Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Новорічні танці для дітей

31-01-2016, 16:12
5189
0
Новорічні танці для дітей
Час казок і чудес – Новий рік – саме веселе й світле. Всілякі масові гуляння, веселощі і ранки не обходяться без новорічних танців для дітей. В залежності від того, де буде проводитися музичний захід, а також від віку юних учасників, підбирається і танцювальний репертуар.
Всім відомий танець на Новий рік для дітей, виконуваний багатьма поколіннями – це хоровод навколо ялинки. Незалежно від того, де встановлена зелена красуня – в залі або на центральній площі міста, і стар, і млад, любить поводити хоровод навколо ялинки разом з Дідом Морозом та Снігуронькою. Але крім цього є й інші дитячі новорічні танці, не менш цікаві і захоплюючі.

Традиційні новорічні танці для дітей


У дитячих дошкільних закладах щорічно проводиться передсвятковий підготовка, під час якої діти розучують вірші, пісні та танцювальні композиції з новорічного сценарію.
Розучувати репертуар починають задовго до свята, щоб у дітей була хороша можливість довести до автоматизму рухи і порадувати батьків своїм виступом на ранку. Танцюють сучасні діти під музику, що лине з колонок музичного центру або ж, як і раніше, під звуки фортепіано.

 • «Танець маленьких зайчиків». Часто малюки одягають на ранок костюми зайчиків, і для такого способу є відповідний танець. Під пісеньку про лісових мешканців малюки стають у рядок і перебирають «лапками» як справжні зайченята, а також крутять пухнастим хвостиком, пришитим до штанцях. Найчастіше такий танець виконують малюки 2-3 років.

 • «Танець каченят». Хто не знає знамениті слова: «На танцюючих каченят, хочуть бути схожими»? Новий рік - саме той час, коли можна продемонструвати свої здібності в яскравому запальному дитячому танці.

 • «Танець сніжинок». Яке ж святкове дійство без помічниць Снігуроньки – сніжинок? Традиційно, на кожному новорічному святі є дівчатка, одягнені в білі повітряні сукні. Вони кружляють невагомо по залу під мелодійну музику.

 • «Хоровод». Хороводи біля ялинки можуть бути як повільними, так і швидкими, коли дітки під запальну музику біжать приставним кроком то в одну, то в іншу сторону. Красиво виглядає такий виступ, коли такі масові новорічні танці для дітей проводяться у два кола, де один рухається в протилежну сторону від іншого.

 • «Валянки». Старий добрий танець з використанням новорічного реквізиту – валянок. Виконують як хлопчики, так і дівчатка, на розсуд музичного керівника.


 • Веселі сучасні новорічні танці для дітей


  Хоча традиційні танці раніше не зжили себе, з'явилося безліч інших, які діти танцюють під музику сучасних виконавців. Це можуть бути як святкові дитячі пісеньки, так і дорослий репертуар, але нейтральний, а значить, підходить і для малюків.

 • «Новорічні іграшки». Мабуть, жодне свято не обходиться зараз без цього танцю. Автор пісні Аркадій Хоралів, заспівав її разом з Наталі, але вже багато сучасні виконавці визнали за честь заспівати цей хіт. У ньому беруть участь діти, одягнені в костюми іграшок або ж весь колектив відразу.

 • Новорічні танці для дітей
  «Новорічний танець». Під пісню «Новорічна» у виконанні групи Дискотека аварія діти виконують запальний танець, в якому можуть взяти участь усі, хто забажає.

 • «Східний танець». Часто в новорічному репертуарі присутня східна тематика. Саме для цього є відмінні арабські мелодії, під які дівчатка, одягнені у відповідні костюми танцюють екзотичний танець, який більше підійде для 5-7 років.

 • «Годинник». Під новорічну пісню гурту Блискучі малюки танцюють разом зі Снігуронькою та іншими казковими героями свята.
 • Читайте також
  Дитячі новорічні ігри
  Дитячі новорічні ігри
  Ігри під новорічною ялинкою мають особливе значення для дітей. Пісні, хороводи, змагання та веселі танці - все це сприяє прекрасного святкового
  Новорічні ранки в дитячому саду – молодша група
  Новорічні ранки в дитячому саду – молодша група
  Для самих маленьких вихованців дитячого садка проведення новорічних святкувань повинно проходити по-особливому. Тому, готуючись до ранку, потрібно
  Новорічний ранок у дитячому садку старша група
  Новорічний ранок у дитячому садку старша група
  Малеча обожнює всілякі новорічні дійства і шалено рада приймати участь у ранках, адже це довгоочікуване свято з ялинкою та подарунками , всілякими
  Новорічні танці в дитячому саду
  Новорічні танці в дитячому саду
  У дитячому саду діти тільки вчаться танцювати, роблять свої перші невпевнені кроки в мистецтві хореографії. Тому музичному керівнику варто уважно
  Танці в дитячому саду
  Танці в дитячому саду
  Діти надзвичайно рухливі, активні, а тому заняття танцями - їм завжди по душі. Хореографія є невід'ємною частиною занять в дитячому садку. Докладніше
  Танцювальні конкурси для дітей
  Танцювальні конкурси для дітей
  Чим ще можна урізноманітнити свята для дітей? Звичайно конкурсами! А як зробити так, щоб було весело абсолютно всім? Танцювальні конкурси