Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як загорнути дитину в ковдру?

30-01-2016, 14:48
1288
0
Як загорнути дитину в ковдру?
Перед мамами, які незабаром повинні народити малюка, постає питання – у чому виписувати його з пологового будинку, особливо якщо малюк народжується пізньої осені чи взимку? Зараз є безліч різних комбінезонів і конвертиків для новонароджених, але їх вистачає ненадовго, адже дитина швидко росте.
Виходом із ситуації може стати старе добре ковдру, вірніше, не старе, звичайно ж, в прямому сенсі слова, а те, яке ніколи не підводило ще наших бабусь, пеленавших малюка на зимову прогулянку. Воно стане в нагоді і на виписку і протягом першого року життя малюка, а після цього їм можна вкривати дитину вдома взимку.
Але ось цей, здавалося б, звичайний предмет збиває з пантелику деяких молодих матусь, адже незрозуміло, як загорнути дитину в ковдру правильно, та так, щоб він не розмотався на прогулянці. Проведемо невеликий лікнеп з цього питання.

Як загортати дитину в ковдру?


Як загорнути дитину в ковдру?


 • Розстилаємо ковдру так, щоб вгорі виявився куточок. Його можна підвернути всередину, щоб потім відкотити і накрити їм личко при сильному морозі (А).

 • Накриваємо малюка одним з кутів і якщо ковдра не занадто товсте, то його кут можна трохи підсунути під спинку (В).

 • Ця частина ковдри, яка першою накриває малюка, повністю від шийки закриває його руку (С).

 • Наступний крок – прикрити ніжки. Підгинаємо нижній куточок до грудей, щоб він дістав до шийки, і загинаємо зайве всередину (D).

 • Тепер залишився вільним кутом фіксуємо одержаний кокон з малюком (E).

 • Ось таким чином повинен бути закутаний у ковдру дитина. Можна зафіксувати його широкою стрічкою, щоб конструкція не розпалася в самий невідповідний момент (F).


 • Ну от, тепер ми знаємо, як загорнути дитину в ковдру.
  Які бувають ковдри для малюків?
  Перше ковдра для закутывания малюка має бути невеликого розміру і квадратної форми. Якщо придбати прямокутне, то красиво загорнути його не вийде. Матеріал варто вибирати гіпоалергенний, натуральний і легкий, адже синтетика не збереже тепло на морозі.
  Як загорнути дитину в ковдру?

  Зараз існують різні модифікації ковдр, забезпечених липучками для зручної фіксації і «ніжками», в такому малюкові зручно буде не тільки в колясці, але і в автокріслі.
  Як загорнути дитину в ковдру?

  Перед тим, як загорнути дитину в ковдру, для того щоб він не висунув на вулиці ручки і не замерз, його слід попередньо сповити в тонку бавовняну пелюшку. Так, щільно притискаючи ручки і ніжки до тіла, маляті буде тепліше, і норовить висунутися кулачек не буде заважати спати на прогулянці.
  Читайте також
  Порошок «Ушастый нянь» - склад
  Порошок «Ушастый нянь» - склад
  Перед народженням малюка, матусі студіюють простори інтернету в пошуках оптимальних косметичних засобів по догляду за дитиною, а також побутової
  Одяг на виписку для новонароджених
  Одяг на виписку для новонароджених
  Виписка з пологового будинку – важлива подія для усіх членів сім'ї. Щоб фото і відео на пам'ять вийшли відмінними, молоді мами не шкодують часу і
  Плед для новонародженого
  Плед для новонародженого
  Багато матусі воліють накривати малюка пледом, а не звичним ковдрою. Наскільки виправдана така заміна, ніж плед зручніше, ніж ковдра, і як правильно
  Ковдру для новонародженого
  Ковдру для новонародженого
  Ви напевно вже встигли добре підготуватися до появи новонародженого у вашому домі. Ну, у всякому разі, у вас точно написаний список всього
  Дитяче ковдру
  Дитяче ковдру
  Ковдра - один з неодмінних атрибутів організації сну дитини. Від його вибору буде залежати міцний і здоровий сон малюка і спокій батьків. Яким би не
  Як сповивати новонародженого?
  Як сповивати новонародженого?
  На сьогоднішній день питання сповивання немовлят є дуже спірним і не до кінця вирішеною. Саме тому вирішити - сповивати або не сповивати свого малюка