Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Фітбол для немовлят

30-01-2016, 14:51
1185
0
Фітбол для немовлят
Для хорошого фізичного розвитку новонародженої дитини, необхідно робити гімнастичні вправи і фітбол для немовлят у цьому плані - відмінний тренажер. При правильному підборі легких вправ, цей процес принесе велику користь для здоров'я малюка. Починати заняття можна вже з першого місяця життя.

Гімнастика на фітболі для немовлят


Прості похитування - це розвиток вестибулярного апарату (дуже важливий етап, особливо в перший рік після народження). Також ця вправа приводить до розслаблення м'язів живота і, як наслідок, до зменшення коліків , поліпшенню травлення і дихання у немовлят.
Вібрація стимулює функції життєво важливих органів, таких як нирки, печінка та ін, а також дає ефект знеболювання і знімає невеликі спазми.
Зарядка на фітболі для немовлят зміцнює м'язи спини, особливо біля основи хребта, - вони стають більш гнучкими і міцними; сприяє правильному розвитку всіх груп м'язів. А це означає, що нервові імпульси будуть рівномірно і безперешкодно розподіляться по організму, тому такі заняття допомагають правильно працювати нервовій системі дитини.
Крім всіх корисних фізіологічних наслідків розвитку, малюк залишається дуже задоволений, у нього піднімається настрій, а для вас це ще одна можливість урізноманітнити своє спілкування з дитиною. Тим більше що можна продовжувати такі заняття і коли він підросте, при цьому вже складаючи йому компанію.
Медики практикують масаж на фітболі для немовлят, які мають які-небудь ортопедичні або неврологічні патології. Але такі вправи повинен проводити тільки фахівець.

Який фітбол краще для грудничка?


Вважається, що розмір фітболу для немовлят підходить діаметром 60-75 див. Такі розміри дозволять займатися навіть дорослим, на ньому можна безперешкодно сидіти або стрибати, граючи в які-небудь гри. Мамам цей м'яч також може стати в нагоді після пологів-для відновлення фігури.

Як вибрати фітбол для немовлят?


Сам м'яч повинен бути виготовлений з високоміцної екологічною гуми, не пахнуть фарбою і бути досить пружним. З'єднувальні шви на якісному м'ячі практично невидимі оку, також є варіанти з антивзрывной системою ABS, що дуже важливо при роботі з маленькими дітьми.
Кілька простих і популярних вправ
Тепер перейдемо безпосередньо до вправ на м'ячі.
Вправа «Туди-сюди» . Відмінно тренують вестибулярний апарат. Необхідно покласти немовля на животик. Одну руку батько кладе йому на спину, інший притримує його за ноги, і починає погойдування малюка вправо-вліво і вперед-назад. Така процедура може тривати, поки не набридне дитині .
Фітбол для немовлят


Після цього можна перевернути дитину на спину і продовжити такі ж покачивающие руху вже в цьому положенні.
Фітбол для немовлят


Вправа «Тачка». Підходить для немовлят, які вже сидять або намагаються ходити. Кладемо дитину животом на м'яч і піднімаємо ніжки, а малюк при цьому впирається про фітбол руками.
Фітбол для немовлят


Вправа «Літак». Для його виконання потрібна витримка, як займається батька, так і самої дитини. Батько перевертає малюка на бік, утримує за гомілку і передпліччя і здійснює невеликі покаты вперед-назад, всього кілька разів, потім проробляє те ж саме на іншому бочці.
Фітбол для немовлят


Вправа «Годинник». Покладіть дитину спинкою на фітбол, двома руками міцно утримуючи за груди, і починайте проводити кругові рухи за годинниковою і проти годинникової стрілки.
Фітбол можна використовувати і для ігор: стрибати на ньому, котити або кидати один одному, що теж сприяє розвитку вестибулярного апарату і просто піднімає настрій, що супроводжується дзвінким дитячим сміхом.
Читайте також
Вправи на фітболі для немовлят
Вправи на фітболі для немовлят
Великий гімнастичний м'яч, фітбол, активно використовується сучасними матусями для проведення грудничковой гімнастики. У нашій статті ми розповімо,
Вправи на м'ячі для грудничка
Вправи на м'ячі для грудничка
Великий м'яч - відмінний помічник молодій мамі в розвитку малюка. Багато купують його ще під час вагітності, а після пологів використовують фітбол
Заняття на фітболі з немовлям
Заняття на фітболі з немовлям
Все більшу популярність набирає такий напрямок у гімнастики для малюків, як вправи на фітболі. Цей чудодійний м'яч знадобитися починаючи з періоду
Гімнастика на фітбол для вагітних.
Гімнастика на фітбол для вагітних.
Фітбол - це великий гімнастичний м'яч, він широко використовується в самих різних напрямках фітнесу. Фітбол для вагітних особливо зручний тим, що
Масаж для місячної дитини
Масаж для місячної дитини
Будь-який вид масажу (профілактичний, лікувально-профілактичний, лікувальний) слід робити після досягнення дитиною місячного віку. Раніше починати
Зарядка для новонароджених
Зарядка для новонароджених
Фізичні вправи важливі в будь-якому віці. Але якщо діти старшого віку можуть робити це самостійно, з немовлям повинні займатися батьки. Зарядка для