Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Скільки повинен з'їдати дитина в 3 місяці?

30-01-2016, 15:33
7840
0
Скільки повинен з'їдати дитина в 3 місяці?
Матусь малюків першого року життя завжди хвилює питання – скільки повинен з'їдати дитина в 123 місяці, і так далі. Чим старше стає дитина, тим меншу актуальність має цей аспект.
Мабуть, це сама животрепетна тема, адже від того, чи наїдається він, залежить загальний стан дитини, його розвиток і настрій. Але не тільки недолік їжі може бути під пильною увагою, а також і його надлишок. Особливо актуально це у крупновесных дітей.
Практичні відмінності між видами годування
Для малюків і на штучному, і на грудному вигодовуванні те, скільки мл харчування з'їдає дитина в 3 місяці, цифра за правилами рівнозначна. Ось тільки на практиці частіше виявляється, що кількість харчування на добу за один прийом у таких діток різне.
Тобто дитина за одне годування може висмоктати зовсім трохи молочка, але прикладається до грудей він набагато частіше, чим годують такого ж малюка з пляшечки. А ось штучник їсть рідше за рахунок того, що суміш більш калорійна і ситна.
Контролювати немовляти дещо складніше, адже мама не бачить, яку кількість молока він висмоктує. Тому, якщо виникла необхідність контролю потрібно придбати спеціальні дитячі ваги, щоб зважувати немовляти перед годуванням і після нього.

Скільки молока (суміші) з'їдає дитина в 3 місяці?


Як вже згадувалося, у медичній літературі грудне молоко за кількістю прирівнюють до суміші і, виходячи з цього, ми будемо розглядати наведені нижче цифри. Є кілька способів, щоб дізнатися, скільки повинен з'їдати дитина в 3 місяці, і кожен з них претендує на першість. Але краще всього спробувати використовувати їх одночасно, щоб вивести середній результат.
Розрахунок по відношенню до маси тіла дитини говорить нам про те, що у віці від двох до чотирьох місяців малюк повинен з'їдати 1/7 своєї ваги. Тобто якщо дитина в цьому віці важить 6 кг, то він випиває 085 мл суміші або молока в добу.
Не варто скидати з рахунків, що більш великий малюк вимагає більше їжі, а недоношена або просто маловесный дитина може висмоктувати і менше норми. Чим старше стає дитина, тим вище буде це співвідношення.
Наступний розрахунок базується на обсязі їжі, виходячи з показників зросту і ваги малюка. Для середньостатистичного немовляти у віці трьох місяців належить від 900 до 1050 мл їжі в добу, яка розбивається на потрібне число годувань (5-6 разів на добу).
Якщо враховувати енергетичні потреби дитини, то нормою для тримісячного малюка буде 115 ккал в добу, помноженої на кілограми маси.
А от коли береться до уваги вік дитини, то починаючи з двох місяців вважається, що він повинен з'їдати 800 мл їжі. Після цього кожен місяць до цієї цифри слід додавати по 50 мл, тобто в 3 місяці потрібно 800+50=850.
Скільки повинен з'їдати дитина в 3 місяці?
Для великих, активно розвиваються діток в тримісячному віці розрахунок трохи інший, що відрізняється від малюків з середньою масою і зростом. Так, починаючи з 1 місяця, коли такий здоровань з'їдає 800 мл, додають знову по 50 мл, так що в 3 місяці нормою буде 900-950 мл.
Якщо малюк бадьорий, веселий і добре набирає вагу, немає причин для хвилювання. Упевнитися в нормальній кількості грудного молока можна за допомогою давно відомого тесту на мокрі пелюшки. Для його проведення дитину на день залишають без звичних одноразових підгузників і сповивають.
Якщо за встановлений час (добу) у вас вийшло від 12 до 18 мокрих пелюшок, то не варто переживати, скільки повинен з'їдати дитина в 3 місяці, так як його живлення в нормі.
Читайте також
Скільки повинна з'їдати дитина в 2 місяці?
Скільки повинна з'їдати дитина в 2 місяці?
В будь-якому віці у крихт є певні норми харчування, яких повинні дотримуватися матусі. Але все це лише усереднені цифри, і бути може вашій дитині
Скільки повинен з'їдати місячна дитина?
Скільки повинен з'їдати місячна дитина?
Молоді мами часто переживають з приводу харчування їх крихт: добре їсть малюк, чи вистачає йому молочка або суміші, нормальної чи жирності молоко, і
Скільки молока потрібно дитині 1 місяць?
Скільки молока потрібно дитині 1 місяць?
Період новонародженості підходить до кінця, і крихта вже встиг трохи підрости. Тепер йому потрібно більше молочка або суміші, і мамі важливо знати,
Скільки повинен є дитина в 3 місяці?
Скільки повинен є дитина в 3 місяці?
Хороший апетит у дитини має велике значення для кожної мами. Проте є інша небезпека - систематичне переїдання для дитини набагато небезпечніше, ніж
Скільки повинен є дитина в 1 місяць?
Скільки повинен є дитина в 1 місяць?
Під час годування дитини забезпечується тісний зв'язок, в якій так потребує дитина. Тому часто новонароджені висять на грудях куруглосуточно. Щоб
Скільки повинен з'їдати новонароджений?
Скільки повинен з'їдати новонароджений?
Кожну маму хвилює здоров'я її дитини, його комфорт і гарний настрій. І, зрозуміло, базова потреба малюка - у харчуванні. І тут виникає питання, яке