Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ігри з дитиною в 3 місяці

30-01-2016, 16:08
777
0
Ігри з дитиною в 3 місяці
Тримісячні малюки можуть спати вже досить довго. Вони стають надзвичайно допитливими, і перебувати в ліжечку в самоті їм вже не цікаво. Для повноцінного розвитку дітей у віці 3 місяців необхідні різні розвиваючі ігри, завдяки яким малюк зможе не тільки освоїти нові навички, але й налагодити тісний контакт з батьками.
У даній статті ми розповімо вам, в які ігри буде корисно пограти з дитиною в 3-4 місяці, щоб весело провести час і сприяти правильному і всебічному розвитку малюка.

Розвиваючі ігри для дитини 3-4 місяця


Ігри з дитиною в 3 або 4 місяці повинні бути достатньо короткими і простими. Супроводжуйте кожну свою дію веселою пісенькою або потешкой, адже це в подальшому буде сприяти розвитку мови маляти.
Під час занять пропонуйте дитині відчути різні за текстурою предмети. Можете спеціально зшити невелику книжечку, в якій будуть представлені різні матеріали, такі, як шовк, шерсть, льон і так далі. Крім того, подібну іграшку корисно вставити яскраві великі намистини і ґудзики різних форм і кольорів, щоб малюк міг водити ручкою по поверхні і випробовувати різні тактильні відчуття.
Кілька разів в день грайте з тримісячним карапузом в пальчикові ігри. Більшість дітей у цьому віці дуже люблять ніжні дотики мами та інших дорослих.
Ігри з дитиною в 3 місяці
До того ж, подібні ігри розвивають моторику, тому їм необхідно приділяти особливу увагу. Також корисно робити легкий погладжуючий масаж стоп, долоньок і інших частин тіла.
Під час проведення масажу можна додати і кілька гімнастичних вправ, наприклад, «велосипед». Рухайте крихітні ніжки в протилежні сторони, імітуючи, ніби малюк крутить педалі.
Ще одна весела, захоплююча і корисна гра – «Літачок». Сядьте на підлогу і візьміть дитину на руки таким чином, щоб його обличчя виявилося прямо перед вашим. Обхопіть його під пахвами і повільно підніміть, злегка відхиливши корпус свого тулуба в протилежну сторону.
Читайте також
Що повинна уміти дитина в 9 місяців?
Що повинна уміти дитина в 9 місяців?
Малюк росте буквально по годинах! На першому році життя це найбільш помітно, адже дитина змінюється на очах, кожен день він розвивається і вчитися
Розвиваючі ігри для дітей 9 місяців
Розвиваючі ігри для дітей 9 місяців
Чим можна зайняти дев'ятимісячної дитини будинку так, щоб це приносило користь малюкові і розвивало його? Все дуже просто, адже в цьому віці дітям
Ігри з дитиною 7 місяців
Ігри з дитиною 7 місяців
Семимісячний дитина вже цілком спритний і надзвичайно активний - пізнавальний інтерес до навколишнього світу постійно зростає. У міру розвитку
Ігри з дитиною в 8 місяців
Ігри з дитиною в 8 місяців
У восьмимісячного віці крихти стають надзвичайно активними, адже більшість з них освоїли повзання, і тепер за ними просто не встигнути. Всі отримані
Розвиваючі ігри для дітей 6 років
Розвиваючі ігри для дітей 6 років
В 6-7 років дитячі ігри значно відрізняються від малышовых, і рівень їх має бути на порядок вище і складніше. Як розвивати дитину до 6 років, які
Розвиваємо дрібну моторику
Розвиваємо дрібну моторику
Виявляється, для кращого і більш швидкого розвитку мовлення і мислення дитини, необхідно розвивати його тактильні відчуття із самого раннього віку.