Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Дитяче новорічне свято

31-01-2016, 13:28
1649
0
Дитяче новорічне свято
Новий рік - це чарівне свято, приходу якого з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі. Малюки вірять в чудеса, і для них новорічна ніч, а також всі наступні святкові дні на час перетворюються в казку. Жодна дитина навіть не сумнівається, що Дід Мороз, який приходить у цю чарівну пору, обов'язково подарує чудові подарунки і виконає всі бажання. Саме тому батьки і педагоги повинні постаратися, щоб хлопці провели цей час із задоволенням і інтересом і надовго запам'ятали чудове свято.
Незадовго до Нового року у великих містах проводиться безліч новорічних свят-ялинок для дітей різних віків. Подібний захід повинен відвідати кожен дитина, щоб перейнятися чарівним настроєм, провести час весело і цікаво і, звичайно, отримати подарунок. Крім того, святкування Нового року необхідно організувати і вдома, причому так, щоб дитина не нудьгував. У даній статті ми розповімо вам, де можна провести новорічні свята з дітьми, і як відзначити цю подію у себе вдома.

Де проходять дитячі новорічні свята?


Дитяче новорічне свято для дітей різних віків обов'язково влаштовують в будь-якому дитячому театрі або клубі. Залежно від особливостей характеру вашого чада, вам потрібно підібрати те, що підійде конкретно для нього.
Слід враховувати, що малюки до 3 років ще не можуть спокійно сидіти протягом довгого часу, тому свято для них повинен являти собою інтерактивну гру. Тривалість такого заходу не повинна становити більше години.
Оскільки маленькі дітки можуть злякатися гучного Діда Мороза, він не завжди присутня на таких ялинках. Ростові ляльки, які беруть участь у проведенні дитячого новорічного свята, повинні зображати популярних у маленьких діток героїв казок і мультфільмів, наприклад, Лунтіка, Смішариків, Барбоскіних і так далі.
Якщо ви зі своїм сином чи донькою прийшли на такий захід, не варто змушувати його робити що-небудь. Можливо, малюк взагалі не захоче відходити від мами, оскільки буде почувати себе незатишно. Підтримайте дитину і дозвольте йому просто подивитися свято зі сторони.
Діти старше 4 років вже з нетерпінням чекають головних персонажів новорічних вистав – Діда Мороза і Снігуроньку. Більшість хлопців з ентузіазмом приймає участь у конкурсах та іграх і з величезним задоволенням отримує подарунок у кінці заходу.
Крім того, хлопці в цьому віці і старше вже здатні спокійно сидіти і спостерігати за подіями досить довго. Ви зі своєю дитиною вже можете відвідати святкові вистави та вистави, які проводяться в цирку, дельфінарії, океанаріумі, спортивно-розважальних комплексах і так далі.

Як влаштувати новорічне свято для дітей удома?


Незалежно від того, скільки новорічних заходів у період канікул ви відвідаєте, вдома вам також необхідно створити казкову атмосферу. Проведення новорічного свята для дітей – завдання непросте, але всі зусилля, які ви витратите на його організацію, з лишком окупаються захопленням і позитивними емоціями, які відчувають малюки.
Обов'язково прикрасьте всі кімнати в своєму будинку і залучіть до цього процесу дитини,
Дитяче новорічне свято
щоб він міг відчути, що наближається свято. Організуйте святковий стіл з фруктами і солодощами і покладіть під ялинку красиво упакований подарунок.
Що стосується самого святкування Нового року, його сценарій може бути будь-яким, головне – щоб це було цікаво дитині. Розподіліть ролі між дорослими і заздалегідь підготуйте яскраві костюми – нехай дідусь зобразить Діда Мороза, бабуся – Страховину, тато – Лісовика, а мама – Снігуроньку. Зіграйте будь-яку казку, сюжет якої необхідно підібрати відповідно до дитячої тематики. Подібний, навіть самий невмілий спектакль, обов'язково подарує море радості, сміху і веселощів.
Читайте також
Дитячі новорічні ігри
Дитячі новорічні ігри
Ігри під новорічною ялинкою мають особливе значення для дітей. Пісні, хороводи, змагання та веселі танці - все це сприяє прекрасного святкового
Дитячі новорічні малюнки
Дитячі новорічні малюнки
Дитячі малюнки до Нового року завжди просякнуті трепетним очікуванням і вірою в чудеса. Хлопці чекають чогось особливого від чарівної ночі.
Новорічні заходи для дітей
Новорічні заходи для дітей
В очікуванні новорічної ночі чудес хочеться подарувати дитині більше радості і веселощів! Урізноманітнити дозвілля в передноворічний час легко - в
Новорічні ранки в дитячому саду – молодша група
Новорічні ранки в дитячому саду – молодша група
Для самих маленьких вихованців дитячого садка проведення новорічних святкувань повинно проходити по-особливому. Тому, готуючись до ранку, потрібно
Малюнки до Нового року
Малюнки до Нового року
Від дитячих малюнків на Новий рік віє особливим теплом і відчуттям свята, що наближається. Адже дітки готуються до цього свята особливо. Для них - це
Новий рік у дитячому садку
Новий рік у дитячому садку
Новий рік - особливе свято, та ранок у дитячому садку проходить особливо весело і святково. Готуватися до нього починають ще з осені, адже