Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як оригінально привітати маму з днем народження?

31-01-2016, 13:36
2789
0
Як оригінально привітати маму з днем народження?
Батьки – самі близькі та рідні люди з перших днів життя. Вони дарують своїм дітям турботу, любов і багато чудових моментів. Тому багато хто замислюється про те, щоб теж порадувати батьків. Напередодні свята, діти вирішують, наприклад, питання про те, як можна оригінально і незвично привітати маму з днем народження. Давайте розглянемо деякі ідеї.
Подарунок своїми руками
Це може бути листівка , розписана скринька, вишита картина, пов'язана сумочка. Все залежить від вашої майстерності. Але навіть якщо ви ніколи раніше не займалися нічим подібним, до дня народження самого рідної людини можете спробувати вперше. Зараз в інтернеті багато майстер-класів з виготовлення всіляких виробів від маленьких і самих простих до складних, професійних. Крім того, в магазинах продаються готові набори для рукоділля з інструкцією по виконанню. Використовуючи їх, ви можете зробити свічки ручної роботи, пошийте м'яку іграшку і навіть намалювати картину. Подарунок своїми руками буває особливо доріг, коли він виконаний з душею і добрими почуттями до одержувача.
Організація дня народження
Нехай мама стане гостем на своєму святі. Тобто ви візьмете на себе всі організаційні клопоти: запросити гостей (список краще узгодити з іменинницею), прибрати та прикрасити будинок, приготувати частування, накрити на стіл. А на час підготовки до свята відправити маму, наприклад, в SPA-салон, подарувавши їй відповідне запрошення або сертифікат.
Будинок в кольорах!
Якщо в день народження мами якийсь час не буде вдома, можна влаштувати їй сюрприз, прикрасивши житло, розставивши кілька букетів квітів, розклавши кілька подарунків . Створити святкову обстановку допоможе спеціально підібрана музика і ваш чудовий настрій.
Виконання мрії
Якщо ви знаєте, що мама давно про щось мріяла, але, з різних причин, ще не здійснила задумане, день народження – як раз той момент, коли ви можете подарувати їй мрію. Це може бути особлива книга, набір для творчості, поїздка в іншу країну, квиток в театр, абонемент в спортклуб і т. д.
Якщо мама далеко
Буває, що діти і батьки живуть в різних містах. Або хтось їде у відрядження, на відпочинок. Відстань – не перешкода тому, щоб оригінально привітати маму з днем народження, так як зараз у багатьох містах працюють служби доставки подарунків. На сайтах таких компаній ви можете в режимі онлайн вибрати подарунок, листівку, букет квітів, які в призначений день доставлять за адресою. І навіть сфотографують іменинницю в момент вручення сюрпризу.
Ви можете і самі заздалегідь подбати про день народження. Зібрати подарунок і відправити його поштою. Тут важливо розрахувати час, протягом якого товар буде знаходитися в дорозі.
Особливо незвично, оригінально і красиво хочеться привітати маму з ювілеєм, так як круглі дати ми звикли виділяти серед інших. Запропонуємо декілька варіантів.
Фільм про маму
Якщо ви можете працювати з відео у відповідних редакторах, то зробити кліп буде не складно. Потрібно підібрати музику, фотографії мами і всієї родини, нарізки відео з іменинницею, тексти привітань та побажань. Потім з'єднати все це в один фільм. Якщо ви раніше ніколи не робили відеороликів, спробуйте нескладні безкоштовні програми, наприклад, Windows Movie Maker.
Пісня для мами
Такий подарунок можна завчасно замовити у професіоналів: поет спеціально напише вірші, а композитор музику. Це буде коштувати грошових витрат. Виконувати пісню можна також запросивши співака або виконати самим.
Історія сім'ї
Як оригінально привітати маму з днем народження?

Складіть добірку фотографій найбільш значних подій для вашої родини і для мами. Можна навіть почати з її дитинства. Далі юнацтво, заміжжя, народження дітей, спільні подорожі, перший клас дітей, сімейні свята і т. д. Складіть до кожної фотографії підпис або навіть міні розповідь. Можливо ви захочете подякувати мамі за ті щасливі моменти, які зображені на фото. Добірку можна оформити у вигляді колажу або послідовно розвісити на стіні. Можна зробити презентацію на комп'ютері.
Нехай в цей особливий день мама відчує вашу подяку, тепло і любов.
Читайте також
Що подарувати близнюкам на день народження?
Що подарувати близнюкам на день народження?
Вибрати подарунок для чужої дитини завжди проблема, а тим більше, завдання із зірочкою, якщо дітей двоє і вони - близнюки. Як зробити подарунок, щоб
Що можна зробити своїми руками для дітей?
Що можна зробити своїми руками для дітей?
Подарунок, зроблений своїми руками, не зрівнятися ні з одним подарунком, придбаним в магазині. Адже в нього ви вкладаєте любов і тепло, свою душу,
Як прикрасити дитячий стіл на день народження?
Як прикрасити дитячий стіл на день народження?
Красиво оформлений і "смачний" стіл на день народження дитини - це вже пів успіху в проведенні урочистостей, коли ви організуєте його у себе вдома.
Метрики для новонароджених
Метрики для новонароджених
Хочете зберегти пам'ять про день народження свого малюка оригінальний подарунком? Зробіть метрику «хрестиком», а якщо самі не можете, попросіть у
Листівка для тата своїми руками
Листівка для тата своїми руками
Який подарунок може зробити дитина татові на свято? Звичайно, листівку своїми руками. Варіантів їх виготовлення на чоловічу тематику чимало. Ми
Листівка своїми руками до Дня вчителя
Листівка своїми руками до Дня вчителя
Листівка своїми руками - дорогий серцю подарунок, а якщо її виконав улюблений учень, то це найкращий подарунок для вчителя, адже дитина вклав у неї