Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Новорічні вироби для дітей 7 років

31-01-2016, 13:55
2155
0
Новорічні вироби для дітей 7 років
Час зимових канікул – чудовий період, щоб зайнятися виготовленням новорічних поробок з дітьми 6-7-8 років. Цей вік ще передбачає активну участь батьків у житті дитини, і якщо провести його з користю, то результат тільки порадує.

Вироби на Новий рік дітям 7 років з паперу


Найбільш простим, дешевим і вдалим матеріалом для виготовлення новорічних поробок для дітей 7 років і старше вважається звичайна папір – біла або кольорова. За допомогою неї можна зробити неймовірні прикраси, як плоскі, так і об'ємні.
Семирічні діти вже досить спритно управляються з ножицями, знають техніку безпеки при роботі з ними, а тому проблем не виникне, так, як це буває з малюками.
Саме просте – за допомогою ножиць зробити фігурну сніжинку. Можна використовувати білий аркуш або ж кольоровий папір – так навіть цікавіше. Для роботи буде потрібно зробити кілька круглих заготовок за допомогою циркуля.
Звернувши коло кілька разів отримаємо трикутник. На ньому треба зробити надрізи там, де здається потрібним. Розгорнувши заготівлю, отримаємо відмінну різьблену сніжинку, яку можна приклеїти на вікно або повісити на ялинку.
Новорічні вироби для дітей 7 років


Дуже швидко і просто можна зробити кольорові ліхтарики. Для цього аркуш паперу А4 розрізають навпіл і з кожної половинки вийде одна ялинкова іграшка.
Для того, щоб вийшли прорізи необхідно скласти листок по горизонталі і розрізати до середини ножицями. Після цього лист розгинають, склеюють по зрізу і надають форму ліхтарика, злегка натиснувши на нього. Якщо зверху приклеїти смужку паперу, то такою іграшкою можна прикрасити ялинку.
Новорічні вироби для дітей 7 років


У сім-вісім років діти вже досить непогано справляються з найпростішими орігамі. Є безліч ідей, як зробити ялинку за допомогою складання листка по лініях. Натренувавшись на одного, дитина із задоволенням буде робити такі ялиночки в подарунок друзям.
Новорічні вироби для дітей 7 років


Які ж новорічні вироби для дітей 7 років обходяться без символу свята – ялинки. Зробити її можна всілякими способами. Спробуйте зробити це з паперових кружечків. За основу піде конус із щільного паперу або картону.
Починаючи з самого низу, дитина повинна наклеювати гуртки на конус, змастивши при цьому клеєм лише половину кружечка. Такі гілочки-лусочки йдуть внапуск, що надає виробі обсяг.
Новорічні вироби для дітей 7 років


Дуже просто зробити паперову гірлянду для прикраси кімнати. Для цього знадобиться кольоровий папір і ножиці. Згинаючи листи і нарізки з «соломкою» отримуємо тонкі голочки. Щоб гірлянди вистачило на всю кімнату, потрібно склеїти деталі.
Новорічні вироби для дітей 7 років


З тієї ж папери та додаткового декору можна зробити забавні мордочки тварин. Додавши до них петельку з блискучої нитки, отримаємо новорічну іграшку, яку дитина з гордістю повісить на ялинку.
Новорічні вироби для дітей 7 років


Новорічні поробки з різних матеріалів
Але не тільки з паперу діти можуть творити свої новорічні шедеври. Для цієї мети відмінно підійде фетр. Діти, які на уроках праці вже навчилися поводитися з голкою, без проблем зможуть зшити маленькі ялинкові прикраси, якщо мама попередньо розкриє деталі.
Іграшки можна набити ватою, залишивши для цього маленькі отвори. В якості декору відмінно підійде бісер, паєтки або будь-які дрібні блискучі прикраси.
Новорічні вироби для дітей 7 років


Чудовим матеріалом для виготовлення всіляких виробів, в тому числі і новорічних, є солоне тісто. Діти шкільного віку вже без праці можуть робити прості фігурки, особливо, якщо є можливість використовувати формочки або трафарети. Щоб потім повісити вироби на ялинку, в тісто перед сушінням вдавлюють мотузочку. Декоративні елементи після висихання фарбують гуашшю і покривають лаком.
Новорічні вироби для дітей 7 років


Звичайні шишки, які є в якості природного матеріалу для виробів в кожному домі, можна прикрасити до свята. За допомогою кульок з вати, фетру, вовни, намистин або пластиліну, гулька перетворюється в мініатюрну ялинку. Дитина впорається з цією справою навіть без участі мами.
Новорічні вироби для дітей 7 років
Читайте також
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Новорічний олень. Як зробити своїми руками?
Серед різноманітних символів Нового Року, виробів своїми руками , які ми виготовляємо до улюбленого свята, особливо виділяється новорічний олень .
Новорічні вироби з дітьми 4-5 років
Новорічні вироби з дітьми 4-5 років
Новорічні свята - ідеальний час для сімейного дозвілля. Діти 4-5 років досить спритні і можуть управлятися зі створенням простих виробів самостійно,
Ідеї новорічних виробів для дитячого садка
Ідеї новорічних виробів для дитячого садка
У дитячому саду і за його межами напередодні свят і після них малюкам надається широке поле для діяльності, адже ідей для виробів не злічити, і
Вироби з паперу - ялинка
Вироби з паперу - ялинка
Як прикрасити з дитиною квартиру до Нового року? Найголовніше прикраса свята - це ялинка. З паперу зробити маленьку красиву лісову красуню простіше
Новорічні вироби в дитячий сад
Новорічні вироби в дитячий сад
До Нового року в дитячому садку влаштовують ярмарки та виставки поробок. На такий захід малюкам доручають завдання підготувати тематичні поробки.