Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Скільки гуляти з немовлям взимку?

Скільки гуляти з немовлям взимку?

30-01-2016, 14:49
1155
0
Скільки гуляти з немовлям взимку?
Молоді батьки завжди з острахом чекають зими, тому що побоюються, як відреагує маля на мороз і сильний вітер, у той же час розуміючи – без прогулянок не обійтися. Так все ж, скільки гуляти з дитиною взимку?

Перша прогулянка з новонародженим взимку


Якщо малюк з'явився на світ в холодну пору, то його, звичайно ж, не можна тягнути подихати свіжим повітрям ледве виписавшись з пологового будинку. Потрібно почекати не менше двох тижнів, а в районах з дуже низькими зимовими температурами – місяць.
Практикується перший вихід на морозне повітря обмежити півгодини, щодня збільшуючи час прогулянки, дозволяючи організму новонародженого поступово адаптуватися до незвичних умов. Скільки гуляти з новонародженим взимку, може порадити педіатр, знаючи конкретні кліматичні умови проживання малюка.

Прогулянки взимку з дитиною


Багато батьків, побоюючись, що тривалі зимові гуляння можуть призвести до застуди, обмежуються годиною на свіжому повітрі, або того менше. Це абсолютно невірно, адже якщо малюк одягнений по погоді, то навіть морозне повітря йде на користь, а не шкоду. Виняток становлять сильні вітри, снігові бурі і підвищена вологість, яка в сукупності з морозом може бути небезпечна.
Якщо є можливість, то тривалість перебування на вулиці взимку можна скоротити до години, але при цьому виходити гуляти двічі на день. Або ж гуляти в середині дня, коли температура максимально підвищується протягом 2-3 годин.
Це стосується і малюків, які на прогулянці сплять в колясці, і тих, хто вже активно рухається. Єдине, чого з самого маленького віку потрібно вчити дитину – не дихати відкритим ротом, а вдихати через ніс, це актуально завжди, бо як повітря, що проходить через носові ходи, зігрівається і очищається.

Одяг для прогулянок узимку


Незалежно від того, скільки ви будете гуляти з немовлям взимку, існує простий метод, що дозволяє визначити кількість необхідної дитині одягу . Її повинно бути рівно на один шар більше ніж у дорослого, адже у діток ще недосконалий спосіб терморегуляції.
Скільки гуляти з немовлям взимку?

Укутування не тільки не зігріє дитини, активно бігає на морозі, але і може спровокувати застуду. Адже малюк, якому жарко, - пітніє, а потім будь-протяг може призвести до захворювання. Виняток становлять зовсім маленькі дітки, які лежать в колясці або санках. На них шарів одягу повинно бути більше, ніж на активно рухаються.
Одяг не повинна бути обтягує, адже саме прошарок повітря дозволяє маляті не мерзнути і утримувати тепло. Взуття потрібно вибирати відповідного розміру, на півтора сантиметри більше стопи, але не більше. Тісні чобітки – гарантія холодних ніг.
Читайте також
Коли можна гуляти з новонародженим?
Коли можна гуляти з новонародженим?
Перша прогулянка з малюком - дуже хвилююча подія для батьків. Адже так приємно після 9 місяців очікування гордо крокували, похитуючи перед собою
Прогулянки з немовлям взимку
Прогулянки з немовлям взимку
У багатьох матусь в зимовий час виникає питання з приводу прогулянок на морозі з дитиною. Страх переохолодити або обморозити малюка змушує сидіти
Скільки гуляти з новонародженим?
Скільки гуляти з новонародженим?
У мам новонароджених, особливо, якщо дитина - первісток, виникає маса питань, стосовно догляду за ним. Один з них - кількість та тривалість
Прогулянки з новонародженим взимку
Прогулянки з новонародженим взимку
Якщо народження вашого малюка довелося на зиму, виникає чимало запитань з приводу прогулянок в холодну погоду. У нашій статті ми розповімо, чи можна
Перша прогулянка з новонародженим
Перша прогулянка з новонародженим
Не дарма майбутні мами з такою ретельністю вибирають коляску - скоро належить перша прогулянка з новонародженим, і потрібно бути при повному параді і
Як гуляти з новонародженим?
Як гуляти з новонародженим?
Перша прогулянка з новонародженим - справжня подія для його батьків. Однак важливо правильно підготуватися: вибрати відповідний час, підібрати