Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Новорічні заходи для дітей

31-01-2016, 13:30
2504
0
Новорічні заходи для дітей
Напередодні Нового року в кожному дитячому закладі проводяться заходи для дітей, спеціально приурочені до цього свята. Під час подібних уявлень малюки водять хороводи навколо нарядженою ялинки, беруть участь в різних конкурсах і, звичайно, отримують подарунки.
Дитячі ранки та ялинки, поза сумнівом, дуже корисні для дітей будь-якого віку. Вони дозволяють захоплююче і цікаво провести час, зарядитися позитивною енергією і налаштуватися на новорічний настрій. Крім того, під час таких свят малюки вчаться спілкуватися один з одним, виступати перед широкою публікою, а в деяких випадках і робити оригінальні вироби.
У даній статті ми розповімо вам, які розважальні заходи до Нового року проводяться для дітей в дитячому садку та інших установах, та які особливості їх проведення існують для кожного віку.

Новорічні заходи для самих маленьких дітей


Самі маленькі хлопчики і дівчатка у віці до 3 років обов'язково повинні відвідувати дитячі новорічні заходи. Якщо ваш карапуз вже ходить в дитячий сад, вихователі спільно з батьками влаштують для малюків пізнавальний і цікавий ранок, на якому кожен зможе проявити свої здібності.
Як правило, подібні святкові заходи для дітей, приурочені до Нового року, запрошують різні творчі колективи, які показують малюкам лялькові вистави та всіляко розважають хлопчиків та дівчаток.
Найпопулярніші герої новорічних ялинок та новорічних ранків – Снігуронька і Дід Мороз – присутні тут не завжди, оскільки вони можуть налякати маленьких діток і надовго вибити їх з колії. Якщо ви все вирішили запросити цих персонажів на свій захід або ж прикрасити подібним чином когось із батьків або педагогів, будьте обережні.
Дозвольте дітям пристосуватися і звикнути до навколишнього оточення і тільки після того покличте Діда Мороза. Не змушуйте дітей виступати перед цим героєм і всіма іншими малюками, якщо вони самі цього не захочуть. Також заздалегідь поясніть акторам, які будуть виступати в ролі Діда Мороза та Снігуроньки, що дітей вкрай небажано чіпати руками, якщо вони не проявлять власне бажання.
Нарешті, будь-які персонажі дитячих заходів на Новий рік, які вітають найменших діток, повинні розмовляти якомога тихіше і ні в якому разі не робити різких рухів. На такому святі не повинно бути яскравих і гучних феєрверків чи спецефектів, які можуть налякати малюків, незалежно від того, де захід проводиться в дитячому садку, вдома або на вулиці.
З дітьми від 3 до 7 років справи йдуть набагато простіше. У більшості випадків вони з величезним задоволенням беруть участь в іграх, конкурсах та інших подібних розвагах, танцюють, співають і розповідають казки і віршики. Крім того, діти такого віку з нетерпінням чекають Снігуроньку й Діда Мороза, тому на їх святі вони повинні бути неодмінно.

Новорічні заходи для дітей в школі


Хлопці-школярі, особливо старшокласники, з задоволенням організовують новорічні заходи своїми силами. Нерідко напередодні Нового року в школах проводяться різноманітні творчі конкурси, на яких кожна дитина може продемонструвати свій талант.
Відомих героїв, як правило, зображують учасники свята, однак, в цьому віці обдурити хлопців, звичайно, вже неможливо. Всі вони прекрасно розуміють, що Діда Мороза не існує, а Снігуронька – це просто переодягнена вчителька.
У період новорічних канікул школярам бажано відвідати одне або кілька розважальних заходів, наприклад:

 • різні новорічні спектаклі та постановки – мюзикли, вистави з ростовими ляльками чи маріонетками, театр тіней і т. д.;

 • циркові вистави з участю дресированих тварин;

 • всілякі майстер-класи;

 • розважальні шоу на воді або на льоду;

 • Новорічні заходи для дітей
  концерти відомих виконавців;

 • відкриті і закриті;

 • музей льодових фігур і тематичні виставки;

 • дитячі новорічні карнавали;

 • бали та інші урочисті заходи;

 • лазерне шоу;

 • новорічні ярмарки та фестивалі.


 • Для кожної дитини з урахуванням особливостей його характеру і інтересів завжди можна вибрати щось підходяще, адже в кожному великому місті сьогодні проводиться маса подібних заходів.
  Читайте також
  Дитячі новорічні малюнки
  Дитячі новорічні малюнки
  Дитячі малюнки до Нового року завжди просякнуті трепетним очікуванням і вірою в чудеса. Хлопці чекають чогось особливого від чарівної ночі.
  Дитяче новорічне свято
  Дитяче новорічне свято
  Новорічні свята для дітей мають особливе значення, і в силах батьків зробити так, щоб для дитини кожен рік запам'ятовувався чудовими митями. Так віра
  Новорічні ранки в дитячому саду – молодша група
  Новорічні ранки в дитячому саду – молодша група
  Для самих маленьких вихованців дитячого садка проведення новорічних святкувань повинно проходити по-особливому. Тому, готуючись до ранку, потрібно
  Новорічні танці в дитячому саду
  Новорічні танці в дитячому саду
  У дитячому саду діти тільки вчаться танцювати, роблять свої перші невпевнені кроки в мистецтві хореографії. Тому музичному керівнику варто уважно
  Смішні новорічні частівки для дітей
  Смішні новорічні частівки для дітей
  Без веселих і легких частівок не обходиться жоден концерт, присвячений новому року. Діти просто обожнюють, і до того ж, їх дуже легко запам'ятовувати
  Свята в дитячому саду
  Свята в дитячому саду
  Свята в дитячому саду - це завжди привід для дитини показати себе, свої вміння і таланти. Тому особливо важливо для батьків приділити увагу