нібито здатна забрати у немовляти частинку його душі.

 • Згідно з іншими джерелами, воно негативно впливає на дитячу енергетику, діючи як духовний вампір. В результаті цього ваше чадо стає плаксивою, примхливим, його сили слабшають, - ось чому не можна показувати грудних дітей в дзеркало.

 • Батьки можуть зіткнутися з затримкою мовного розвитку у дитини, а також з пізнім прорізуванням зубів.

 • Однією з найважливіших причин, чому дитину не можна часто показувати в дзеркало, є те, що діти до року здатні побачити в ньому парфумів з загробного світу і сильно злякатися.

 • Страхи малюка часто пов'язані з тим, що в грудному віці він не усвідомлює себе як окрему особистість і нерідко сприймає свого дзеркального двійника як якогось чужинця».
  Чому дитину не можна показувати в дзеркало?
  Це призводить до додаткового стресу.

 • Ну і, нарешті, дитина не дуже акуратний і легко може розбити дзеркало і поранити себе.


 • Вікові обмеження
  Що стосується того, до якого віку можна показувати дитину в дзеркало, тут думки різняться. Часто кажуть, що не варто давати синові чи доньці дивитися на своє відображення до року, але зазвичай в цьому випадку особливо важливо почекати хрещення : тоді у вашого чада з'явиться власний ангел-хранитель.
  Читайте також
  Почервоніло око у дитини – що робити?
  Почервоніло око у дитини – що робити?
  Існує маса варіантів, чому у дитини можуть почервоніти очі. Батькам необхідно постаратися з'ясувати, що вплинуло на погане самопочуття очей малюка,
  Червона попа у дитини
  Червона попа у дитини
  Новоспечені мами стикаються з безліччю проблем по догляду за новонародженими малюками. Нерідко причиною занепокоєння молодих батьків стають попки
  Як правильно годувати новонародженого з пляшки?
  Як правильно годувати новонародженого з пляшки?
  Багато матусі, діти яких перебувають на штучному або змішаному вигодовуванні, цікавляться питанням, чи правильно вони годують з пляшечки свого
  Чому не можна показувати дитину до 40 днів?
  Чому не можна показувати дитину до 40 днів?
  Багато молоді батьки знають, що дитину не можна показувати перший час - одні вважають, що до хрещення, інші ж витримують 40 днів, але мало хто знає,
  Мультики для дітей до року
  Мультики для дітей до року
  Які б суперечки навколо цього не велися, але в розвитку сучасних дітей важливу роль відіграють розвиваючі мультфільми. Причому вони призначені (за
  Як зняти вроки з дитини?
  Як зняти вроки з дитини?
  Не для кого вже не таємниця, що діти дуже часто страждають від лихого ока. Адже вони найбільш вразливі та беззахисні перед негативною енергетикою.