Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Новорічні ігри та конкурси для дітей

31-01-2016, 16:11
4918
0
Новорічні ігри та конкурси для дітей
Щоб час зимових канікул пройшла для дітвори весело і з користю існує безліч різних заходів, які приурочені до святкування Нового року, Різдва та Водохреща. Це різні ранки в дитячих садах і школах, а також народні гуляння на центральних площах міст і сіл.
Для таких свят спеціально розроблені сценарії, в яких особливе місце займають новорічні ігри та конкурси для дітей. Такі забави підійдуть навіть для боязких і неконтактних дітей , адже це дуже весело і цікаво, особливо якщо за участь належить приз.
Але як бути, якщо дитина не відвідує садок чи школу? У цьому випадку батьки самі можуть організувати дитяче свято у дворі або у себе вдома, запросивши сусідських дітей, яким теж неодмінно сподобається ідея взяти участь у дитячих новорічних іграх і конкурсах.

Новорічні дитячі ігри і конкурси для приміщення


Щоб свято вдалося необхідно вибрати кілька таких забав, які будуть включати рухливі, музичні конкурси, як на вулиці, так і в приміщенні. Бажано, щоб вік учасників був приблизно однаковий, тоді і шанси перемогти в іграх і конкурсах на Новий рік для дітей будуть у всіх учасників.
Телеграма
Ведучий просить дітей придумати тринадцять різних прикметників, які він записує. Після цього у вже існуючий текст телеграми для Дідуся Мороза вставляються по порядку названі слова – виходить дуже смішно.
У таку гру можна грати дуже довго, вигадуючи нові й нові прикметники. Ось приблизний текст такого послання, де замість трикрапки повинно стояти слово, придумане дітьми:
«Дід Мороз і Снігуронька!
Ми діти дуже чекаємо твого появи у нас.
Адже свято Новий рік самий
Ми виконаємо для тебе пісеньки і станцюємо танці!
І дочекаємося приходу Нового року.
Ми не хочемо згадувати про школу.
Але обіцяємо, що в новому році будемо отримувати тільки оцінки.
Давай же, відкривай мішок і роздавай подарунки.
Чекаємо з нетерпінням! Твої дівчатка і хлопчики!»
Прикрашаємо ялинку
Дітям видаються ялинкові іграшки з пластику або пінопласту, які мають гачок. Також в учасників є по саморобній вудочці, теж з дротяним гачком. Зачепивши іграшки, їх слід повісити на ялинку, а потім знову все зняти. Перемагає той, хто зробив це швидше за всіх.

Рухливі цікаві та веселі новорічні конкурси та ігри для дітей


Активні ігри, особливо, якщо вони проходять під веселу музику для дітей найпривабливіші. Адже в них задіяні азарт і спритність.
Незвичайний футбол
Як м'ячики для цієї гри використовують звичайний мандарин. Полем буде служити стіл. Гравці по черзі пальцями «штовхають» помаранчевий м'ячик, намагаючись влучити у ворота суперника.
Злови сніжок
Діти діляться на дві команди, в кожній з яких є набір паперових кульок-сніжків і целофановий пакет. Один з учасників кидає сніжки, намагаючись потрапити в пакет, а команда ловить допомагає їм туди потрапити, не даючи впасти на підлогу. Перемагають ті хлопці, які спіймали як можна більше сніжків.
Ліпимо сніжок
На підлозі перед учасниками звичайна розгорнута газета. За командою ведучого діти повинні почати бгати її так, щоб вона стала маленьким грудочкою. Перемагає той, чий сніжок поміщається в долоню.

Ігри та конкурси на Новий рік для дітей на вулиці


Не тільки в приміщенні можна влаштовувати розваги для дітлахів. Якщо на вулиці стоїть гарна погода, то годинку на свіжому повітрі, та ще й з активними іграми
Новорічні ігри та конкурси для дітей
піде на користь дітям.
Найбільший замет
Для конкурсу потрібно два дерев'яних дитячих лопатки. Два гравці отримують по сніжному «полю» невеликого розміру. За сигналом ведучого вони починають весь сніг скидати в одну купу. Хто впорається із завданням швидше, той і переміг.
Новорічна красуня
З підручних засобів, наявних у дворі, і з домашнього інвентарю учасники вибирають прикраси для ялинки. Команди по черзі наряджають зелену красуню, що росте у дворі. Перемагає та команда, чия ідея була найбільш креативною.
Читайте також
Дитячі новорічні ігри
Дитячі новорічні ігри
Ігри під новорічною ялинкою мають особливе значення для дітей. Пісні, хороводи, змагання та веселі танці - все це сприяє прекрасного святкового
Новорічні конкурси для дітей і дорослих
Новорічні конкурси для дітей і дорослих
Щоб не нудьгувати, і тим більше не заснути в новорічну ніч, варто ґрунтовно підійти до побудови плану розважальних заходів для дітей та дорослих.
Новорічні ігри для дітей біля ялинки
Новорічні ігри для дітей біля ялинки
Ігри в новорічні свята наділені особливим змістом, адже у своїй більшості вони проводяться біля ялинки, а це неодмінно масові ігри, і неодмінно з
Новорічні конкурси для дітей 7-8 років
Новорічні конкурси для дітей 7-8 років
Гарний настрій заряджає, а підняти його під новий рік зовсім нескладно, адже існує безліч різних веселих і смішних, безглуздих і дивовижних
Новорічні танці для дітей
Новорічні танці для дітей
В дитячих садах і школах малюків готують до свята зими - розучують з ними виступи, пісні і танці. Останні користуються особливою любов'ю у малюків,
Конкурси для дошкільнят
Конкурси для дошкільнят
Яке ж свято без розваг! А які запропонувати розваги малюкам, щоб і вони не занудьгували? Деякі ідеї веселих конкурсів для дошкільнят ви знайдете в