Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Дитячі новорічні малюнки

31-01-2016, 14:02
7368
0
Дитячі новорічні малюнки
Всі діти люблять малювати, причому здібності до образотворчого мистецтва проявляються у більшості з них з найменших років. Вже приблизно з однорічного віку малюк бере в свою маленьку руку олівець і починає виводити свої перші штрихи. Через деякий час він стане малювати все краще і краще, і його картинки придбають виразні обриси.
У всіх дитячих садках і школах регулярно проводять різні конкурси та виставки дитячих малюнків, приурочених до свят. Не є винятком і Новий рік. Малюючи ту чи іншу картинку на новорічну тематику, як вдома, так і в дитячому закладі, дитина може познайомитися з історією цього свята, дізнатися особливості святкування Нового року в інших державах і багато іншого.
Крім того, створення будь-яких робіт на тему Нового року і Різдва може підтримати чарівне казкове настрій, яке завжди поселяється в душі дітей і дорослих напередодні цих чудових свят. У даній статті ми розповімо вам, які дитячі новорічні малюнки можна виконати тушшю або олівцем, і які теми найчастіше зустрічаються в подібних роботах.

Ідеї дитячих новорічних малюнків для дітей


Безумовно, найголовнішими персонажами дитячих малюнків на новорічну тему є Дід Мороз і Снігуронька. Саме вони беруть участь у всіх театралізованих виставах на тему Нового року і приносять такі довгоочікувані подарунки, які малюки із задоволенням дістають з-під ялинки.
Намалювати Діда Мороза і Снігуроньку можна по-різному. Сьогодні у кожної дитини існує своє бачення цих персонажів, тому їх зображення може істотно відрізнятися. Як правило, Дідуся Мороза зображують у яскраво-червоній шубі, теплих рукавицях і валянках, Снігуроньку ж, у свою чергу, «вбирають» в красивий блакитний халат.
Незмінними атрибутами Діда Мороза на дитячих малюнках є його довга біла борода, палиця і великий мішок з подарунками, а його внучку у більшості випадків малюють з довгою косою. Крім того, нерідко цих персонажів зображують на санях, запряжених оленями.
Ще одна героїня новорічних малюнків – це ошатна ялинка, яку встановлюють у кожному будинку незадовго до приходу чарівної ночі. Найменші дітки малюють цю зелену красуню схематично, тоді як старші хлопці намагаються домогтися того, щоб їх ялинка нічим не відрізнялася від справжньої пухнастою лісовий їли.
Також багато хлопчики і дівчатка люблять малювати великих і маленьких сніговиків. На обличчі цього персонажа можна зобразити забавну посмішку, маленькі очі і ніс у вигляді морквини, а на голові – відро або будь-який інший предмет, що імітує головний убір.
У деяких випадках темою дитячого малюнка стає просто сніговий візерунок, який найлегше зобразити за допомогою акварелі або гуаші. Нерідко подібні картинки малюють на склі або дзеркалах.
Звичайно дитячі малюнки на новорічну тему, виконані фарбами або олівцем, оформляються у вигляді вітальних листівок, які надалі дитина може подарувати своїм друзям, родичам або педагогам. В цьому випадку сам малюнок можна малювати прямо на аркуші картону або ж приклеїти готову картинку до шаблону. Крім того, для створення повноцінної листівки доведеться додати текст привітання, який можна роздрукувати на комп'ютері або написати від руки.
На якому малюнку можна зобразити не тільки популярних новорічних персонажів, але і сюжетну ситуацію, в якій вони беруть участь. Наприклад, дитина може намалювати інших дітей, водять хоровод навколо ошатної ялинки, батьків, вручающий подарунок своєму синові або дочці, і так далі.
Дитячі новорічні малюнки

Дитячі новорічні малюнки

Дитячі новорічні малюнки

Дитячі новорічні малюнки

Дитячі новорічні малюнки

Дитячі новорічні малюнки

Дитячі новорічні малюнки

Дитячі новорічні малюнки

Дитячі новорічні малюнки
Читайте також
Новорічні листівки своїми руками з дітьми
Новорічні листівки своїми руками з дітьми
Новий рік вже стукає у наші двері, і потрібно встигнути приготувати з дитиною подарунки і сувеніри для всіх рідних. Прекрасним рішенням стануть
Новорічні заходи для дітей
Новорічні заходи для дітей
В очікуванні новорічної ночі чудес хочеться подарувати дитині більше радості і веселощів! Урізноманітнити дозвілля в передноворічний час легко - в
Малюнки на 9 травня олівцем для дітей
Малюнки на 9 травня олівцем для дітей
Підготовка до великого свята Перемоги починається задовго до самого дня. В дитячих садах і школах починають активно готувати привітання ветеранам,
Дитячі малюнки тварин
Дитячі малюнки тварин
Діти дуже люблять малювати. І всі хлопці люблять тварин, тому дитині завжди можна запропонувати зобразити улюблену тваринку. А малювати їх зовсім
Малюнки до Нового року
Малюнки до Нового року
Від дитячих малюнків на Новий рік віє особливим теплом і відчуттям свята, що наближається. Адже дітки готуються до цього свята особливо. Для них - це
Малюнки на різдвяну тему
Малюнки на різдвяну тему
Малюнки дітей завжди просякнуті дитячою безтурботністю і щирістю. На них завжди хочеться дивитися знову і знову. У новорічні свята можна