Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Пластилінові мультики

31-01-2016, 13:35
1021
0
Пластилінові мультики
Мабуть, немає дитини, який би був байдужий до мультфільмам. Та й дорослі, часом, не проти подивитися якісну анімовану історію. Дуже цікаві пластилінові мультфільми, які, на жаль, часто недооцінюють. Адже життя в пластилиновом світі більше нагадує реальну. У цій статті ми порадимо найвідоміші пластилінові мультики і розповімо, як вони створюються.
Пластилінові мультфільми, які варто подивитися
Одним з улюблених радянських мультиплікаційних фільмів дорослих і дітей залишається «Падав торішній сніг». За простим сюжетом прихована серйозна ідея – єднання людини з природою, з малою батьківщиною. У ньому добре розкритий характер простого російського людини. Ваша дитина поки не оцінить глибокого сенсу цього шедевра, але йому обов'язково сподобаються сам герой, його безглузді вчинки і смішна мова, а також другорядні персонажі – заєць, ворона і щука.
Серед радянських мультиків з пластиліну хотілося б виділити «Брек!». Сідайте зручніше перед екранами – вас чекає неймовірний бій з цим напруженням пристрастей, відмінною технікою зйомки. Цей мультфільм вийшов смішним, завзятим і, незважаючи на відсутність чітко виліплених деталей, реалістичним.
У мультфільмі-мюзиклі «Сірий вовк енд Червона шапочка» присутні гротеск і хороші пісні. У ньому багато пародій-посилань на інші дитячі твори: «Білосніжка і сім гномів», «Айболить», «Крокодил Гена». Зовсім маленькі глядачі мультик не зрозуміють, тому його рекомендують підліткам з 11 років.
Цікаві і сучасні мультики з пластиліну російського і зарубіжного виробництва. У повнометражному анімаційному фільмі «Гидке каченя» немає яскравих фарб, до яких так звикли діти, але він вразить вашу родину якісно виліпленими персонажами, зворушливим сюжетом і гарною класичною музикою. Головною перевагою мультика є не технічне виконання, а створення образів – у курки, півня і каченяти є свої індивідуальні особливості, за якими безпомилково вгадується їх характер.
Повнометражний мультфільм «Втеча з курника» оповідає про те, як птахи намагаються вирватися з жахливих курників, що нагадують бараки в'язниці. Але всі спроби були марні, поки на фермі не з'явився веселий півень. Пластилінова анімація тут дуже якісна, реалістичні персонажі, а колоритні жарти.

Як роблять пластилінові мультики?


Біла глина і парафін – саме з цього складається робочий матеріал – пластилін. Тепло рук перетворює його в справжні шедеври – пластилінових чоловічків, дерева, тварин та ін Спочатку робиться макет головного героя. На «мультстанке» його починають «рухати». Наприклад, він повинен підняти руку. Спочатку оператор знімає пластилінового чоловічка з опущеною рукою, потім піднімає її на кілька міліметрів – знімає вже в цьому положенні, ще на міліметр – знову кадр. І так кілька разів. Останній рух – рука вгорі. Зняті кадри записують на комп'ютер. При їх перегляді ми побачимо безперервне підняття руки – так знімають будь-мультяшний рух.
Найважче – змусити ляльку говорити. У неї повинен бути рухливий рот. Над цим працюють творці героя. На букві «а» рот максимально відкривається, коли лялька вимовляє «у» – губи складаються в трубочку. І так кожен звук. Яка трудомістка робота!
Після головного героя створюються декорації та інші персонажі. Художники наносять на них фарбу потрібного кольору. Потім мультиплікатори переходять до монтажу. Кожен кадр складається з декількох шарів – передній, середній та задній плани. Їх заздалегідь знімають і з'єднують в одному кадрі – так виходить об'ємна картинка. Таких шарів в одному кадрі може бути до 12.
Створення пластилінових мультфільмів для дітей воістину трудомістке дію. На виробництво 15-хвилинного мультфільму може піти цілий рік.
Якщо вас зацікавили пластилінові герої і їхнє життя, тоді нижче ми пропонуємо список радянських, російських і зарубіжних пластилінових мультфільмів.
Список анімаційних фільмів

 • Чому пішов кошеня (СРСР, 1957).

 • Пластилінова ворона (СРСР, 1981).

 • Вінсент (США, 1982).

 • Падав торішній сніг (СРСР, 1083).

 • Тяп-ляп, малярі (СРСР, 1984).

 • Брек! (СРСР, 1985).

 • Сірий вовк енд Червона шапочка (СРСР, 1990).

 • Кіт у чоботях (Росія, 1995).

 • Гамбія (США, 1995).

 • Втеча з курника (США, 2000).

 • Пластилінові мультики
  В світі тварин, 2 сезону (Великобританія, 20032005).

 • Уоллес і Громіт: Прокляття кролика-перевертня (Великобританія, США, 2005).

 • Гидке каченя " (Росія, 2010).

 • Снігові пригоди Солана і Людвіга (Норвегія, 2013).


 • Отже, у статті ми розглянули, як створюються мультики з пластиліну для дітей і запропонували вашій увазі найбільш відомі з них. Приємного сімейного перегляду!
  Читайте також
  Мультики для дівчаток 7-ми років
  Мультики для дівчаток 7-ми років
  Світ 7-річної дівчинки ще наповнений казками та мультиками про принцес, фей і яскравих героїнь, які вчать добру, дають поради, як вчинити в складній
  Мультфільми для дітей 4-х років
  Мультфільми для дітей 4-х років
  Ніхто не буде заперечувати, що мультики - невід'ємна частина сучасного світу дитини. Звичайно, їх перегляд повинен бути строго дозований. Що
  Мультики про кішок
  Мультики про кішок
  Кішки - не тільки улюблені багатьма з тваринами, але й обожнені дітьми герої мультфільмів. Діти із задоволенням дивляться за пригодами хвостатих і
  Мультфільми про вовків
  Мультфільми про вовків
  Так вже склалося, що сірий лісовий мешканець, вовк, частіше постає в мультфільмах в невигідному світлі, роблячи погані вчинки, за що і буває
  Радянські мультики про Новий Рік
  Радянські мультики про Новий Рік
  Новий Рік, мабуть, найулюбленіше свято дітей і дорослих. І щоб дитині було цікаво готуватися до його зустрічі і він перейнявся атмосферою наближення
  Мультики про Новий рік
  Мультики про Новий рік
  Наближається Новий рік. І дорослі, і діти з нетерпінням чекають цього свята. А атмосфера навколо потихеньку наповнюється запахом цукерок, мандарин і