Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ігри з дитиною в 8 місяців

30-01-2016, 16:06
1520
0
Ігри з дитиною в 8 місяців
Восьмимісячна дитина практично весь час свого активного неспання проводить граючи. Саме в розвиваючих іграх малюк знайомиться з новими словами, предметами і поняттями, набуває нові здібності і удосконалює раніше відомі йому навички.
Щоб карапуз міг правильно і повноцінно розвиватися, йому необхідно в цьому допомогти. Молоді батьки мають якомога більше часу проводити, граючи зі своїм чадом, щоб він завжди відчував турботу, любов і підтримку з боку дорослих.
У даній статті ми розповімо вам, в які ігри можна грати з дитиною у віці 8 місяців, щоб стимулювати розвиток малюка і сприяти більш швидкому освоєнню нових навичок.

Розвиваючі ігри для дітей 8 місяців


Основні завдання розвиваючих ігор для дітей 8 місяців, як вдома, так і на вулиці – це стимулювання рухової активності дитини і його знайомство з оточуючими предметами.
Практично всі восьмимісячні діти вже вміють сідати без допомоги дорослих, вставати, тримаючись за опору, і швидко повзати рачки. Саме ці вміння карапуза слід використовувати в процесі гри. Крім того, у віці 8 місяців у дитини активно розвивається мовний центр. Як правило, малюки багато і часто белькочуть, і постійно радують маму і тата новими звуками.
Щоб стимулювати розвиток активної мови дитини, необхідно хоча б по кілька хвилин на день грати в різні пальчикові ігри, а також пропонувати дитині дрібні предмети, наприклад, ґудзики або дерев'яні намистини. Такі заняття сприяють розвитку дрібної моторики пальців дитини і, відповідно, активізації мовного центру.
Також з малюком в 8 місяців корисно пограти в одну з таких ігор:

 • «Ловися, рибко!» Візьміть 2 досить великі ємності і залийте їх водою. В одну з них помістіть кілька дрібних предметів. Покажіть малюкові, як виловити предмети за допомогою невеликого стаканчика і перенести їх в іншу ємність, і нехай ваше чадо спробує зробити це самостійно.

 • «Наклей-ка!» Придбайте багаторазові наклейки і приклеюйте на різні частини тіла дитини. Нехай малюк знайде, де саме сховалася яскрава картинка, і спробує наклеїти її на інше місце.
  Ігри з дитиною в 8 місяців
  Завжди озвучуйте, де розташувалася наклейка, так ви допоможете синові або дочці познайомитися з частинами свого тіла.

 • «Чарівна дорога». Зробіть для свого чада досить широку смугу з тканини або паперу і пришийте до неї різні за формою і розміром шматочки інших матеріалів – вовни, шовку, картону, поролону, поліетилену і так далі. Намагайтеся виконати «дорогу» таким чином, щоб на ній утворилися нерівності і нерівності. Покажіть своєму чаду, як водити по ній маленькою ручкою. Нехай малюк повзає і обмацує «веселу дорогу», щоб відчувати різні тактильні відчуття.
 • Читайте також
  Чим зайняти дитину в 1 рік?
  Чим зайняти дитину в 1 рік?
  Існує безліч ігор, які здатні успішно захопити однорічного малюка, щоб трохи розв'язати мамі руки для домашніх справ. Пропонуємо невеликий список
  Що повинна уміти дитина в 9 місяців?
  Що повинна уміти дитина в 9 місяців?
  Малюк росте буквально по годинах! На першому році життя це найбільш помітно, адже дитина змінюється на очах, кожен день він розвивається і вчитися
  Як розвивати дитину в 6 місяців?
  Як розвивати дитину в 6 місяців?
  Ваш маленький малюк-слідопит кожен день знаходить нові навички, вивчає світ навколо себе, йому цікаво все, що ще не вивчено. Потрібно направляти
  Ігри з дитиною в 3 місяці
  Ігри з дитиною в 3 місяці
  Ваш дитина до трьох місяців свого життя вже досяг певних вершин у своєму розвитку і вже досить багато всього вміє. Дитини розвиваються неймовірно
  Ігри з дитиною 7 місяців
  Ігри з дитиною 7 місяців
  Семимісячний дитина вже цілком спритний і надзвичайно активний - пізнавальний інтерес до навколишнього світу постійно зростає. У міру розвитку
  Розвиток дитини 9 місяців
  Розвиток дитини 9 місяців
  В 9 місяців в розвитку дитини відбувається черговий прорив, адже більшість дітей вже повзають і самостійно сідають, а значить можуть вивчати