Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Дитячі новорічні ігри

31-01-2016, 16:21
3625
0
Дитячі новорічні ігри
Новий рік – неймовірно добрий казковий свято, настання якого з величезним нетерпінням чекають як діти, так і їх батьки. В напередодні чарівної новорічної ночі в дитячих установах завжди проводяться ялинки, ранки, театралізовані вистави, конкурсні змагання і так далі.
Щоб малюкам було не нудно на такому святі, їм необхідно пропонувати веселі ігри. Вони можуть бути різними, але головне, щоб діти не нудьгували і ніхто не відчував себе гірше за своїх однолітків. У даній статті ми пропонуємо вашій увазі дитячі новорічні ігри, відповідні для дітей різних віків.

Ігри на дитячу новорічну ялинку


Новорічна ялинка – надзвичайно барвистий, добрий і веселий захід, яке проводиться, щоб разом відзначити наступаючий Новий рік. Велику компанію хлопчиків і дівчаток при цьому необхідно розважити за допомогою веселих дитячих новорічних ігор і конкурсів для приміщення, наприклад, таких, як:

 • «Новорічні мішечки». 2 гравця з міцно зав'язаними очима встають біля столу і отримують в руки за новорічному мішечку. На столі для цієї гри необхідно розкласти ялинкові іграшки, обривки мішури, маленькі фігурки, що зображують символ наступаючого року, солодощі, а також інші предмети, що не належать до свята. Під загальне схвалення гравці починають складати в мішечки все, що, на їх думку, відноситься до Нового року. По закінченні певного часу ведучий зупиняє гру, і хлопці розв'язують очі. Далі в гру вступають інші діти.

 • «Знайди ялинку!». Хлопці діляться на 2 команди і шикуються у 2 довгі колони. Першому гравцеві кожної команди, або капітану, вручаються новорічні прапорці із зображенням Діда Мороза, Снігуроньки та інших персонажів, які мають пряме відношення до свята. Зокрема, на одному з прапорців повинна бути намальована ялинка. Під музику капітани команд, не дивлячись, передають тому по одному прапорця, а останній учасник збирає їх всі. Коли у нього в руках з'явиться ялинка, він повинен підняти руку з цим прапорцем вгору. Перемогла вважається команда, що виконала завдання за мінімальний час.

 • Дуже популярні і дитячі новорічні музичні ігри, зокрема:
 • «Гра навпаки». До цій грі необхідно підготуватися заздалегідь, записавши популярні дитячі новорічні пісні навпаки. Такі «перевертні» можна виконати самостійно або ж завантажити в мережі Інтернет. Хлопці повинні відгадати пісню на слух як можна швидше і заспівати її правильно.

 • «Музична капелюх». У велику капелюх слід скласти кілька карток із зображеними на них новорічними словами, такими, як «ялинка», «сніговик», «зима», «мороз» і т. д. Всі діти розташовуються по колу і по черзі витягують картки. Той, хто взяв картку, повинен виконати пісню, в якій зустрічається зображене на ній слово. Той, хто не зміг виконати завдання – вибуває.


 • Новорічні дитячі рухливі ігри


  Рухливі ігри проводяться як на вулиці, так і в приміщенні, однак, для них потрібно досить багато місця. Як правило, такі дитячі новорічні ігри включають в себе елементи танців і хороводів. Щоб розважити хлопчиків і дівчаток, ви можете запропонувати їм одну з таких ігор:

 • «Новорічні танці». Гравці діляться на кілька команд, кожна з яких отримує певний кумедний реквізит. Використовуючи отримані предмети, необхідно виконати танці під фонограму популярних новорічних пісень.

 • «Ми – кошенята». Всі діти діляться на пари і танцюють під музику. Коли вона зупиняється, і ведучий вимовляє: «Ми – кошенята», пари роз'єднуються, і гравці починають зображати танцюючого кошеня.

 • «Новий рік!». Ведучий співає веселу пісеньку, а діти виконують дії відповідно до її словами:

 • ***
  Ялинку кульки вберемо!
  Це свято Новий рік!
  Усіх друзів своїх привітаємо!
  Це свято Новий рік!
  ***
  Дружно за руки візьмемося,
  Навколо ялинки пройдемося
  І, звичайно, посміхнемося!
  Це Новий рік!
  ***
  До нас друзі прийшли з казки!
  Це свято Новий рік!
  Кружляють у славному танці маски!
  Це свято Новий рік!
  ***
  Ми біля ялинки граємо,
  Пісні разом распеваем,
  Жартуємо і не сумуємо!
  Це Новий рік!
  ***
  Дід Мороз в ошатній шубі!
  Це свято Новий рік!
  Веселитися з Дідом будемо!
  Це свято Новий рік!
  ***
  За вірші він нас похвалить
  І обдарує подарунками,
  З чудовим святом привітає!
  Це Новий рік!
  ***
 • «Не промахнися!». Хлопці діляться на 2 команди. Обидві вони отримують по невеликій коробочці, заповненої кульками для гри в настільний теніс. На відстані від них стоїть Дід Мороз з великим мішком у руках. Завдання гравців – кинути кульку прямо в руки Діда Мороза або його мішок.
  Дитячі новорічні ігри
  Виграє та команда, якій вдалося закинути більшу кількість кульок.

 • «Доберись до ялинки». 2 гравця встають на однаковій відстані від нарядженою ялинки, під якою лежить приз. За сигналом хлопці намагаються дістатися до ялинки і схопити приз, стрибаючи на одній нозі. Перемагає той, хто виявився швидшим за свого суперника.

 • «Сніжинки». На довгій мішури, підвішеній горизонтально, розміщують сніжинки. Під звучання веселої новорічної пісеньки хлопці з зав'язаними очима починають їх знімати, прагнучи отримати найбільшу кількість.
 • Читайте також
  Новорічні ігри для дітей біля ялинки
  Новорічні ігри для дітей біля ялинки
  Ігри в новорічні свята наділені особливим змістом, адже у своїй більшості вони проводяться біля ялинки, а це неодмінно масові ігри, і неодмінно з
  Новорічні конкурси для дітей 7-8 років
  Новорічні конкурси для дітей 7-8 років
  Гарний настрій заряджає, а підняти його під новий рік зовсім нескладно, адже існує безліч різних веселих і смішних, безглуздих і дивовижних
  Новорічні танці для дітей
  Новорічні танці для дітей
  В дитячих садах і школах малюків готують до свята зими - розучують з ними виступи, пісні і танці. Останні користуються особливою любов'ю у малюків,
  Новорічні ігри та конкурси для дітей
  Новорічні ігри та конкурси для дітей
  Скільки витівки і пустощів у наших маленьких затейниках! І коли, як не під новий рік, дати малятам вдосталь нагулятися. Чудовим засобом у ваших руках
  Новорічні танці в дитячому саду
  Новорічні танці в дитячому саду
  У дитячому саду діти тільки вчаться танцювати, роблять свої перші невпевнені кроки в мистецтві хореографії. Тому музичному керівнику варто уважно
  Новорічні ялинки - вироби своїми руками
  Новорічні ялинки - вироби своїми руками
  Підготовка до найвеселішого і казкового свята, які люблять всі, без винятку і діти, і дорослі, в самому розпалі! Якщо ви хочете знайти прекрасну