Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Новорічні ранки в дитячому саду – молодша група

31-01-2016, 13:28
2933
0
Новорічні ранки в дитячому саду – молодша група
В кожному дитячому закладі напередодні Нового року проводиться новорічний ранок. Безумовно, основну роль у проведенні цього заходу в дитячому садку вихователі відіграють, однак, і на частку батьків випадає чимало клопотів, пов'язаних з організацією подібних свят.
Щоб провести новорічний ранок в молодшій групі ДНЗ, необхідно ретельно продумати його сценарій таким чином, щоб маленьким діткам було весело і цікаво. У програмі свята обов'язково повинні бути веселі ігри і жартівливі конкурси, завдяки яким хлопці не занудьгують. Зал для проведення заходу слід святково прикрасити і, звичайно ж, встановити ялинку.
У даній статті ми пропонуємо вам варіанти організації новорічних ранків в першій і другій молодшій групі дитячого саду.

Проведення новорічного ранку в першій молодшій групі


Як правило, на святі для дітей від 2 до 3 років не присутній найвідоміший персонаж новорічних заходів – Дідусь Мороз. Цей герой може досить сильно налякати дітей, і діти не отримають від такого ранку ніяких позитивних емоцій. Звичайно хлопців з настанням Нового року вітає Снігуронька, і вона ж роздає подарунки.
Починати святкування слід з веселого хороводу навколо нарядженою ялинки. Буде дуже добре, якщо вихователь при цьому заспіває новорічну пісеньку. Далі малюкам необхідно акуратно запропонувати покликати Снігуроньку, яка також повинна почати свій вступ з доброї і веселої пісеньки.
Привітавшись з хлопцями, Снігуронька несподівано помічає, що на новорічній ялинці не горять яскраві вогники. Разом з малюками можна пограти у таку гру: коли Снігуронька і діти плескають у долоні, гірлянда на ялинці моментально спалахує. Якщо ж учасники подання подуют на лісову красуню, вогники вимикаються. Так можна повторити кілька разів, оскільки така гра звичайно дуже подобається маленьким дітям.
Далі свято можуть продовжити танці під веселу музику. Малюки не здатні довго сидіти на одному місці, тому в новорічний ранок необхідно включати танцювальні елементи. Щоб дітям було цікаво, можна запропонувати їм ще одну гру. Розіграйте сценку, як ніби Снігуронька втратила свою рукавичку, і попросіть хлопців і дівчат допомогти дівчині її знайти.
Закінчити захід слід роздачею подарунків під веселу музику і прощанням Снігуроньки з дітьми. Будьте уважні, подарунки для таких малюків повинні бути абсолютно однаковими, щоб ніхто з хлопців не засмучувався.

Як провести новорічний ранок в другій молодшій групі?


Хлопчики і дівчатка в другій молодшій групі трохи старше, тому в них на святі обов'язково повинен бути Дід Мороз. Крім того, хлопців від 3 до 4 років вже можна залучати до проведення заходу, наприклад, запропонувати комусь з дівчат прочитати короткий вірш.
Крім нарядженою ялинки, тут вже повинні бути і інші декорації, що імітують сюжетну ситуацію. Наприклад, якщо під час вистави ви з хлопцями вирушите в подорож по новорічному лісі, подбайте про те, щоб в ньому були дерева, снігові замети та лісові мешканці.
Новорічні ранки в дитячому саду – молодша група
Такі малюки вже можуть досить довго сидіти на місці, тому їм можна продемонструвати лялькову виставу. Тим не менш, в програму свята також повинні входити веселі танці, пісні та хороводи. На новорічному ранку в другій молодшій групі також обов'язково повинні бути ігри та конкурси, в яких діти можуть взяти активну участь.
Наприклад, хлопці можуть допомогти Сніговикові наряджати ялинку, Снігуроньці – шукати шарфик або рукавичку, а Діду Морозу – роздавати подарунки. Тут подарунки вже можуть відрізнятися за гендерною ознакою, але попередньо їх краще упакувати в однакові красиві коробочки.
Читайте також
Новорічні заходи для дітей
Новорічні заходи для дітей
В очікуванні новорічної ночі чудес хочеться подарувати дитині більше радості і веселощів! Урізноманітнити дозвілля в передноворічний час легко - в
Новорічні ранки в дитячому саду - підготовча група
Новорічні ранки в дитячому саду - підготовча група
У підготовчій групі діти вже зовсім не бояться переодягнених Снігуроньку й Діда Мороза, а значить - простір для уяви більш ніж широкий, і ви можете
Дитяче новорічне свято
Дитяче новорічне свято
Новорічні свята для дітей мають особливе значення, і в силах батьків зробити так, щоб для дитини кожен рік запам'ятовувався чудовими митями. Так віра
Новорічний ранок у дитячому садку старша група
Новорічний ранок у дитячому садку старша група
Малеча обожнює всілякі новорічні дійства і шалено рада приймати участь у ранках, адже це довгоочікуване свято з ялинкою та подарунками , всілякими
ФЕМП у другій молодшій групі
ФЕМП у другій молодшій групі
Формування елементарних математичних уявлень починається вже в дитячому саду, щоб при підготовці до школи, малюки мали загальні уявлення про самих
Куточок експериментування в молодшій групі
Куточок експериментування в молодшій групі
У малюків завжди повинна бути можливість задовольняти свою пізнавальну активність. Для цього в групах дитячого саду створюють куточки