Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Новорічні конкурси для дітей і дорослих

31-01-2016, 16:20
3283
0
Новорічні конкурси для дітей і дорослих
Коли за новорічним столом збирається велика компанія дорослих і дітей різних віків, неминуче постає питання, як провести час так, щоб усім було цікаво і весело. У такій ситуації на виручку прийдуть смішні сімейні новорічні конкурси для дітей і дорослих, варіанти яких ми запропонуємо вам в нашій статті.

Цікаві новорічні конкурси для дітей і дорослих


Для компанії дорослих і дітей відмінно підійдуть такі веселі домашні новорічні конкурси, як:

 • «Надуй кульки». Посередині кімнати розміщують досить великий пакет з повітряними кульками, а всі дорослі розсідаються по периметру приміщення. Після цього учасники змагання діляться на кілька команд, у кожну з яких входить одна дитина та один дорослий. За сигналом Діда Мороза всі малюки беруть в руки кульки і починають їх надувати, а потім віддають дорослим, щоб ті зав'язали надута кулька нитками. Виграє та команда, яка надула найбільше кульок за певний час.

 • «Повітряний сніговик». В цьому конкурсі слід використовувати ті кульки, які були надуті в попередньому. За допомогою скотча, маркера та інших предметів кожній команді необхідно зробити з них сніговика.

 • «Герої казок». На невеликих листочках напишіть імена відомих персонажів казок, яких знають і діти, і дорослі. Складіть їх в темний мішечок і запропонуйте кожному учаснику, не дивлячись, витягнути один папірець і зобразити того, хто у ній зазначено.

 • «Зимові пісні». Кожен гравець по черзі, називає одну новорічну пісню і виконує її разом з іншими учасниками. Той, хто не зміг нічого придумати на свій час, - вибуває.

 • «Покатушки». Всіх присутніх необхідно розділити на кілька команд по 3 людини, в кожну з яких входить одна дитина та двоє дорослих. Кожна трійка гравців повинна отримати від Діда Мороза волейбольний м'яч. Дитина встає на м'яч, а дорослі підтримують його з двох сторін. Пересуваючись таким чином, необхідно дістатися до заданої точки швидше інших команд.

 • «Веселі скульптори». Всім гравцям заздалегідь видається пластилін. Ведучий називає певну букву, а всі учасники конкурсу повинні максимально швидко виліпити з пластиліну будь-яку річ, назва якого починається з цієї букви. Саме змагання повинно проходити під веселу новорічну музику.

 • «Кольорова плутанина». Дід Мороз задає команду, наприклад: «На рахунок «3» торкніться жовтого!», а потім вважає. У цей момент всі учасники повинні взятися за будь-який предмет одягу інших гравців, який має заданий колір. Той, хто не зміг укластися в заданий час, - вибуває з гри. Потім Дід Мороз знову повторює команду, використовуючи інший колір. Останній учасник перемагає.

 • «Забавні пики». Кожен гравець надягає на ніс порожню сірникову коробку. Під веселу музику його необхідно зняти, але виключно за допомогою мімічних рухів. Допомагати собі руками і опускати голову не можна.

 • «Вгадай, хто ти?». Дід Мороз одягає на особу одного з учасників маску, так, щоб він сам не бачив, що на ній намальовано. Гравець задає питання і отримує на них відповіді «Так» або «Ні». Наприклад, «Це тварина?» - «Так», «У нього довга шерсть?» - «Так» і так далі. Зняти маску можна після того, як гравець вгадав, кого він зображує.

 • Нарешті, існують такі застільні новорічні конкурси для дітей і дорослих, які допомагають організувати вручення подарунків Дідом Морозом, наприклад, «Сніжний ком». Для цієї гри необхідно зробити «сніжний» ком з вати або будь-якого білого матеріалу. Діти і дорослі по черзі передають цей предмет один одному, а Дідусь Мороз при цьому примовляє:


 • Сніговий ком всі ми катаємо,
  До «п'яти» ми всі вважаємо,
  Новорічні конкурси для дітей і дорослих
  Раз, два, три, чотири, п'ять,
  Тобі пісню виконувати.
  Останній рядок кожного разу повинна змінюватися, наприклад, так:
  А тобі вірші читати,
  Тобі загадку відгадати,
  Тобі танець б станцювати, і так далі.
  Той, кому дістається завдання, повинен виконати його і отримати подарунок. Гра продовжується до того моменту, коли подарунок отримає останній учасник.
  Читайте також
  Дитячі новорічні ігри
  Дитячі новорічні ігри
  Ігри під новорічною ялинкою мають особливе значення для дітей. Пісні, хороводи, змагання та веселі танці - все це сприяє прекрасного святкового
  Новорічні ігри для дітей біля ялинки
  Новорічні ігри для дітей біля ялинки
  Ігри в новорічні свята наділені особливим змістом, адже у своїй більшості вони проводяться біля ялинки, а це неодмінно масові ігри, і неодмінно з
  Новорічні конкурси для дітей 7-8 років
  Новорічні конкурси для дітей 7-8 років
  Гарний настрій заряджає, а підняти його під новий рік зовсім нескладно, адже існує безліч різних веселих і смішних, безглуздих і дивовижних
  Новорічні ігри та конкурси для дітей
  Новорічні ігри та конкурси для дітей
  Скільки витівки і пустощів у наших маленьких затейниках! І коли, як не під новий рік, дати малятам вдосталь нагулятися. Чудовим засобом у ваших руках
  Конкурси для дітей 12 років
  Конкурси для дітей 12 років
  12 років - це серйозний відрізок життя дитини, адже він вступив на перехідний вік, а значить змінилися потреби, бажання та інтереси. Звичайними
  Цікаві конкурси для підлітків
  Цікаві конкурси для підлітків
  Компанія дітей-підлітків, що зібралася на день народження або просто прийшла в гості, звичайно ж, хоче повеселитися і провести час цікаво. Щоб це