Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Вироби з пластиліну для дітей

31-01-2016, 14:56
1782
0
Вироби з пластиліну для дітей
Як провести час зі своїм малюком? Книгу шанували, подивилися мультик, а погода не сприяє довгим прогулянкам. Спробуйте разом з дитиною зробити вироби з пластиліну. Діти так люблять щось майструвати своїми руками, а зліплена з яскравого і м'якого пластиліну звіринка приносить їм велике задоволення. Давайте розглянемо, як можна урізноманітнити процес ліплення дитини, і дізнаємося, як створювати цікаві вироби.
Створення поробок із пластиліну має велику користь для дітей. Крім прояви творчості, процес ліплення розвиває дрібну моторику, добре впливає на пам'ять, вчить бути посидючим, уважним і терплячим. Завдяки цій розвазі дитина краще пізнає світ.
Варто зазначити, що дитина повинна бути готова до процесу ліплення. Яким чином? Необхідно, щоб він уже знав про домашніх та диких тварин, птахів, риб. Йому також потрібно пояснити, що таке транспорт, його різновиди, які бувають фрукти і овочі і т. д. Ну і, звичайно ж, дитина повинна вміти розрізняти основні кольори. Ґрунтуючись на цих знаннях, він зможе проявити творчість, а ліплення буде для нього більш цікавою. А якщо малюк часто дивиться мультфільми, тоді напевно йому захочеться зліпити своїх улюблених персонажів. Як правило, діти трирічного віку вже з задоволенням створюють свої «шедеври» з пластиліну.
Перш ніж ми докладно опишемо, як майструвати вироби з пластиліну для дітей, хочемо дати пораду. Для дітей від 1 року підійде м'який пластилін, ще його називають тісто для ліплення. Він дуже податливий, з ним малюкам приємно працювати. Але в ньому є недолік – деталі з нього погано поєднуються між собою, тому він не підходить для ліплення складних фігурок. Для діток постарше, яким буде цікаво творити щось непросте, купуйте звичайний пластилін, він добре скріплює елементи.

Цікаві саморобки з пластиліну для дітей


Почнемо з простого. Пластилін можна поєднувати з іншими матеріалами, наприклад листям, шишками, жолудями, насінням, сірниками та ін. Влітку на море напевно ви з дитиною назбирали багато черепашок. Чому б їх не використовувати для творчості. Вироби для дітей з пластиліну і черепашок можна зробити на картоні.
Змайструємо черепаху. Спочатку допоможемо малюкові і з допомогою клею прикріпимо до картону мушлю. А тепер запропонуємо дитині проявити творчість і самому зліпити з пластиліну відсутні деталі – голову, лапки і хвостик. Підкажіть йому, що у черепашки обов'язково повинні бути оченята. Зробити її можна і як окрему фігурку.
Вироби з пластиліну для дітей


Не складно буде дитині зробити вазу. Допоможіть йому обліпити пластиліном скляну баночку або пластикову пляшку. А далі малюк самостійно і з задоволенням прикрасить її черепашками камінчиками.
Вироби з пластиліну для дітей


А тепер приступимо до виробам для дітей з шишок і пластиліну і створимо їжачка. Зробити цю фігурку досить просто:
href="/sites/default/files/34/2015-10-14_0313/podelki_iz_plastilina_dlya_detey_2.png" >
Вироби з пластиліну для дітей • Відрізаємо нижню частину пластикової пляшки (висотою 4 см). Коричневим пластиліном невеликими шматочками поступово облепливаем основу. Шар не повинен бути занадто тонким, адже на ньому будуть триматися шишки.

 • Беремо невеликі загострені шишки і прикріплюємо до основи, вдавлюючи в пластилін. Тулуб готово.

 • Робимо їжачку мордочку конусоподібної форми з білого або бежевого пластиліну. З чорного матеріалу скачуємо невеликі 3 кружечка – носик і очі. Щоб виріб виглядав красивіше, можна зробити для неї підставку. На картон квадратної форми наклеїв кілька листків і розмістимо на ньому їжачка. Можна вирізати листочки самостійно.


 • Вироби для дітей з пластиліну з використанням шишок можна легко змайструвати своїми руками. Одна шишка послужить тулубом для будь-якої тварини – зайця, лева, черепахи, ведмедя і т. д. А з допомогою пластиліну ліпимо мордочки, вушка, лапки і хвостики.
  Вироби з пластиліну для дітей

  rel="lightbox[group1] []" href="/sites/default/files/34/2015-10-14_0313/podelki_iz_plastilina_dlya_detey_4.jpg" >
  Вироби з пластиліну для дітей


  З пластиліну і каштанів або жолудів також можна зробити для дітей цікаві саморобки: грибочки, гусениці, павучки, метелики, бабки і т. д. Достатньо з допомогою пластиліну з'єднати жолуді і додати інші елементи – вусики і крила з різних рослин.
  Вироби з пластиліну для дітей

  Вироби з пластиліну для дітей

  Вироби з пластиліну для дітей

  Сьогодні дуже популярні вироби для дітей з пластиліну, виготовлені на папері. Такі картини можна створювати самостійно або знайти в інтернеті і роздрукувати готові бланки на будь-який смак і будь-якої складності. Дитині залишається скачувати з пластиліну певного кольору кульки або ковбаски і доповнювати ними картину.
  Вироби з пластиліну для дітей

  Вироби з пластиліну для дітей

  Вироби з пластиліну для дітей


  Робіть цей процес корисним для малюка. Спілкуйтеся з ним. Наприклад, запитуйте: якого кольору потрібен пластилін для листочків на дереві, якої форми у нас буде сонечко і т. д. Можна навіть роздрукувати картинки у вигляді букв і цифр, тоді ви заодно в ігровій формі повторіть алфавіт і математику.
  Ще один цікавий вид виробів для дітей з пластиліну – мозаїка на картоні. Досить нанести шар пластиліну на лист картону і далі нехай малюк сам проявить творчість. Мозаїку робимо з черепашок або іншого природного матеріалу – з крупи, макаронів, насіння та ін
  Вироби з пластиліну для дітей


  Часто малюки самі із задоволенням ліплять різні фігурки. Пропонуємо вам підключитися до цього процесу і зробити Міньйона. Що для цього потрібно? Пластилін жовтого, синього і чорного кольорів і зовсім трохи білого і сірого.
  Вироби з пластиліну для дітей • Беремо і відокремлюємо від бруска жовтого пластиліну більшу частину (2/3). З неї скочує витягнуту фігуру.

 • З синього пластиліну робить тонкий коржик. Стеком (спеціальна пластмасова лопатка) виріжемо з коржі три вузькі смужки (довжиною 3 см і шириною 03 см) і два прямокутника (приблизно на 0508 см).

 • Також з синього пластиліну зробимо коло (діаметром 2 см) і маленьку фігурку квадратної форми – кишенька для костюма Міньйона.

 • З чорного пластиліну виліпив 4 маленькі гудзички.

 • Тепер надягаємо на Міньйона його одяг: жовту постать в нижній частині обернем смужкою з синього пластиліну. Нижче прилепим синій коло і з'єднуємо його краю з смужкою. Вище, симетрично з двох сторін, прилепим 2 прямокутника – це задня і передня частина його комбінезона. З двох синіх смуг додаємо лямки костюма і кишеню. Не забудьте про гудзики.

 • З синього пластиліну робимо ніжки Міньйона. Ліпимо два маленькі брусочки, а з чорного – маленькі черевички. Поставимо їх на місце –тепер у нашій фігурки є ніжки.

 • Тепер переходимо до ручок. З жовтого пластиліну розкачуємо тонку ковбаску (близько 15 см). З чорного пластиліну зліпимо рукавичку і з'єднаємо її з руками. Також з чорного пластиліну робимо пальці. На руках у Міньйона має бути по три пальчика. Поставимо на місце ручки, під лямками комбінезона.

 • Тепер очі. З сірого пластиліну робимо тонку ковбаску і злегка сплющим її. З білого – 1 маленький коло і обернем навколо нього сіру деталь. Вийшов око, але потрібно приліпити до нього маленький зіниця з маленької деталі чорного кольору. Зробимо другий очей. Але Міньйон ходить в окулярах. Тому з чорного пластиліну виріжемо смужку (03 см) і одягнемо на окуляри.

 • Зробимо 8 тоненьких деталей з чорного пластиліну і прилепим на голові волосся в два ряди.

 • Стеком намалюємо усміхнений ротик – наш Міньйон готовий!


 • Отже, виявляйте творчість разом з вашою дитиною і створюйте цікаві саморобки своїми руками!
  Читайте також
  Як зліпити з пластиліну собаку?
  Як зліпити з пластиліну собаку?
  Ліплення з пластиліну - дуже корисне для розвитку дитини заняття. Запропонуйте малюкові зліпити собачку - він із задоволенням підхопить ідею.
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Як зліпити з пластиліну зайця?
  Ліплення тварин із пластиліну дозволяє малюкам більше дізнатися про братів наших менших і навколишньому світі. Запропонуйте дитині зліпити милого
  Жаба з пластиліну
  Жаба з пластиліну
  Ліплення тварин із пластиліну - одне із самих улюблених занять дітей. Малюки з самого раннього віку вчаться робити спочатку прості фігурки, поступово
  Як зліпити ведмедя з пластиліну?
  Як зліпити ведмедя з пластиліну?
  Ведмідь - улюблений багатьма діточками герой казок. Ліпити його з пластиліну - дуже цікаво. У нашій статті ми розповімо, як легко зліпити ведмедя,
  Як зліпити слона з пластиліну?
  Як зліпити слона з пластиліну?
  Одним з улюблених тварин дітей є слони, і, звичайно, малюки прагнуть втілювати їх своїх виробах. У нашій статті ми дамо покроковий майстер-клас з
  Енгрі Бердз з пластиліну
  Енгрі Бердз з пластиліну
  Злі пташки з гри Енгрі Бердз - улюбленці багатьох хлопців і дівчат вже перенеслися з віртуального світу в наш реальний у вигляді аксесуарів та