Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як розвивати дитину до 8 місяців?

30-01-2016, 16:35
1112
0
Як розвивати дитину до 8 місяців?
У віці восьми-дев'яти місяців малюк вже невгамовний дослідник. Щоб стимулювати його зацікавленість, ігри повинні бути йому цікаві і соответственны віком. Найкращою забавкою для дитини залишається його мама, тому потрібно намагатися приділяти йому максимальну кількість часу.

Розвиваючі іграшки для дітей 8 місяців


Малюкові у віці до півтора років потрібні прості, але цікаві іграшки, і зовсім не обов'язково платити за них великі гроші. Яскраві брязкальця з різним звучанням, які зручно тримати в руці, м'які і тверді кубики, пірамідки, гумові пищалки, м'ячі і найперші книжки – ось достатній асортимент для восьмимісячну дитину.

Розвиваючі заняття для дітей від 8 місяців


У цьому віці діти починають самостійно сідати і прагнуть повзати, а деякі і ходити. Стимулювати рухову активність потрібно за допомогою масажів або динамічної гімнастики. Ходіння під руки і повзання по фактурної поверхні розвиваючого килимка повідомляє різноманітну інформацію мозку, яка необхідна для маленького дослідника.
Хто не знає, як розвивати будинку дитини в 8-9 місяців, вважає, що йому обов'язково необхідно починати відвідувати які-небудь школи раннього розвитку. Насправді це зовсім не так. Активна і цілеспрямована мама цілком може дати своєму малюкові знання, нітрохи не гірше викладача в такому центрі.
Розвиваючі ігри для дітей 8 місяців дуже прості. Наприклад, це можуть бути ігри з пірамідкою, коли мама показує, як одягати обручку на штир. Пройде зовсім небагато часу і малюк вже сам зможе це робити.
Паралельно вивчаються і кольору, яких не повинно бути занадто багато, а лише основні: червоний, жовтий, синій і зелений. Малята дуже швидко схоплюють подібну інформацію, і навіть не вміючи ще розмовляти, починають показувати правильно кольору. Головне, не зупинятися і постійно закріплювати отриманий результат.
Дітки восьми місяців з задоволенням грають в хованки, їм подобається, коли мама закриває обличчя руками, а потім сама «знаходиться» під заливчастий сміх малюка.
Як розвивати дитину до 8 місяців?
Чи сам він накриває головку пелюшкою, а потім, різко зірвавши, стежить за реакцією оточуючих.
Всі ігри можна супроводжувати веселими потешками , які добре тренують пам'ять дитини і поповнюють його пасивний словниковий запас.
Ловити яскравий м'яч малюкові восьми місяців ще не під силу, а ось наздоганяти його на четвереньках, та ще й наввипередки з мамою – в самий раз. М'ячиків може бути кілька різних за розміром, кольором і фактурою і тоді дитині ніколи не набридне грати з ними.
І наостанок, не забувайте більше спілкуватися з малюком, невпинно розповідаючи йому про все, що бачите навколо себе, неодмінно даючи можливість вивчити все це ручками.
Читайте також
Що повинна уміти дитина в 9 місяців?
Що повинна уміти дитина в 9 місяців?
Малюк росте буквально по годинах! На першому році життя це найбільш помітно, адже дитина змінюється на очах, кожен день він розвивається і вчитися
Як розвивати дитину в 7 місяців?
Як розвивати дитину в 7 місяців?
Малюк росте на очах, і ось він уже сидить і, напевно, навіть повзає, - саме час для пізнання навколишнього світу! Дитині безсумнівно потрібна
Розвиваючі ігри для дітей 9 місяців
Розвиваючі ігри для дітей 9 місяців
Чим можна зайняти дев'ятимісячної дитини будинку так, щоб це приносило користь малюкові і розвивало його? Все дуже просто, адже в цьому віці дітям
Як розвивати дитину в 5 місяців?
Як розвивати дитину в 5 місяців?
У 5 місяців активність малюків значно зростає, адже вони вже вміють перевертатися, і навіть починають повзати по-пластунськи, а значить починаючим
Як розвивати дитину в 11 місяців?
Як розвивати дитину в 11 місяців?
Маленькі невгамовні дослідники ростуть, і з кожним днем стають все любознательнєє. Вони дуже засмучуються, якщо щось навколо відбувається без них,
Ігри з дитиною 7 місяців
Ігри з дитиною 7 місяців
Семимісячний дитина вже цілком спритний і надзвичайно активний - пізнавальний інтерес до навколишнього світу постійно зростає. У міру розвитку