Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Порошок «Ушастый нянь» - склад

30-01-2016, 14:48
2851
0
Порошок «Ушастый нянь» - склад
Всі мами знають, як складно буває відіпрати плями і забруднення з дитячого одягу. При цьому не хочеться застосовувати сильнодіючі відбілюючі засоби, що містять хлор, адже вони можуть викликати у малюка важкі алергічні реакції.
Компанією «Невська косметика» спеціально для прання дитячої білизни та одягу розроблений пральний порошок «Ушастый нянь». Формула цього засобу така, що воно прекрасно відпирає найбільш часто зустрічаються на дитячому одязі забруднення – плями від фруктових і овочевих пюре, каш, молока, соку, а також сліди бруду і свіжої трави.

Склад прального порошку «Ушастый нянь»


Провідну роль у складі дитячого порошку «Ушастый нянь» займають сульфати і фосфати – солі різних кислот. Існує думка, що такі сполуки неймовірно шкідливі для здоров'я людини, і не можуть бути компонентом засоби для прання, застосовуваного для дитячої білизни. Однак частка фосфатів у складі засоби «Ушастый нянь» невелика, і, крім того, він добре вимивається з одягу, не залишаючи слідів.
Даний пральний порошок пройшов всі необхідні клінічні випробування і нешкідливий навіть при пранні білизни новонароджених діточок. Кваліфіковані фахівці РНИИТО їм. Р. Р. Вредена Росмедтехнологій підтвердили, що цей засіб може бути використано навіть для прання натільної білизни малюків, схильних до прояву алергічних реакцій.
Порошок «Ушастый нянь» - склад
Дитячий порошок «Ушастый нянь» не тільки чудово вимивається з тканини, але і не залишається в пральній машині, на відміну, наприклад, від господарського мила, використання якого часто призводить до засмічення фільтрів і водостоків.
Крім того, згідно ГОСТ 25644 процентний вміст пилу в засобі для прання не повинно перевищувати 5%. Масова частка пилу в складі прального порошку «Ушастый нянь» становить близько 07%. Це означає, що засіб максимально нешкідливо і для органів дихальних шляхів.
Більшість молодих мам вибирають для прання дитячої білизни порошок «Ушастый нянь», адже з ним вони отримують відмінні результати за вельми доступною ціною і не турбуються про здоров'я свого малюка.
Читайте також
Як вибрати пральний порошок для новонароджених?
Як вибрати пральний порошок для новонароджених?
Раніше молоді мами прали дитячі пелюшки руками і господарським милом. Сьогодні у них є машинки-автомати і цілий арсенал порошків і кондиціонерів.
Крем під підгузник Бюбхен
Крем під підгузник Бюбхен
Ніжна шкіра малюка вимагає особливого догляду. Особливо в тих місцях, де існує підвищений ризик виникнення попрілостей і інших неприємностей у
Чим прати речі новонароджених?
Чим прати речі новонароджених?
В наші дні з зростанням шкірних захворювань у самих маленьких дітей, питання «чим прати дитячі речі?» стоїть, як ніколи, гостро. Прилавки магазинів
Повзунки для новонароджених
Повзунки для новонароджених
Яке це приємне заняття підбирати гардероб для майбутнього малюка! Очі так і розбігаються від зворушливо-малюсіньких сорочечок, чепчиків і повзунків.
Чим прати речі новонародженого?
Чим прати речі новонародженого?
Ще до того, як дитина з'явиться на світ, його батьки вже починають задаватися питанням, ніж прати речі новонародженого. І це не дивно, адже
Косметика для крохи
Косметика для крохи
Головне правило догляду за дитячою шкірою звучить так : косметики потрібно небагато, але найкращої якості! Коли ти доглядаєш за собою, то